AMWAY ÜRÜNLERİ

Başlatan semsen24, 17 Ocak , 2008, 15:37:55

« önceki - sonraki »

semsen24

Ne alaka anlamadım. Biz tam tersine bir bebek daha yaptık. Şimdi 6 yaşında bir kızım 5 aylık da bir oğlum var. Üstelik başka bir işte çalışıyorum. Demek ki sizin arkadaşınız İyi günde kötü günde diye söz vermemiş. Ben parayla değişecek kişilik de değilim. Birde benim üst sponsorum Denizli de bu yıl Amway başarılı üyelerini Kanarya adalarına götürdü. Oda eşiyle birlik de gitti kanarya adalarına. Niyet önemli bence :))))) :nazar:
Sema&Sena

Balböceği

cnm ben arkdsim icin soyledimm sizin icin demedimm
yanlis anlasildiysam ozur dilerim  :opucuk:

..BahaR●●

Alıntı yapılan: ★•·.·❤вαℓвσ¢єqι●∂σ∂σ ❤·.·•★ - 02 Kasım , 2009, 00:05:08
Ben almayim arkdsim parayi bulunca kocayi bosadi neme lazimmm ama super urun orasini duymustum :dontknow: :dontknow:

senin arkadaşta sonradan görme imandan dönme olmuşşş  :toothy10: :toothy10:

Balböceği

oyle allah sasirtmasinnn  :amin:

..BahaR●●

ѕєν∂α¢αη

evimin pırıltısı amway =))) ne güsel reklam yaptım di mi =)) bütün temizlik malz. amway çok memnunummm

Uploaded with ImageShack.us

metiye koca

bnde cook beqenıoRm ewımde temızlıkte onları kullanıyorum cok rahat uqrastırmıyo ayrıca hıjyenık olduqunu bılıorum içim rahat o yuzden...   ;)

Balböceği

Benim ogrenmek istedigim amway nasil nerden teymin ediyorlar
marketlerde falan varmi benim tek bildigim benim arkdasim satiyordu eldennnn  :dontknow:

ѕєν∂α¢αη

marketlerde olmuyor. satış temsilcileri üyeleri satıyorlar.

Uploaded with ImageShack.us

Balböceği

Alıntı yapılan: ѕєν∂α¢αη - 07 Aralık , 2009, 15:32:17
marketlerde olmuyor. satış temsilcileri üyeleri satıyorlar.
hmmm zaten bi kac kisi satiyordu hicde marketlerde gormedim ama cok guzel diyorlarrr

hic denemedimmm

semsen24

Arkadaşlar ürünler hakkında bilgi almak ister yada üye olup %30'a varan indirimlerle almak isterseniz. Yada gerçekten bu işi benim gibi ek iş olarak başlayıp ilerletmeyi düşünürseniz. Bana [email protected] yada [email protected] adreslerinden ulaşa bilirsiniz. Elimden gelen yardımı ben ve sponsorum verecektir emin olabilirsiniz.
Sema&Sena

Balböceği

semsen24

Peki arkadaşım aynı mesajı neden defalarca yazma gereği duyuyorsun ki? birde benim konumun altına yazmışın.  Merak etme benim Grubumda İzmir de çok iyi...
Sema&Sena

___kıymık___

arkadaslar amway bulaşık makınası tablet deterjanı ıkıye bölünüpmü kullanılması lazım :icon_scratch:
bılgı verırsenız sevınırım :opucuk:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

Balböceği

Alıntı yapılan: __sema__ - 28 Nisan , 2010, 21:02:38
arkadaslar amway bulaşık makınası tablet deterjanı ıkıye bölünüpmü kullanılması lazım :icon_scratch:
bılgı verırsenız sevınırım :opucuk:
aman her yerden cik sennn seksi konu mankeniii  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: