29 Mart , 2024, 01:26:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kitap Okuma

Başlatan Emine, 13 Ocak , 2007, 21:49:03

« önceki - sonraki »

nagihan

burcucum bende senin gazına geldim
yatmadan önce bende kitap okuyorum
eski alışkanlığıma geri döndüm
ve en iyi arkadaşlarıma kavuştum
önce yarım bıraktığım kitabı bitiricem.
maevy bincy ateş böcekleri mevsimi
çok sürükleyici herkese tavsiye ederim.

duru boncuk

burcucum bende dan brown kitaplarını tavsiye ederim gerçektende hepsi birbirinden güzel ben nasıl bittiğini bile anlayamadım acayip sürükleyici kitapları ve sonunu kesinlikle kestiremiyosun şimdi yeni kitap çıkarmasını bekliyorum merakla  :icon_thumright:

mavili

bende sabırsızlıkla bekliyorum yeni kitabının adı süleymanın anahtarı olacakmış sanırım

burcu-emir

Alıntı yapılan: nagihan - 31 Mart , 2008, 12:26:23
burcucum bende senin gazına geldim
yatmadan önce bende kitap okuyorum
eski alışkanlığıma geri döndüm
ve en iyi arkadaşlarıma kavuştum
önce yarım bıraktığım kitabı bitiricem.
maevy bincy ateş böcekleri mevsimi
çok sürükleyici herkese tavsiye ederim.

olleeyy yaşassıın  :hello2: ne güzel ,bak eski alışkanlıklarımıza geri döndüğümüze göre demekki herşeyi yavaş yavaş rayına oturtuyoruz,çocuklarımızla beraber  :love9:

burcu-emir

Alıntı yapılan: özgül-duru - 31 Mart , 2008, 19:11:38
burcucum bende dan brown kitaplarını tavsiye ederim gerçektende hepsi birbirinden güzel ben nasıl bittiğini bile anlayamadım acayip sürükleyici kitapları ve sonunu kesinlikle kestiremiyosun şimdi yeni kitap çıkarmasını bekliyorum merakla  :icon_thumright:
özgülcüm bende okumak için dan brownun 2 kitabı kitaplıktan bana sırıtıyor  ;D mutlaka okuycam,tavsiyene ayrıca teşekkür ederim  :-*

-Butterfly-

Burcum bende tavsiye ederim Dan Brown kitaplatni.. Bne serisini okumus biri olarak, anlatim ve surukelyicilik inanilmaz. Ban bir solukta okumaya calismistim ki oyle oldu inan. Eline aldiginda birakmak istemeyecegin , bi akicilik var kitaplarda. Gerci biraz aksiyon icerikli  bir kitap  :k06: :k06:

burcu-emir

busem bayılırım aksiyon,korku,gerilim kitaplarına ,hatta favorimdir diyebilirim  :icon_thumright:

şimdi D&R internet sitesinden bikaç kitap sipariş edicem,sizde de bunlar içinde okuduğunuz ,tavsiye edeceğiniz varsa bi göz gezdirin bakalım  ;)

-kraliçenin soytarısı (boleyn kızının devamı imiş,her ikisi de çok tutuluyor bu aralar)
-ölümsüz (içeriği bi hayli heyecanlı gözüküyor)
-Anne Franklin hatıra defteri (2.dünya savaşında yahudi bi kızın hikayesi)
-kadından kentler (murathan munganın son kitabı,kendisi favori yazarlarımdan biridir)
-diriliş (çılgın türklerin yazarının son kitabı)

burcu-emir

bu sayfayı biraz aydınlatalı dimi ama  :sunny:
efendim ,kitaplarım geçen hafta sonu geldi  :hello2:
aldıklarımı hemen yazayım

-anne frankin hatıra defteri
-diriliş,
-kadından kentler
-ölümsüz
senden başka yok
-yeni başlayanlar için suşi (senden başka yok ve bu kitap aynı yazara ait ve oldukça güzelmiş)

niechtze ağladığında bugün bitti.gerçekten harikulade bir kitaptı,herkesin okumasını tavsiye ederim.bana kitabı veren arkadaşım,kitabı kafam sakin iken okumamı söylemişti ,çünkü oldukça detaylı ve felsefi bir kitap.ama benim için yeni ufuklar açtı diyebilirim.
bugün murathan munganın kadından kentlere başlıyorum.aslında bir kısmını okumuştum,oldukça sürükleyici,hemen biter diye düşnüyorum.bittiğinde yorum yaparım.zaten bu aralar tüm gazeteler bu kitaptan bahsediyor.sanırım severek okuyacağım  ;)

mavili

kadından kentler duymadım daha önce kitap okumayı çok severim yorumlarını sabırsızlıkla bekleyecegim merak ettim güzelse bende okurum  :k06:

emosum

ben fırsat bulamıyorum kitap okumak için işten cıkınca devam ederim diye düşünüyorum okumaya

mavili

bende alışkanlık yaptı hergece uyumadan önce mutlaka okuyorum okumassam bişeyler eksik kalmış gibi hissediyorum bebiş dogana dek fırsatım varken okumak istediklerimi okuyayım belki okumaya fırsat bulamam daha sonra :k06:

emosum

benim zamanım olmuyo işten eve gittiğimde zaten kendimi yorghun hissediyrum sadece bebişime masal kitabıokuyom :ehi:

mavili

olsun o da kitap dermişimmmmm

bende masal okuyorum ona ama pek fazla degil dogduktan sonraya kalsın birazda :toothy10:

nagihan

Alıntı yapılan: burcu-emir - 26 Nisan , 2008, 15:32:09
bu sayfayı biraz aydınlatalı dimi ama  :sunny:
efendim ,kitaplarım geçen hafta sonu geldi  :hello2:
aldıklarımı hemen yazayım

-anne frankin hatıra defteri
-diriliş,
-kadından kentler
-ölümsüz
senden başka yok
-yeni başlayanlar için suşi (senden başka yok ve bu kitap aynı yazara ait ve oldukça güzelmiş)

niechtze ağladığında bugün bitti.gerçekten harikulade bir kitaptı,herkesin okumasını tavsiye ederim.bana kitabı veren arkadaşım,kitabı kafam sakin iken okumamı söylemişti ,çünkü oldukça detaylı ve felsefi bir kitap.ama benim için yeni ufuklar açtı diyebilirim.
bugün murathan munganın kadından kentlere başlıyorum.aslında bir kısmını okumuştum,oldukça sürükleyici,hemen biter diye düşnüyorum.bittiğinde yorum yaparım.zaten bu aralar tüm gazeteler bu kitaptan bahsediyor.sanırım severek okuyacağım  ;)

canım  :icon_thumright:
anladın sen onu.  :opucuk: vede seni özledik.

burcu-emir

NAGİHANCIM  :opucuk: :love8:
EMOŞ bence mutlaka fırsat yarat kitap okumak için,ve haklısın şu zamanlarını iyi değerlendir,çünkü en güzel zamanın ve en boş zamanın bebeişinin karnında olduğu zamanlar  ;) zira,doğunca saçını taramaya bile vaktin olmayacak  :k06:
MAVİLİ,canım,murathan munganın yeni kitabı kadından kentler,fakat,niechtze ağladığında kitabı bir hayli yoğun ve ağırdı,üstüne yeni bir felsefe kitabı türü bişey okuyamadım.onu daha sonraya bıraktım.şimdi,senden başka yok'u okuyorum.eğlenceli bi kitaba benziyor  :D

kızlar tüm kitap kurtlarına DİRİLİŞ kitabını okumasını tavsiye ediyorum.konu: çanakkale destanı... ve 40.basımda  ;)