28 Mart , 2024, 20:02:05

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

Kitap Okuma

Başlatan Emine, 13 Ocak , 2007, 21:49:03

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

SEMACIM BENDE BULAYIMDA ALAYIM BARİİ O KİTABİ...SAĞOL ÖNERDİĞİN İÇİN..

EVETTT EROİNLE DANS I DA BİTİRMİŞ BULUNUYORUM . NASIL DERSENİZ HER ZAMANKİ GİBİ CANAN TAN HARİKA DERİM O KADAR YALIN VE AKICI ANLATIYOR GİBİ KİTAPLARINI AZ ZAMANDA YALAYIP YUTUYORSUNUZ TAVSİYE EDRİM HERKESE...ŞİMDİ SIRADA SIRÇA TUZAK DİYE BİR KİTAP VAR ELİMDE DAHA BAŞLAMADIM OKUYAYIM YORUMLARI YAZARIM..

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

KIZLAR SIRÇA TUZAĞA BAŞLAMIŞTIM YAA BEN YAPTIM SİZ YAPMAYIN BAŞLAMAYIN BENİ HİÇ SARMADI YAA ACAYİP SIKILDIM EN İYİSİ BAŞKA BİR KİTABA BAŞLAMAK BANA TAVSİYE EDERMİSİNİZ.  ;D

aslio

Ayşe Kulin'in gece sesleri kitabını okuyorum. Tavsiye ederim hiç sıkılmadan okuyabilirsin..

nagihan

burcucum olasılıksızı bitirdim.hoşuma gitti. eğer empatiyide okuduysan birşey merak ettim. empati sanki olasılıksızın devamı gibi düşündüm doğrumu acaba?
olasılıksızdan sonra canan tan2ın pirayeyi okudum büyülendim. bittim 2 günde soluksuzca okudum
sonrada yüreğim seni çok sevdiyi okudum.piraye beni o kadar etkilemişki yüreğim seni çok sevdi beni çok etkilemedi.
eroinle dansı okuyan arkadaşım tavsiye ediyorsan eğer hemen alıcam. canan tan ın kitaplarını beyendim
bu arada dan browun  ihanet noktasınıda okudum şiddetle tavsiye ediyorum süperler
ben meavy bincylere geri dönüyorum. gümüş yıldönümü kitabını aldım şimdi onu okucam. sonra aşkı yarın yaşayacaksın ve aşk bir kere kitapları var elimde
okudukça size bilgi veririm arkadaşlar

aslı

Bende en son Ayşe Kulin'in Nefes Nefese'sini okudum hem de bir solukta . Süper herkese tavsiye ederim. Daha başlayamadım ama yine bir Ayşe Kulin kitabı aldım Veda okuyunca bilgi veririm.

burcu-emir

nagihancım,empatiyi aldım ama henüz okumadım,bi bilgim yok tatlım....vedayı okuyacak olan arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum,süper bir kitap,elinizden düşürmek istemeyeceksiniz eminim....
bu arada ben boleyn kızını okuyorum,muhteşem bir kitap 800 küsür sayfa ben 1 haftada 500 küsürünü devirdim,elimden hiç bırakmak istemiyorum ama beni kemiren emirle biraz zor oluyor tabii  :k06: boleyn kızını okumak isteyenlere alın,okuyun derim.yani bırakın 800 sayfayı 1800 sayfa olsa okurdum  :icon_thumright:
neyse gelelim diğer bir kitaba,diriliş,ayrıca ona da bi göz gezdirdim,başlangıçtaki sayfalardan anladığım kadarıyla o da çok güzel bri kitap,tavsiye edebileceğim 2.bir kitap....

nagihan

Alıntı yapılan: burcu-emir - 13 Eylül , 2008, 13:09:58
nagihancım,empatiyi aldım ama henüz okumadım,bi bilgim yok tatlım....vedayı okuyacak olan arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum,süper bir kitap,elinizden düşürmek istemeyeceksiniz eminim....
bu arada ben boleyn kızını okuyorum,muhteşem bir kitap 800 küsür sayfa ben 1 haftada 500 küsürünü devirdim,elimden hiç bırakmak istemiyorum ama beni kemiren emirle biraz zor oluyor tabii  :k06: boleyn kızını okumak isteyenlere alın,okuyun derim.yani bırakın 800 sayfayı 1800 sayfa olsa okurdum  :icon_thumright:
neyse gelelim diğer bir kitaba,diriliş,ayrıca ona da bi göz gezdirdim,başlangıçtaki sayfalardan anladığım kadarıyla o da çok güzel bri kitap,tavsiye edebileceğim 2.bir kitap....

gümüş yıldönümüde başladım. ama elime uzun bir süredir alamıyorum. malum temizlikçi gibi hissetmeye başladım kendimi. neyse bu önümüzdeki hafta bitecek herşey. ve düzene gireceğim.
canım emir ile nasıl kitap okuyorsun? inan ben wc ye gidemiyorum tek başıma. hatta naz temizliğe bile karışır oldu. geçen Deniz ile halıları yıkadık Nazda mutfak camından bizi seyretti ve oda yerleri silmeye başladı. herşeyi karıştırma derdinde. dün rujumu almıştı. 10 dk. sonra rujdan eser kalmamıştı. alleri,tırnak içleri,güzü ve hatta yemiz ağız içi bile rujdu. bu arada yerdeki kilimi bile boyamış. işte böyle bir bücür cadı ile ben ev işlerini yapamazken kitap okumayı hayatta beceremem. yazlıkta bol bol okudum. çünkü orda kalabalıktık ve bana çok bulaşmıyordu naz hanım. hergün dedesi ile gazete almaya, dondurma almaya ve denize yüzmeye gidiyorlardı. keşke hep yaz olsa ve biz yazlıkta yaşasak  :-\

burcu-emir

valla bende senile aynı durumdayım bitanem,ama onu alıyorum yanıma ,odanın içinde o fır dönüyor,zaten nereleri karıştıracağını biliyorum,tehlikeli bir durumda yok odada,ilk zaten kitaplığın tüm kitaplığını döküyor  :k06: sonra çekmeceleri döküyor,eee bu da bayağı bi zaman alıyor,yaklaşık 1 saat okuyorum,sonra odayı toplayıp onu uyutuyorum,o uyurken biraz okuyorum,gece yatmadan önce okuyorum valla bayağı bir okumuş oluyorum  8) haa bi de ruj meselesine sana çok güzel bi önerim var ,ama burada mı yazsam yoksa oyuncaklar bölümü gibi bir yer varsa orada mı yazsam....dur olmazsa bi sayfa açarım... :icon_thumright:
ama sana boleyn kızını şiddetle öneririm,okumayı seven biri olduğun için canım.süper bir kitap

nagihan

senin tavsiyelerine güveniyorum.
canan tan da yanılmadın. sırada eroinle dans var. canan tanın tüm kitaplarını okumuş olucam

burcu-emir

kitapçılaaar huhhuuu nerdesiinniiizzz  :director: çıkın ortaya canım!!!! masumiyet müzesini okuyan var mı içinizde,yorum bekliyorum hadi kızlar
nagişcim,konuyla alakası yok ama ,nazıma parmak boyası al bitanem,yeni konu açtım,+1 yaş oyuncakları diye,görmemişsindir belki,ben çok memnun kaldım tavsiye ederim.
yeni kitap önerilerimle geri geleceğim anacım  :wave:

Almiş'inAnniş'i

kızlar şu ramazan bitsin bende önce bir beyin şoku yaşatıcam kendime
agatha cristie  :k06:
sonrada ingilizce kelime hazinemi geliştirmek için ing. bi roman aldım
onu çeviricem türkçeye  :aferin:

nagihan

Alıntı yapılan: burcu-emir - 15 Eylül , 2008, 21:39:29
kitapçılaaar huhhuuu nerdesiinniiizzz  :director: çıkın ortaya canım!!!! masumiyet müzesini okuyan var mı içinizde,yorum bekliyorum hadi kızlar
nagişcim,konuyla alakası yok ama ,nazıma parmak boyası al bitanem,yeni konu açtım,+1 yaş oyuncakları diye,görmemişsindir belki,ben çok memnun kaldım tavsiye ederim.
parmak boyası alsam birşey farketmicek canım
onun parmakları benim ağzımda çünkü.
o iğrnç acıyı benmi yutayım ayol  :sad1: :laughing7:

burcu-emir

Alıntı yapılan: Almiş'inAnniş'i - 15 Eylül , 2008, 22:57:22
kızlar şu ramazan bitsin bende önce bir beyin şoku yaşatıcam kendime
agatha cristie  :k06:
sonrada ingilizce kelime hazinemi geliştirmek için ing. bi roman aldım
onu çeviricem türkçeye  :aferin:
bende 600 sayfalık bi ing.kitap var ,verem mi?çevir çevir bitmez  :toothy10: :toothy10:

Alıntı yapılan: nagihan - 16 Eylül , 2008, 14:56:42
Alıntı yapılan: burcu-emir - 15 Eylül , 2008, 21:39:29
parmak boyası alsam birşey farketmicek canım
onun parmakları benim ağzımda çünkü.
o iğrnç acıyı benmi yutayım ayol  :sad1: :laughing7:

puahahaaahhaa ayyy delüüü  :toothy10: :toothy10:güldürdün beni,yok kız çok eğlenceli bişey,acayip zevk alıyolar inan bağa güven apla

Almiş'inAnniş'i

BURCU BEN ONU ÇEVİRİRSEM
İNGİLİZCEYİ HERHAL Bİ DAHA ASLA UNUTMAM  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

PARMAK BOYASI BURAYA NİYE GELDİ ONU ANLAMADIM  :icon_scratch: