28 Mart , 2024, 21:33:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kitap Okuma

Başlatan Emine, 13 Ocak , 2007, 21:49:03

« önceki - sonraki »

burcu-emir

ben paylaşayım hemen.
geçen hafta ayşe kulinin veda kitabını bitirdim şiddetle herkese tavsiye ederim.bu hafta buket uzunerin istanbulluları okuyorum,buket uzuneri çok severim,lise yıllarında tanışmıştım kitaplarıyla hepsini okudum.ama bu son kitabı bana biraz yavan geldi açıkçası.ikinci olarak portebello cadısının ucundan kıyısından okudum,güzel gibi geldi,olasılıksız ve portebello cadısını bu kitap bitince okumayı düşünüyorum.olasılıksızında bir kısmını okudum,çok sürükleyici,film izliyormuşum gibiydi.heyecanla bekliyorum okumayı.....
ayrıca biz (yasemin ve ben) kitapları internette alıyoruz,daha ucuza geliyor herkese tavsiye ederim

mavili

tavsiyelerin için teşekkür ederim  :flowers:

nagihan

Alıntı yapılan: burcu-emir - 27 Mart , 2008, 22:22:42
ben paylaşayım hemen.
geçen hafta ayşe kulinin veda kitabını bitirdim şiddetle herkese tavsiye ederim.bu hafta buket uzunerin istanbulluları okuyorum,buket uzuneri çok severim,lise yıllarında tanışmıştım kitaplarıyla hepsini okudum.ama bu son kitabı bana biraz yavan geldi açıkçası.ikinci olarak portebello cadısının ucundan kıyısından okudum,güzel gibi geldi,olasılıksız ve portebello cadısını bu kitap bitince okumayı düşünüyorum.olasılıksızında bir kısmını okudum,çok sürükleyici,film izliyormuşum gibiydi.heyecanla bekliyorum okumayı.....
ayrıca biz (yasemin ve ben) kitapları internette alıyoruz,daha ucuza geliyor herkese tavsiye ederim
hangi ara okuyosun bakim
emirin yaramazlıklarından yakınıyon da
damadıma sakın bir daha laf söyleme  :caca:

burcu-emir

Alıntı yapılan: nagihan - 27 Mart , 2008, 22:30:14
Alıntı yapılan: burcu-emir - 27 Mart , 2008, 22:22:42
ben paylaşayım hemen.
hangi ara okuyosun bakim
emirin yaramazlıklarından yakınıyon da
damadıma sakın bir daha laf söyleme  :caca:
söyleme falan diyosun ama yemin ederim,başım dönüyor gündüz peşinde koşturucam diye  :k06:
gece yatarken okuyorum nagişim.çok da güzel oluyor,okuma lambamı açıp okuya okuya uykuya dalıyorum,tavsiye ederim.

nagihan

okunacak bir sürü kitabım var
bir ara her ay bir kitap alıyorsum
yaklaşık 5 tane kitabım var okunacak
tavsiyen için teşekkürler
denemeye çalışacam

burcu-emir

Alıntı yapılan: nagihan - 27 Mart , 2008, 22:44:53
okunacak bir sürü kitabım var
bir ara her ay bir kitap alıyorsum
yaklaşık 5 tane kitabım var okunacak
tavsiyen için teşekkürler
denemeye çalışacam

kitaplarının ismini yazsna .merak ettim

nagihan

maeve bincy -bir dilek tut benim için
maeve bincy - aşk bir kere
ipek uzuner- gelibolu
dan brown- ihanet noktası
birde ferrarisini satan bilgeyi okucam
iki tanede ahmetin fabrikadan getirdiği kişisel gelişim kitapları var tavsiye üzerine istetmiştim fabikaya

mavili

dan brown ihanet noktası süüüpeeerrrr bir kitap soluksuz okudum diyebilirim  bütün kitapları çok güzel   ayrıca yatakta gece kitap okumak benimde çok hoşuma gidiyor loş ışıkta hem  güzel uyku getiriyor

burcu-emir

Alıntı yapılan: nagihan - 27 Mart , 2008, 22:53:04
ipek uzuner- gelibolu
iki tanede ahmetin fabrikadan getirdiği kişisel gelişim kitapları var tavsiye üzerine istetmiştim fabikaya
maeve bincy -aşk bir kere yi okumaya çalıştım,duvarları tırmaladım,perişan oldum,çok kötü geldi  :igrenc: ,bende mi sorun diye yasemine verdim o da aynısını söyledi.(ama yine de seni etkilemek istemem nagihancım)
buket uzuner-geliboluyu mutlaka oku.ben yer yer ağlamıştım.bu vatan nasıl kurtarılmış ne badireler atlatılmış kafama vura vura öğrendim
ferrarisini satan bilge için ise,pek beğenmedim,biraz yapmacık ve ticari geldi,ama çok satanlar listesindeydi bi ara.

nagihan

Alıntı yapılan: mavili - 27 Mart , 2008, 22:57:02
dan brown ihanet noktası süüüpeeerrrr bir kitap soluksuz okudum diyebilirim  bütün kitapları çok güzel   ayrıca yatakta gece kitap okumak benimde çok hoşuma gidiyor loş ışıkta hem  güzel uyku getiriyor
dan brown un dijital kaleyi okumuştum
acayip sürükleyiciydi
o yüzden ihanet noktasınıda aldım
Alıntı yapılan: burcu-emir - 27 Mart , 2008, 22:59:25
Alıntı yapılan: nagihan - 27 Mart , 2008, 22:53:04
ipek uzuner- gelibolu
maeve bincy -aşk bir kere yi okumaya çalıştım,duvarları tırmaladım,perişan oldum,çok kötü geldi  :igrenc: ,bende mi sorun diye yasemine verdim o da aynısını söyledi.(ama yine de seni etkilemek istemem nagihancım)
buket uzuner-geliboluyu mutlaka oku.ben yer yer ağlamıştım.bu vatan nasıl kurtarılmış ne badireler atlatılmış kafama vura vura öğrendim
ferrarisini satan bilge için ise,pek beğenmedim,biraz yapmacık ve ticari geldi,ama çok satanlar listesindeydi bi ara.
ben meavy bincy hastasıyım
neredeyse bütün kitapları bende mevcut vede okudum
hatta ateşböcekleri mevsimi olan kitabınıda henüz bitiremedim.çok kalın
yıldızlı ve yağmurlu geceler kitabıda bana kasvetli gelmişti ama bitirmiştim
sonu güzeldi en azından

burcu-emir

yaaa bende o kadının hiçbir kitabından hazetmedim,ama elim de gider hep onun kitaplarını alır ,delümüyüm ne  :k06:

nagihan

bu sayfa yer değil ama msndede aktif göremediğim için sorayım dedim yasemin nasıl? ve nerelerde?

burcu-emir

Alıntı yapılan: mavili - 27 Mart , 2008, 22:57:02
hııımmm demek güzel.bayılırım böyle heyecanlı kitaplara...
dan brown melekler ve şaetanları okudunuz mu?okuduysanız nasıldı

burcu-emir

Alıntı yapılan: nagihan - 27 Mart , 2008, 23:08:22
bu sayfa yer değil ama msndede aktif göremediğim için sorayım dedim yasemin nasıl? ve nerelerde?
yasemin iyi canım.çalışmalara devam ediyor  ;) geçen gün de o seni sordu,nasıl nagihan diye...bende iyi dedim.yasemin diğer forumda,buraya küskün ve bence de haklı...haksızlık yapıldığını düşünüyorum ona.

mavili

melekler ve şeytanlar da gerçekten çok sürükleyici   yazar bu işi biliyor canım :hieyt:
dan brown un bütün kitapları gerçekten benim çok hoşuma gitti yeni kitabını sabırsızlıkla bekliyorum melekler ve şeytanlarda ummadıgın şeyler ummadık olaylar oluyor  kitabın sonunu tahmin etmek son satıra dek mümkün degil sürekli kişilerin rolü degişiyor tavsiye ederim bayılacaksınız eger macerayı seviyor ve şaşırmak istiyorsanız :flowers: