balkopugum annesine coktan veda etmeye hazirlanmiss

Başlatan Balböceği, 01 Mart , 2010, 03:37:04

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ●вαℓвσ¢єgιм● - 11 Nisan , 2010, 20:23:07
Alıntı yapılan: PARİSİN GÜLBEŞEKERİ - 11 Nisan , 2010, 20:20:25
Alıntı yapılan: ●вαℓвσ¢єgιм● - 11 Nisan , 2010, 20:07:24
insallahh bu ayki umidim insallah yalan olmazz  :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin:
benımde dusuk olmasaydı şimdı bır haftalık dogum yapmıştım  :y25: :y25:
neyse canım rabbım bı daha hıc bırımıze yaşatmasın
o guzel annellık duygusunu tekrar yaşatmayı nasip etsın  :amin: :amin:
insallah sibelimm ya rabbim hayirlisini versinde tek bisi istemem hayirli bi evlat versin  :amin: :amin:
:amin: :amin: arkadaşım yeterkı hayırlı saglıklı olsunda sabırla beklerız  canım   :opucuk:

Balböceği

tek bekliyelim aynisini yasamayalimm cok zor biseyy  :y25: :y25:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: ●вαℓвσ¢єgιм● - 11 Nisan , 2010, 20:26:11
canım . inş yasatmaz allahım bidaha bize ....bebişlerimizi alalım kucagımıza hayırlısıyla...tek istegimizde buu... :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 12 Nisan , 2010, 13:49:39
Alıntı yapılan: ●вαℓвσ¢єgιм● - 11 Nisan , 2010, 20:26:11
canım . inş yasatmaz allahım bidaha bize ....bebişlerimizi alalım kucagımıza hayırlısıyla...tek istegimizde buu... :amin:
insallahh saol cnm  :opucuk:

betüs26

allahım kimseye yaşatması canım ben 3 kez yaşadım bak şimdi hayırlısıyla 4. 8. aya girdik nasipse allah yine verir her şerde bir hayır vardır vakti zamanı gelmeyince olmuyo nasip işte rabbim kimseyi evlat acısını yaşatmasın çok zzor kimsenin kucağınıda boş bırakmasın :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: betüs26 - 16 Nisan , 2010, 00:54:14
allahım kimseye yaşatması canım ben 3 kez yaşadım bak şimdi hayırlısıyla 4. 8. aya girdik nasipse allah yine verir her şerde bir hayır vardır vakti zamanı gelmeyince olmuyo nasip işte rabbim kimseyi evlat acısını yaşatmasın çok zzor kimsenin kucağınıda boş bırakmasın :amin: :amin: :amin: :amin:
saol betusum bedne hep hayirlisi ise olsun diyorumm cnm saol allah razi olsun rabbim kolay dogumalr nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

:opucuk: :opucuk: :opucuk:

<<AyBüKe>>

Allah'ım kimseye yaşatmasın evlat acısı  :amin:  Doğmamış bile olsa karnımıza düştüğü anda bağlanıyoruz  :y25:

Balböceği

<<AyBüKe>>

Shadowqueen

Ayyy şu konuyu kitleyin artık bu başlığı gördükçe içim fena oluyor. Bu sefer böcekcim herşey yolunda gidecek inanıyorum ben  :amin:

Balböceği

saol cnm hatirlattigin icin kilitliyom ben  :opucuk:

hoscakal eski sayfammm  :hello2: :hello2: :hello2: