28 Mart , 2024, 14:41:36

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

Kitap Okuma

Başlatan Emine, 13 Ocak , 2007, 21:49:03

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

KIZLAR KENDİMLE GURUR DUYUYORUM   :basardim:  :basardim:   :basardim:  :basardim:  :basardim: ŞU 2 HAFTADAN BERİ KİTAP MERAKIM TAVANA VURDU VALLA  :hieyt:  :hieyt: 4 KİTAP BİTİRİDM  ZAHİR, ŞU ÇILGIN ÇOCUKLAR,MAVİ ÖYKÜLER VEE PİRAYEEEEEEEEEE .... AMA PİRAYEYİ HERKESE TAVSİYE EDRİM 2 GÜNDE SU GİBİ AKTI KİTAP UTANMASAM YOLDA YÜRÜRKEN BİLE OKUYACAKTIM ÇOK GÜZELMİŞŞŞ HERKES OKUSUN DERİMM

oozge

PİRAYEYI ISTIORUM UNUTMAAAAA SAKINNNNNNNNNNNNNNNNN :director: :director:

GİTTİ YERİNEEEEEEEEEEE ŞANSINA KÜS  :k06:

oozge

blıos söledın geldgndeeee :toothy10: :toothy10:
su aldgnın adı neydı onuda yaz bn balık hafıza unuttum bılee wllaaaaa
oku onuda guzelseeeeee bnde okucam ozllkle otobuste  fln annadın sen onu:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

YENİ ALDIĞIM KİTAP NERMİN BEZMEN SIR BAŞLADIM BAKALIM GÜZELSE BURDAN SİZE İLETİRİM........... ;)

oozge

çok şehvetliiiiiiiiiii
bnce gusellllllll bı kıtaba bensıooooo demi zuzummm :k06:

PİRAYEDEN SONRA ISINAMADIM AMA YAKINDA ISINIRIMM  :k06:  :k06:

oozge

ISINIRSIN ISINIRSINNN :toothy10: :toothy10:

jbdun

istanbulda annemlerdeyken rekor kırdım kanımca, 10günde 3kitap :basardim:
ilkönce piraye süperdii,
sonra "son konuşma" çok satanlardaydı diye aldık ama beni pek sarmadı hele ki pirayeden sonra
son olarak da geniş zamanlar ki o da pek sarmadı

ve şimdi de ayşe kulinin "veda" sını okuyorum şiddetle tavsiye ederim. Osmanlının çöküş zamanlarını ve o dönemin maliye nazırı ahmet reşatın evinde geçen olaylar anlatılıyor ;)

KIZLAR NERMİN BEZMEN NİN SIR KİTABINI BİTİRDİM GÜZEL Bİ KİTAPTI AMA 18 YAŞ SINIRI VAR TÜM BİLGİLENENLERE DUYRULUR... SONUNU BÜRODA OKUDUM (BU ARALAR İŞLER YOK MALUMA ADLİ TATİL  ;D )AĞLAMAMAK İÇİN KENDİMİ BAYAĞA SIKMIŞIM  BİDE ÖYLE Bİ  DALMIŞIM Kİ PATRONUM OKADAR BANA SESLENİŞİNİ DUYMAMIŞIM   BİLE :k06:  :k06:  :k06:

ŞİMDİ BAŞLADIĞIM DAHA İLK SAYFASINI OKUDUĞUM CANAN TAN EROİNLE DANS VAR ELİMDE EMİNİM O DA GÜZEL KİTAPTIR. BİTİREYİM YORUMLARI YAZARIM YİNE  ;)  ;)

Tebessüm :)

Ben şu sıralar E.A.E ( Etkili anababa eğitiminde uygulamalar) adlı kitabı okuyorum, güzel bir kitap.Fakat ben yoğunlaşıp okuyamadım bir türlü, üstünkörü okuyup sonra bi tekrar okuyayım diyorum. ::) Bundan önce de Olasılıksızı okudum, güzeldi.

Zuhalcim ben de okumuştum Nermin Besmenin Sır adlı kitabını, son sayfalara doğru sapıklık tavan yaptığı için bırakmıştım, demek sonu acıklıydı, bakayım bir ara bari. :k06:

AYYY AYŞEGÜL BENDE SONLARA DOĞRU ADAMIN SEVGİLİSİ KISIMNDA  :cildir:   :cildir:  :cildir: BIRAKTIM   :suclu: SONRA DAYANAMAYIP OKUDUM SONU HİÇDE ÖYLE SAPIKLIKLA BİTMİYODUU...  :k06:  :k06:  :k06:

semsen24

Bende en son Evden, işden ve kızımdan kalan zamanda annem işte adlı bir kitapokumuştum. Çalışan annalerin yaşadığı güçlükleri, yaptıkları yanlışları ve yapması gerekenleri anlatan bir kitap dı. Her çalışan annenin okumasını tavsiye ederim. Ben kitabı okuduğumda kızım 3 yaşında idi 3 yıl sonra doğdu diye bildiğim bazı şeylerin yanlış olduğunu bilmek beni gerçekden üzdü doğrusu. Bu ara bukadar işimin arasında AÖF sınavlarım var eylül de birde ona hazırlanmam gerekiyor.
Sema&Sena

ARMAĞAN

SEMACIM KİTABIN ADI '' EVDEN, İŞTEN VE KIZIMDAN KALAN ZAMANDA ANNEM İŞTE'' BU MUDUR ? :icon_scratch:

BENDE ÇALIŞAN BİR ANNEYİM VE BANADA FAYDALI OLABİLİR.  :icon_thumright:

semsen24

annem işte Boyut yayının
Sema&Sena