28 Mart , 2024, 14:41:15

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

Kitap Okuma

Başlatan Emine, 13 Ocak , 2007, 21:49:03

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

ay bende alıcam masal kitabı yoksa bu kıza konuş konuş artıkın konu kalmadı bari kitap okuyayım  :laughing7:

jbdun

cerene bak sen maaşallah, demek anaanneye gözlüğü getirmesini tembihliyor :aferin: :nazar:
razi şimdiden başlıycan demek almişe kitap okumaya :-ooo :k06:

jbdun

daha şu sır kitabını yarılamadım bile ama
maddi bi sıkıntımız vardı ve bunun için hep olumlu düşünmeye çalıştım
ve inanmıycaksınız ama
dün sıkıntımız bittiiii , hiç olmadık yerden hem de :occasion14: :occasion5: :hieyt:
acaip rahatladım yaaa :amin: :amin:

her konuda bu yöntemi uygulamam lazım  :icon_thumright:

ღ°cerenay.♥.

o zaman geçmiş olsun diyelim jbdun :D
olumlu düşünmek güzel , ( tbi yapabildiğin zamanlar...)

zeytince

uzun zaman oldu kitap okumadigim, ne yalan soyliyeyim.. zaten elimde kitap da yok okumak icin... okuduklarimi da TR den alip getirmistim...
gerci olsa ne kadar okuyabilirim o da muamma... ::)

burcu-emir

jean cristophe grange yeni kitabı şeytan yemini en son okuduğum kitap.herkese tavsiye ederim  :icon_thumright:

Almiş'inAnniş'i

waaaaaayyyyyyyyyyyyyy emir bey uslu durup annenin kitap okumasına izin veriyor demek  :alkış:

qwerty

kızlar bebişlere müzikli kitaplar almanızı tavsiye ediyorum. zira kuzenimin bebeği 8 aylık ve bu kitaplara bayılıyor.4. aydan beri ilgisini çekiyor. gerçi çoğu zaman ağzına sokmaya çalışıyor ancak yemek yedirirken mama sandalyesinin önüne koyuyoruz. ve hoşuna gidiyor. birde müzikli tuşlu oyuncaklar çok faydalı. motor hareketlerini güçlendiriyormuş.

Almiş'inAnniş'i

meltem benimki şu anda eliyle tuttuğu herşeyi ağızına sokma modunda. nitekim şu ses çıkaran zavallı topun hazin durumunu size üzülerek göstermek istiyorum   :laughing7:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

burcu-emir

Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 31 Ağustos , 2007, 23:00:01
waaaaaayyyyyyyyyyyyyy emir bey uslu durup annenin kitap okumasına izin veriyor demek  :alkış:
uslu ve emir kelimeleri yanyana pek gelemiyorlar,ama ben o uyurken biraz biraz okuyorum.bu gidişle 1 senede biter bu kitap  :k06: eskiden haftada 1 kitap okurdum.yeni çıkan her kitabı almaya çalışırdım.ama eskiye mazi,geleceğe niyaziiiii  :toothy10:
almişin topu yeme seansına katılıp bende onu yiyebilirmiyiiiiiim  :hungry:

Almiş'inAnniş'i

jbdun

benim artıkın ders kitabından başka bişey okumam mümkün diiiill   :igrenc: :k06:

-Butterfly-

bizde bu ay basladik masal kitaplarina.

masal dinliyerek buyuyen cocuklarin ileride iletisim kurma konusunda daha rahat olduklarini ve mimar, ressam,yazar vb. islere eyilimmi oldugu hayal dunyalarini daha kapsamli bir hale donusumu gorulmus...

:ehi: ben cok okuyorumm bu cocuga kesin dahi olacakkkk :ehi: :ehi: :toothy10:

mavili

ben kitap okumayı çok severim ve genelde elim boş kalmaz gece yatarken birkaç sayfa okumazsam uyuyamam en son dan brown ihanet noktasını okudum tüm serisini bitirdim yeni kitabını merakla bekliyorum oldukça sürükleyici şuan maksim gorki nin ana adlı kitabına başladım doguma kadar vakit bolken okumak gerek sonra fırsat bulsamda azıcık uyusam diye bakarım  :ehi:

mavili

arkadaşlar kitap  okuyanlar nerede kimsenin okumadıgını sanmıyorum enazından okuduklarımızı paylaşırsak birbirimize tavsiye olur diye düşünmüştüm  :icon_scratch: