27 Nisan , 2024, 17:06:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kitap Okuma

Başlatan Emine, 13 Ocak , 2007, 21:49:03

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

en son çalıkuşu'nu okudum hep yarım kalmıştı bu kez tamamlayabildim çok güzel gerçekten.Duygu Asena'ın tüm kitaplarını okudum hepsinide çok beğendim Ayşe Kulin'inde sevdalinka ve ve Füreya kitaplarını çok beğenerek okumuştum :icon_thumright:

Wunsch

Ben de en son Ayşe Kulin'in "Umut" isimli kitabını okudum. Daha önce "Veda"yı okumuştum. Bu kitap da onun devamı olarak yazılmış. Muhteşem bir kitap.
Sanki kitabın içinde yaşama devam ediyorum. Beni çok etkiledi. Şimdi de "Marley ve Ben" isimli romana başladım. Çok güzel bir aşk romanı.  :love9:
Şu anda hangi kitapları okuyorsunuz? Belki sıradaki kitabım sizin okuduklarınız olabilir.

vadi= muge & melis

ben de şu an boleyn mirası okuyorum serının 5. kitabı

мiŁenα.

ben hala sarısın ıntıharı okuyorum bıtmedı gıttı :ehi:

:love9: :love7: :love9:

ilknur

BEN YENİ OLARAK CANAN TAN IN PİRAYE İSİMLİ KITABINI OKUDUM ÇOK SURUKLEYICI HERKESE TAVSIYE EDERIMM :hello2:

..BahaR●●

ben en son emine şenlikoğlunun maria adlı kitabını okudum ve çok güzel dinimizi falanda anlatıyor tavsiye ederim....
şimdide Ahmet sırrı arvas'ın senin bekleyenin varmı isimli kitabı okuycam daha başlamadım....
bide ayşe kulinin aylin isimli kitabını okumayı düşünüorum..........

мiŁenα.

suan anne ebek saglıgı ıle ılgılı kıtpa okuyorum ehrsey var gebelık dogum dogum donrsı bebk bakımı falan

Pınar86

Bende dün Tess Gerritsen adlı bir yazarın ''Günahkar'' adlı kitabını okumaya  başladım polisiye gerilim kitabı tavsiye ederim daha önceki serilerinide okumuştum şuan 200.cü sayfadayım aslında kitabın başından iş yapmak için kalktım kendimi burda buldum kalkamıyorum çamaşır asılcak ev temizlencek yemek yapılcak :D
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

мiŁenα.

gunahkar angelıa jolıe fımıvar onla alakası varmıkı kıtabın :k06:

Pınar86

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 15 Ekim , 2009, 15:46:18
gunahkar angelıa jolıe fımıvar onla alakası varmıkı kıtabın :k06:

yok canım değil bunun yazarı tess gerritsen diye biri jolie ablamız yok içinde :D
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

мiŁenα.

yok yok belkım  o kıtaptan uyarlanmıstır o fılmde :k06: :k06: :k06:

anjelıa yok zaten kıtapta fılmde var dadlımm :opucuk:

ışıl.nur

bende çok sevıyorum kıtap okumayı elımden hıc dusmuyor ozellıkle ışılı uyuturken kıtap okumaya bayılıyorum sımdı elımdekı kıtap cok surukkleyıcı sanırım bu gece o bıter kayıp gül serdar özkan bugun ayrıyetten ıkı kıtap daha aldım sımyacı ve katre-i matem bunlarıda bıtırınce yıne yazarım sıze hangı kıtap aldıgımı

ertl

hiç bitmeyen mucize kuran isimli kitaba başladım cok sürükleyici bir kitap

Balböceği

evlendim evleneli hicbir kitap okumadim o kadar kitap aldimmm  ::)

Demet_dk

Alıntı yapılan: ●●●вαℓвσ¢єgι●●● - 13 Aralık , 2009, 15:13:21
evlendim evleneli hicbir kitap okumadim o kadar kitap aldimmm  ::)

aynen
şimdide bebekten fırsat bulamıyorum
ama netten devamlı bişiler okurum yada anne bebek dergilerini takip ederim