balkopugum annesine coktan veda etmeye hazirlanmiss

Başlatan Balböceği, 01 Mart , 2010, 03:37:04

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥♥ஐ§ĀŘΙЌΙżஐ♥♥ - 09 Mart , 2010, 23:06:43
EDACIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.İNAN ŞOK OLDUM.UZUN ZAMANDIR GİREMİYORDUM.HAYIRLISI BÖYLEYMİŞ DEMEK.ALLAH SABIR VERSİN CNM BENİM YAAA :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
saol aysencimm valla rabbim boyle emirr etmis cok sukur nasil oldu nasil bitti anlamadimm bunada sukur saol
allah razi olsunnn  :opucuk:

sabina

bal böceği uzun zamandır giremiyordum..en son resminin altında hüzünlü yazı gördüm girdim bölüme bakım diye bide baktım düşük yapmışsın..çok geçmiş olsun sıkma canını ya..ve de ağlama hiç bi zaman..allah ölenler için ağlanmasını sevmezmiş..inş öncekinden daha çok dua et emininm daha sağlap nur topu gibi bi evlat nasip olucak sana..hatta bakarsın bir değil bir kaç tane..tamammı ;)..tekrar geçmiş olsn..hadi kendine iyi bak

Uploaded with ImageShack.us

Balböceği

Alıntı yapılan: sabina - 10 Mart , 2010, 19:01:53
bal böceği uzun zamandır giremiyordum..en son resminin altında hüzünlü yazı gördüm girdim bölüme bakım diye bide baktım düşük yapmışsın..çok geçmiş olsun sıkma canını ya..ve de ağlama hiç bi zaman..allah ölenler için ağlanmasını sevmezmiş..inş öncekinden daha çok dua et emininm daha sağlap nur topu gibi bi evlat nasip olucak sana..hatta bakarsın bir değil bir kaç tane..tamammı ;)..tekrar geçmiş olsn..hadi kendine iyi bak
saol cnm allah razi olsun bende dedigin gibi bunun icin cok dua ediyorumm hayirlisi bakalimmm gorusuruz cnmm  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Balböceği

ah kelebegim benimle kalsaydim bugun kontrol gunundu  seni gorcektim :'(

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

EDOŞUM ÜZÜLME CANIM İNŞALLAH RABBİM EN YAKIN ZAMANDA YİNE VERİR

Balböceği

insallahh ne deyimm ben 2 ay once nasil bekliycem 2 ay diyodum burda kolay degil oyle dr gitmek
nisan da yani bugun kontrol randevusu vermislerdiii insanin zoruna gidiyor hayirlisi olsun

βαlκιz

edacım bidaha olcak bebegin bak oluyo nasıl olsa bi sorun yok
bikere oldu allah aldı
ama bidaha olcak inşallah bişey olmıycak  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: •♥ GüLLüŞaH•♥ - 11 Nisan , 2010, 19:47:08
edacım bidaha olcak bebegin bak oluyo nasıl olsa bi sorun yok
bikere oldu allah aldı
ama bidaha olcak inşallah bişey olmıycak  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
Bende oyle diyom rabbim bildigi vardir hayirliis olsun ben hep inandim olacagina
hala inaniyorum cok sukur bunada   :amin:

ebuu

üzülme bitanemmm..alan allah vermesini de bilir bigün.sıkma sen canını herşey olacağına varır unutma.2 ay sonra getirirsin inşallah bebişini kontrole

Balböceği

insallahh bu ayki umidim insallah yalan olmazz  :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ●вαℓвσ¢єgιм● - 11 Nisan , 2010, 20:07:24
:amin: :amin: :amin: :amin:
benımde dusuk olmasaydı şimdı bır haftalık dogum yapmıştım  :y25: :y25:
neyse canım rabbım bı daha hıc bırımıze yaşatmasın
o guzel annellık duygusunu tekrar yaşatmayı nasip etsın  :amin: :amin:

___kıymık___

kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

Balböceği

Alıntı yapılan: PARİSİN GÜLBEŞEKERİ - 11 Nisan , 2010, 20:20:25
Alıntı yapılan: ●вαℓвσ¢єgιм● - 11 Nisan , 2010, 20:07:24
:amin: :amin: :amin: :amin:
benımde dusuk olmasaydı şimdı bır haftalık dogum yapmıştım  :y25: :y25:
neyse canım rabbım bı daha hıc bırımıze yaşatmasın
o guzel annellık duygusunu tekrar yaşatmayı nasip etsın  :amin: :amin:
insallah sibelimm ya rabbim hayirlisini versinde tek bisi istemem hayirli bi evlat versin  :amin: :amin:

___kıymık___

kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...