29 Nisan , 2024, 01:50:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

balkopugum annesine coktan veda etmeye hazirlanmiss

Başlatan Balböceği, 01 Mart , 2010, 03:37:04

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 03 Mart , 2010, 15:30:25
Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 03 Mart , 2010, 15:21:34
nisancım senindemi oldu düşüün   :-\ :-\
evet canım benim ilk evlendigimin 8.ayında hamile kalmıştım 4 haftalıtı düştü kendiliğinden düşük oldu....
nisancim bende senin gibi oldum ama ben evlendigimin ikinci ayin adet duzensizligi basladi 8 gune kadar cikti
sonra hamile kalmadan iki ay once igne oldun bronsit yuzunden 12. ayda adet duzene girdi hamile kaldim sonra dusuk oldu isdeee bildiginiz gibi simdi tek dilegim adetim yine bozulmasinnn  :y25:

Alıntı yapılan: ♥.♥.♥.maviçiçek.♥.♥.♥ - 03 Mart , 2010, 19:34:46
Eda'cım nasılsım canım.. ağrın sızın yoktur inşallah..  ???
iyim cnm yat kalk tv bak baska bisey yok zaten napacammm  :-\

şipidik şipidik yüzen balik

balböceği şimdi okuyabildim çok geçmiş olsun dikkat et kendine veren Allah alan Allah benimde bebeğimim kalbi durdu 3.5 aylıktık herşey insanlar için kalbini temiz tut arkadaşım

Balböceği

Alıntı yapılan: didemce - 04 Mart , 2010, 00:03:23
balböceği şimdi okuyabildim çok geçmiş olsun dikkat et kendine veren Allah alan Allah benimde bebeğimim kalbi durdu 3.5 aylıktık herşey insanlar için kalbini temiz tut arkadaşım
saol cnm allah razi olsun dedgin gibi verende alanda o ne yapabilirim bundan sonra gelecek bebegim icin dua etmekten baskaaa  :amin:

elif35

evet veren de o alanda aynı şeyleri yaşamış biri olarak seni çok iyi anlıyorum bende 6 haftalıkken düşük yaptım ama bak şimdi tekrar hamileiyim yolu yarıladım 4,5 aylık oldum bile diyeceğim ağlayabiliyorsan ağla tutma kendini ağladıkça daha çabuk atlatırsın ben gündüz geçmiş olsuna gelenler olduğundan tutuyordum kendimi akşamda eşim işten geldimi ona sarılıp ağlardım hep onun hakkını nasıl öderim bilmiyorum arada beni sinir etse de en büyük şansım o benim  :laughing7: inşallah en kısa zamanda hamile olduğun haberini alırız burdan kendine dikkat et çok geçmiş olsun tekrardan

ceyloşş

yaaa varya şok oldum şimdi görünce inanamadım canım çok çok çok geçmiş olsun çok üzüldüm inan ne diyeceğimi bilemiyorum allah sabır versin tekrarını yaşatmasın inşallah :amin:

Balböceği

yagmur10 cnm uzulmekle bi yere varilmiyormusss daha cok cocugum olcak inaniyorumm buna dedigin gibi insallahh  :opucuk:

Alıntı yapılan: ceyloşş - 06 Mart , 2010, 01:59:52
yaaa varya şok oldum şimdi görünce inanamadım canım çok çok çok geçmiş olsun çok üzüldüm inan ne diyeceğimi bilemiyorum allah sabır versin tekrarını yaşatmasın inşallah :amin:
saol ceylosumm hayirlisi boyleymis kismet degilmis allah razi olsunnn  :opucuk:

vuslat

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgi✿εїз - 01 Mart , 2010, 03:37:04
maalesef icimde bu yangin bitmemis aksam ustu kanamam acildi
acil dr gittik dr rahmin genisledigini ve bebegim tutunamadigi soyledii
cok kanamam olunca dr gidicem temizliyeegini soyledilerrr  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

agladim cok agladim ama rabbim verdigi gibi almasinida bilir
elden hicbisey gelmio karnimda sanki alev topu var saolsunnn eltimle beraber gittydimmm
dusuk yapiyormussun deyince hastane basima yikildi sandimmm  :crybaby2: :crybaby2:

simdi tek dilegim busancilarim bitmesi bebegim beni daha fazla uzmeden dusmesini istiyorummm

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

en cok esime uzuldumm oda sana bisey olmasin diye diye uyudu bende geldimm
bu sanciyla yatamazdimmm rabbimden hayirlisini istedim hayirsiz cikti demekki yiyecek ekmegi
icecek suyu yokmuss cok uzgunummmm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
edoşummmm.. canımmm böcüğümmm benmm sen ne ara hamile kaldında düşük yaptınn çok şaşırdım vede çok üzüldüm canımyaaa bu bölüme bişiy ekliycektim onun için girmiştim ama senin bu yazını görünce  şok oldumm ve inan çok üzüldümmmmmmmmm  :sad1: :sad1: benim başıma gelenmi geldi sanada çok geçmiş olsun bitanemmyaa... üzülme olurmu sancıların vardır şimdi benim epey sürmüştü kanamadan sonra temizliycez filan demediler bana kan testinde gebeliğe baktırdınmı ne kadarlıkmış.. ay edaaa yaaa şu yazını okudumyaa kendi başıma gelmiş gibi üzüldüm yaa.. ama kafaya takmamaya çalış canımm yada şöle düşn en azından hamile kalaibiliyomuşsun ve biliyomusun tutunamaya çocuklar genellikle anormal olanlarmış. hem bakdüşüğün ardı çabuk gelir derler allah en yakın zamanda yine vericektir inşşş  :amin: allah sana sabır versin kuzum zor aşılıcak bi durum ama imkasız değil  :opucuk: sen sana lazımsın sen eşine lazımsın ama bebek gene olur ohoo hemde öle çok olur ki dahamı az yapsaydım dersin  ;)

[/ur

Balböceği

Alıntı yapılan: vuslat - 09 Mart , 2010, 11:13:39
cok kanamam olunca dr gidicem temizliyeegini soyledilerrr  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

elden hicbisey gelmio karnimda sanki alev topu var saolsunnn eltimle beraber gittydimmm
dusuk yapiyormussun deyince hastane basima yikildi sandimmm  :crybaby2: :crybaby2:

simdi tek dilegim busancilarim bitmesi bebegim beni daha fazla uzmeden dusmesini istiyorummm

bu sanciyla yatamazdimmm rabbimden hayirlisini istedim hayirsiz cikti demekki yiyecek ekmegi
edoşummmm.. canımmm böcüğümmm benmm sen ne ara hamile kaldında düşük yaptınn çok şaşırdım vede çok üzüldüm canımyaaa bu bölüme bişiy ekliycektim onun için girmiştim ama senin bu yazını görünce  şok oldumm ve inan çok üzüldümmmmmmmmm  :sad1: :sad1: benim başıma gelenmi geldi sanada çok geçmiş olsun bitanemmyaa... üzülme olurmu sancıların vardır şimdi benim epey sürmüştü kanamadan sonra temizliycez filan demediler bana kan testinde gebeliğe baktırdınmı ne kadarlıkmış.. ay edaaa yaaa şu yazını okudumyaa kendi başıma gelmiş gibi üzüldüm yaa.. ama kafaya takmamaya çalış canımm yada şöle düşn en azından hamile kalaibiliyomuşsun ve biliyomusun tutunamaya çocuklar genellikle anormal olanlarmış. hem bakdüşüğün ardı çabuk gelir derler allah en yakın zamanda yine vericektir inşşş  :amin: allah sana sabır versin kuzum zor aşılıcak bi durum ama imkasız değil  :opucuk: sen sana lazımsın sen eşine lazımsın ama bebek gene olur ohoo hemde öle çok olur ki dahamı az yapsaydım dersin  ;)
ah cnm sormaaaa rabbim nasil veri nasil aldi bilmiyorum inan ruya gibi geldi gectii cnm benim hesabima gore 8 haftalikti dr 1 ay 1 hatalik yani 5 haftalik dediii yani evt bbek dollenmis ama gelisememisss ani bi sanci geldi kahverengi akinti dr gittik o an bisey yok dedi ama acil durumda gel dedii ayni hastane ayni oda ayri dr bakti tam 3 gun boyunca en son dusuk yapiyon dediler cocuk gelisememis dediler cnmm kanaman cogalsin gel alalim dediler ertesi gun gittik aldirdik cnm sormaaa boyle isdeee ama senin dedigin gibi buda bana bir umut oldu sagliksiztiki dustuuu rabbim buyuk insallah yine olcak senle ben yine hamile kalcazzz  :amin: :amin:

yasmin35

canım üzüldüm meleginin seni bırakmasına ama dedigin gibi bunun allah rıskını yazmamış allah tez zamanda göbeşin tekrar dolar ve onu kucagına alırsın cnaım
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

Balböceği

Alıntı yapılan: yasmin35 - 09 Mart , 2010, 16:25:10
canım üzüldüm meleginin seni bırakmasına ama dedigin gibi bunun allah rıskını yazmamış allah tez zamanda göbeşin tekrar dolar ve onu kucagına alırsın cnaım
insallah yasminn insallah rabbim tez zmanda veriri  :amin: :amin:

vuslat

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgi✿εїз - 09 Mart , 2010, 14:59:21
Alıntı yapılan: vuslat - 09 Mart , 2010, 11:13:39

ah cnm sormaaaa rabbim nasil veri nasil aldi bilmiyorum inan ruya gibi geldi gectii cnm benim hesabima gore 8 haftalikti dr 1 ay 1 hatalik yani 5 haftalik dediii yani evt bbek dollenmis ama gelisememisss ani bi sanci geldi kahverengi akinti dr gittik o an bisey yok dedi ama acil durumda gel dedii ayni hastane ayni oda ayri dr bakti tam 3 gun boyunca en son dusuk yapiyon dediler cocuk gelisememis dediler cnmm kanaman cogalsin gel alalim dediler ertesi gun gittik aldirdik cnm sormaaa boyle isdeee ama senin dedigin gibi buda bana bir umut oldu sagliksiztiki dustuuu rabbim buyuk insallah yine olcak senle ben yine hamile kalcazzz  :amin: :amin:
inş cnm kalıcaz tabi hemde en kısa zamanda inş.. ah kuzummmm sende bu olaylar sürdükçe perişan oldun tabi.. nys yaa geçti o anlar konuşupta hatırlama hatırlamak sana acıdan başka bişiy vermez. hem bak sırat köprüsünden geçerken onlar bizim için allaha yalvarıcaklarmış burda yine olur nasılsa.. önemli olan ahirettede brinin bizi beklemesi dimi  ;) en azından anneyiz kızımmm sadece evladımız cennette biz dünyada  :-* ;)

[/ur

Balböceği

aynen vuslatimmmm  :hello2: :hello2:

bu murada kimseler erisemezzz en azindan bizi bekleyenler olcak ordaaa cnm benimm  :opucuk: :opucuk:

vuslat

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgi✿εїз - 09 Mart , 2010, 19:58:22

bu murada kimseler erisemezzz en azindan bizi bekleyenler olcak ordaaa cnm benimm  :opucuk: :opucuk:
:icon_thumright: :icon_thumright: bu mudur budurr be bacımmm...  kız millet cennetlik çocuk yetişrmek için uğraşır biz direk cennete yolladık hemde hiç uğraşmadan.. anneyizz kızım işteee bizde anneyizz  doğuramasakta o çift çizgiyi gördükya hissettikya onları içimizde buda yeter be balımm yetmemi  ;)

[/ur

✿گสЯเ_ќĮż✿

EDACIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.İNAN ŞOK OLDUM.UZUN ZAMANDIR GİREMİYORDUM.HAYIRLISI BÖYLEYMİŞ DEMEK.ALLAH SABIR VERSİN CNM BENİM YAAA :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Balböceği

Alıntı yapılan: vuslat - 09 Mart , 2010, 21:23:43
Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgi✿εїз - 09 Mart , 2010, 19:58:22

:icon_thumright: :icon_thumright: bu mudur budurr be bacımmm...  kız millet cennetlik çocuk yetişrmek için uğraşır biz direk cennete yolladık hemde hiç uğraşmadan.. anneyizz kızım işteee bizde anneyizz  doğuramasakta o çift çizgiyi gördükya hissettikya onları içimizde buda yeter be balımm yetmemi  ;)
yetti valla en azindan duruldumm kafam sakin sukurrrr  :opucuk: