28 Mart , 2024, 18:36:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kaçarak Evlenenler ve Evlilikte Sorunu Olanlar Buyrun Dertleşelim

Başlatan tuana ve sudem, 27 Şubat , 2010, 17:17:42

« önceki - sonraki »

Balböceği

tuana ve sudem

tuana ve sudem

SiRiNe

ilginctirki bende gec evlendigimi dusunuyorum :toothy10: evlendigimde 21 yeni girmistim, 1 bucuk sene cocuk dusunmedik,. 23 de anne olacagim masaallah, ama daha erken cocuk sahibi olmayi isterdim, bu suanki dusuncem artik dogum yaptiktan sonra fikrim degisirmi bilmiyorum ;D ;D

SiRiNe

masallah sude ben 23 benim esimde 34 yasinda, olgun olmasi cok iyi :icon_thumright:

βαlκιz

ben 20
eşim 27
:D duygu senmi erken yasta evlendin ozaman ben bebekken evlendim kızz  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

tuana ve sudem

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ°Duygu°ღ♥ღ° - 28 Şubat , 2010, 21:52:39
masallah sude ben 23 benim esimde 34 yasinda, olgun olmasi cok iyi :icon_thumright:
olgun olması iyi de insan neblim canım bizimki farkılı şöyle farklı canım onun düşüncesi farklı benim düşüncem farklı bende evlenmeden önce öyle düşünüyordum ama evlenince öyle olmuyo hiç anlayışlı olmuyo benimki öyle sizinkini bilmem

mavişimmm

ben 23 eşim 29 yaşındaa.ama sude nim dedği gibi anlaşmazlık fikir ayrılığı oluyoooo.onun zevkiyle benim zevkim bazı yerde uymuyoooo... :hungry: :hungry: :hungry:

sizde nasıl bilmem ama bende benim sözüm geçmezzzz..yani bi yerde onun dediği olurrr....  :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

EVET KIZLAR BENCEDE EŞLE YAŞ FARKININ ÇOK OLMASI EVLİLİĞİN ŞARTLARINI DEĞİŞTİRİYOR.BEN EŞİMLE AYNI YAŞTAYIM.KARI KOCANIN YANI SIRA ARKADAŞ GİBİYİZ,YANİ HİÇ MESAFE YOK ARAMIZDA.BENİM SÖZLERİMİ DİKKATE ALIR,HER KONUDA FİKRİMİ ALIR.GENELDE ORTAK KARAR VERİRİZ. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

**YeŞiLzEytİN**

ben 31
eşim 35 yaşında şu an için eşim tam kıvamına geldi  :ehi: :ehi: :ehi:evde erkeğimin sözü geçmeli yeterki bnm müsadem olsun .....öylede oluyor .........
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

tuana ve sudem

evet arkadaşlar bizim evde benim hiç sözüm geçmez hep eşimin sözü geçer  :cildir: :cildir: :cildir: buda beni çıldırtıyor beni hiç kale almıyor hiçbişe demeye hakkım yok herşeyi içime atmaktan artık ruh gibi oldum herşeyi ben biliyorum havası var ben bişe dedimmi ukalalık yapma diyor halbuki o benden çok ukalalık yapıyo kaderim böyleymiş diyorum ama kendime çoooooooooooook kızıyorum insan ana rızasıyla evlenmezse galiba onların ahları tutuyo artı öyle düşünüyorum. :crybaby2: :crybaby2:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

CANIM ÜZME KENDİNİ.İNSANIN BAŞINA GELECEK ŞEY,KENDİDE YAPSA ANNE BABASIDA YAPSA KAÇINILMAZ.İNŞALLAH BUNDAN SONRA İYİ OLSUNR :amin:

tuana ve sudem

Alıntı yapılan: gültanesii - 01 Mart , 2010, 11:45:07
CANIM ÜZME KENDİNİ.İNSANIN BAŞINA GELECEK ŞEY,KENDİDE YAPSA ANNE BABASIDA YAPSA KAÇINILMAZ.İNŞALLAH BUNDAN SONRA İYİ OLSUNR :amin:
amin canım teşekkür ederim

βαlκιz

benimde bazen sözüm geçmiyoo
ben küçüğüm anlamam  :k06: :k06: :k06:
eşimin birtek iş konularına karışamıyorum sen anlamazsın diyip duruyoo  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: