27 Nisan , 2024, 14:42:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kitap Okuma

Başlatan Emine, 13 Ocak , 2007, 21:49:03

« önceki - sonraki »

nagihan

burcimu nasılsın? boleyn kızını bitirdin mi? ben netten aldım dün elime geçti. ma önce okumaya başladığım kitabı bitiricem.
bu arada gümüş yıldönümünü okudum. kitap fena değil. ancak sonu çok yavan bitiyor.
tavsiye derecem:orta

burcu-emir

Alıntı yapılan: nagihan - 23 Eylül , 2008, 13:12:55
burcimu nasılsın? boleyn kızını bitirdin mi? ben netten aldım dün elime geçti. ma önce okumaya başladığım kitabı bitiricem.
bu arada gümüş yıldönümünü okudum. kitap fena değil. ancak sonu çok yavan bitiyor.
tavsiye derecem:orta
canım okudum ve bir solukta bitirdim.süper bir kitap,ilk baktığında çok fazla okuyamam herhalde demiştim ama nasıl bitirdiğimi ben bile anlayamadım  :D hatta bittikten sonra internette anne boleyn ve 8.henry hakkında ufak bi araştırma bile yaptım merakımdan.

nagihan

senin yorumundan sonra hemen mi başlasam diye düşündüm. ama meavy bincyi bitirmeden başlamayacağım. daha bincy nin iki kitabı var. ve bir çok kitap var.
boleyn kızın dan sonra yeni tavsiyelerin bekliyorum canım.
senin tavsiylerin tam bana göre
teşekkürler

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

LEYLAK ZAMANINI OKUYORUM BENDE AMA ÖYLE CEZBEDİCİ BİR KONUSU YOK PEK TAVSİYE ETMEM  CANLARIM  ;)

Organik_Seker

Kitap okumak mı  :toothy10:

Enson erene hamileyken secret'ı okuyordum o da yalan oldu ev işim bitti dee kitap kaldı :toothy10:

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ

nagihan

Alıntı yapılan: (¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) , - 25 Eylül , 2008, 09:25:39
LEYLAK ZAMANINI OKUYORUM BENDE AMA ÖYLE CEZBEDİCİ BİR KONUSU YOK PEK TAVSİYE ETMEM  CANLARIM  ;)
BENDE ALMAYI PLANLIYORDUM. YORUMUN İÇİN TEŞKKÜRLER
BEN MEAVYBİNCY HAYRANIYIM. TÜM KİTAPLARI ELİMDE MEVCUT.LEYLAK ZAMANINI ALICAKTIM????

ARMAĞAN

BEN CANAN TAN'IN YÜREĞİM SENİ ÇOK SEVDİ ROMANINI OKUDUM, HERKESE TAVSİYE EDERİM. GERÇİ ASLIYA BİRAZ GICIK OLDUM NEYYYYSEEE :toothy10:

ŞU AN ELİMDE PİRAYE VAR. YİNE CANAN TAN'IN ROMANI. AMA EVDE VE BÜRODA OKUYAMADIĞIM İÇİN SADECE OTOBÜSTE OKUYABİLİYORUM.  :honk: :honk:

oozge

kızlar ben bugune yarına kıtapcıya gıdıcemmm bırsuru kıtap alıcakkk cok saldım buara kendımı hıc okuyamadım

roman tarzı olablr surukleyıcı flnnn ne tavsıye edersınız

bıtanesı aklımda alcgm kıtapların

olasılıksızı yazan adamın adı neydı ya unttm sımdı onun bı kıtabı var onu alıcammmmm supermışşş kıtapcı ole demıstııı

bska ne alayımmmmmm :director: :director:

nagihan

Alıntı yapılan: ARMAĞAN - 08 Ekim , 2008, 14:57:01
BEN CANAN TAN'IN YÜREĞİM SENİ ÇOK SEVDİ ROMANINI OKUDUM, HERKESE TAVSİYE EDERİM. GERÇİ ASLIYA BİRAZ GICIK OLDUM NEYYYYSEEE :toothy10:

ŞU AN ELİMDE PİRAYE VAR. YİNE CANAN TAN'IN ROMANI. AMA EVDE VE BÜRODA OKUYAMADIĞIM İÇİN SADECE OTOBÜSTE OKUYABİLİYORUM.  :honk: :honk:
ben önce pirayeyi okumuştum. canan tan ın iki romanıda süper ama piraye beni çok etkilemişti.

nagihan

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 08 Ekim , 2008, 15:07:13
kızlar ben bugune yarına kıtapcıya gıdıcemmm bırsuru kıtap alıcakkk cok saldım buara kendımı hıc okuyamadım

roman tarzı olablr surukleyıcı flnnn ne tavsıye edersınız

bıtanesı aklımda alcgm kıtapların

olasılıksızı yazan adamın adı neydı ya unttm sımdı onun bı kıtabı var onu alıcammmmm supermışşş kıtapcı ole demıstııı

bska ne alayımmmmmm :director: :director:

olasılıksızın yazarı adam fawer di sanırım diğer kitabı empati ondan mı bahsediyorsun?

canan tanı okumadıysan iki kitabınıda tavsiye ederim
bu arada boleyn kızını aldım burcu tavsiye etti ama elimdeki kitabı okumadan başlamayacağım

oozge

evet cnm empatiden bahsedıorum
onu kesın alıcam  :icon_thumright:

canan tanı yuregım senı cok sevdı bana sacma gelmıstıı neden blmıorum  ama

cogunlukla psıkolojıyle ılglı kıtapları svıorm dusndurucu  flnn

o baslıcgn kıtap nslmıs burcunun tavsıye ettıgı kıtap ??? ??? ???

nagihan

çok sürükleyiciymiş. araştır istersen

oozge

evet hklsn cnm bı arastırayımda ona gore alayımmm  :icon_thumright: :icon_thumright:

:-* :-*

Almiş'inAnniş'i

deliliğim imalatı diye bi kitap okuyorum

akıl hastalarına farklı bir bakış açısı sunuyor  ::) enteresan bi kitap

nagihan

elimdeki kitabı bitirdim.
aşk,bir kere. beyendim herkese tavsiye ederim
şimdi boleyn kızına başlıyacağım.