17 Nisan , 2024, 01:09:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kitap Okuma

Başlatan Emine, 13 Ocak , 2007, 21:49:03

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

benim de en sık okuduğum kitap masal kitapları  :toothy10:

nagihan

ben de çarşıya çıktım mı ilk işim naza hikaye kitabı almak olacak.
artık ona okumaya başlama zamanı  :muzz:

Almiş'inAnniş'i

valla biz bu konuda pek başarılı olamadık
poposuyla dinlio beni  :tongue3:  :k06:

nagihan

dün bende başarılı olamadım
bir sayfalık masalın tamamını okuyamadan naz masal kitabı elimden aldı ve bir daha bana geri vermedi.  :'(
zamanla alışır belki beni dinlemeyi ne dersin  ??? :icon_scratch: :k06:

Almiş'inAnniş'i

Esen

Arkadaslar cocuklariniza cok ve büyük resimli yazisi az masal kitaplar alin önce ,sonra yavas yavas resimlerle anlatin renkli ve büyük resimler ilgilerini daha cok cekiyo , resimleri gösterek sorular sorun bu ne diye hayal güclerini gelistirmek icin..

Size isim vereyim tüm kitapcilarda bulabileceginiz bi kaynak...

INKILAP KITAPEVI-COCUK YAYINLARI-GÖKKUSAGI DIZISI MASAL KITAPLARI -12 masal kitabi var

Almiş'inAnniş'i

sevda

Bende arhana hergüne bir masal aldım ama henüzz tam anlamıylaa dinleme modunda değilizzz o okumak istiyorr... ;D

mavili

benim gibi yeni anne olacaklara bende tavuksuyu çorbası yeni anne için kitabını tavsiye ediyorum ben çok begendim umarım sizde memnun kalırsınız

oozge

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

özge de tavsıye ederim dıyorrrrrrrr :director: :director: :director: :director: :director:

acun gibi(varım dıyor fln) :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

mavili

oozge

hamdii beyyyyyyy nerdesınnnnnnnnn :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

attır şu teklıfı mavış ıstıoo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcu-emir

hamdinin işi çıkmış beni yolladı  :ehi:
evveeet  kitapçıı geldi hannııımmm  :director:
devam edelim kaldığımız yerden
öncelikle olasılıksız okuyanınız varsa yada okumayı düşüneniz varsa,kendisine  :aferin: yazarı adam fewer'in yeni kitabı çıktı,belki duymuşsunuzdur,duymadıysanız ben hemen söyliiim,"empati" bence olasılıksızdan haz alan arkadaşlar bunu da okuyabilir.
aman yok bu sıcakta böyle şeyler okuyup kafa yoramam derseniz
kolayı var hanımlar  :D şöyle suya sabuna dokunmayan kitaplar okunabilir.eğlenceli,komik,sürükleyici
mesela "senden başka yok " veya "yeni başlayanlar için suşi" her ikisi de marian keyes'in.bir çeşit maeve binch deniliyor kendisine  ;)
nagihancım seninle çocuk eğitimi kitapları hakkında konuşmuştuk,bizimkilere ne kadar faydalı olur bilemem ama  ;D prof.dr.haluk yavuzerin çocuğunuzun ilk 6 yılı ve çocuğunuz büyürken sizi neler bekler bu konuda sanırım faydalı olacaktır.ben bu 2 kitabı da almayı düşnüyorum.
bana gelince
murathan munganın kitabını asssla tavsiye etmiyorum,okurken duvarları tırmaladım resmen  :igrenc: şimdi "anne frank'in hatıra defteri"ni okuyorum.daha başlardayım,o da sarmazsa direk empatiye uçuş yapıcam  ;)
haa bu arada içinizde boleyn kızı ve deavmı gibi olan kraliçenin soytarısı"nı okuyanınız var mı?zira bazıları kötü bazıları iyi diyor ben muallakta kaldım  ::) alsam mı almasam mı diye.eee tabii bi kitap 800 küdür sayfa olunca kilitleniyo insan haliyle  :k06:
hadi şimdilik öptüm.
soru ve görüşleriniz için arayın şekerler  :hello:

oozge

demek senı yolladı heee :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

olasılıksızı okudum ve bayıldım empatıyıde almam lazım hıc sıkılmam okurum kıtap okumayı sevıyorum olasılıksızı da gecen yaz almıstım yazlıktan sahılde bıle gece alır almaz baslamıstımm okumaya :k06: :k06:

murathan mungan guseldır yaaa nıye begenmedınkii :icon_scratch:
gercı renkler ve zevkler meselesı bu sarmadımı sarmıyo haklısın :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcu-emir

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 10 Temmuz , 2008, 17:27:45
demek senı yolladı heee :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

olasılıksızı okudum ve bayıldım empatıyıde almam lazım hıc sıkılmam okurum kıtap okumayı sevıyorum olasılıksızı da gecen yaz almıstım yazlıktan sahılde bıle gece alır almaz baslamıstımm okumaya :k06: :k06:

murathan mungan guseldır yaaa nıye begenmedınkii :icon_scratch:
gercı renkler ve zevkler meselesı bu sarmadımı sarmıyo haklısın :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

olasılıksız süpermiş,bana göz kırpıyor kitaplıktan bu kitaptan sonra onu okuyucam özgecim.
ama asla ve asla murathan munganın son kitabını okuma tavsiye etmem ben bayılacak gibi oldum okurken  :honk:
neyse boleyn kızını okuyan var mı arkadaşlar  :director: ,varsa eğer lütfen  yorumunu yapsın ,aciildir,sipariş vericem de