28 Mart , 2024, 17:00:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kaçarak Evlenenler ve Evlilikte Sorunu Olanlar Buyrun Dertleşelim

Başlatan tuana ve sudem, 27 Şubat , 2010, 17:17:42

« önceki - sonraki »

tuana ve sudem

bende kaçarak evlendim.bunu övünerek demiyorum kaderim böyleymiş diyorum pişman mısın diye sorar sanız küçük yaşta evlendigim için pişmanım evlilik çooook zor ve sorumluluk istiyen bi müesese insan çabuk yıpranıyo valla  :-ooo   :)

βαlκιz

bende kaçarak evlendim..pişman degilim ama keşkelerim oluyoo tabii
keşke okulum bitseydii..falan.. küçük yasta iki çocukla ilgilenmek de zor büyük sorumluluk istiyo ama napalım alnımıza yazılanı yasıyoruzz
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

tuana ve sudem

Alıntı yapılan: balkızZz - 27 Şubat , 2010, 17:20:23
bende kaçarak evlendim..pişman degilim ama keşkelerim oluyoo tabii
keşke okulum bitseydii..falan.. küçük yasta iki çocukla ilgilenmek de zor büyük sorumluluk istiyo ama napalım alnımıza yazılanı yasıyoruzz
evet canım aynen öyle okuyup meslek sahibi ve birazda hayatını yaşamak için keşke diyosun.küçük yaşta anne oldumuz için erken yaştata galiba annanne ve babaanne olabiliriz :)

Balböceği

mrb cnm kacarak evlenmedimm kucukte evlenmedimm zaten yani kendim icin diyorumm
yanlis anlasilmasin kucuktum ama aklim buyuktuuu ilk gorucum 16 yasimda geldi
dedimki ben bu yasta evlenipte cocukmu pispisliycam kaynana kayinbaba nin altinda ezilecemmi dedimm
cunku orn olarak annem vardi kucuk yasta evlnediii aman nese...

sukurr tam istedigim yasta evlendimm hatta bi akrdesim olmustu ben 17 yasimdaydimm
hey allahim o zman bile istiyorlardi bende anneme diyodumki kardesim 5 yasina gelene kadar evlenmem diyodumm
dedigimi yaptim 20 de nisanlandim 1 sene nisanli durdum 21 de evlendimm sukur 22 de anne olcammm  :nazar:

sukur kader boyleymis dedim pisman degilim esimi seviyorumm ama kaynanamdan hosnut degilimmm o var isde
ee her gulun bi dikeni olcak demii  :k06: :k06:

gökkusağı

ben kaçmadım ama evliliğin büyük bi sorumluluk olduğu kısmına katılıorum.hiç pişman olmadım evlendiğime ama şimdiki aklım olsa annemlerin oturduğu memlekette otururdum yalnız olmak ta çok yıpratıo insanı  :y25:
ama kısmet böyleymiş diorum naapayım  :dontknow:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

Balböceği

Alıntı yapılan: kadriyee - 27 Şubat , 2010, 17:23:49
ben kaçmadım ama evliliğin büyük bi sorumluluk olduğu kısmına katılıorum.hiç pişman olmadım evlendiğime ama şimdiki aklım olsa annemlerin oturduğu memlekette otururdum yalnız olmak ta çok yıpratıo insanı  :y25:
ama kısmet böyleymiş diorum naapayım  :dontknow:
kado cum aynen cnm benimde kolumu kiran oo o yuzden cok keske diyorumm sormaaa  :crybaby2: :crybaby2:

βαlκιz

bende küçüktüm ama balböceginin dedigi gibi aklım büyüktüü  :k06: :k06: :k06:
erkende anneanne babaanne oluruz negüzell olsun nolcakk çıktıgım hergün dolaştıgım akşam olunca ayrı ayrı evlerimize gittimiz adamla şimdi aaynı evdeyim çocuklarımız oldu  :love9: :love9:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

gökkusağı

başta çok laylaylom gelio ama sonra anlıosun ne halt ettiğini.ben bunu bi gece hatalandığımda farkettim öğrenciydim o zamn evde yalnıızdım gece uyandım saat 3 gibi ateşim var gibi ama hissedemiorum üşüdüğümden anladım ateşim olduğunu hiç unutmam gece kalkıp havlu ıslatı kendi ateşimi düşürmeye çalışmıştım çok koymuştu sabaha kadar ağladım o gece anne diye şimdi bile gözlerim doluo düşününce  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

şükür şimdi eşim var da o kadar olmuo tabiiki  :love8:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

Balböceği

kadriyecim salgik olsunn napacazz herkes mecbur oyle boyle evlencek yani kizlar adinaaa
erkek milleti cok sorumsuzzz yani en cok gurbette olmamaaa uzuluyorum dun hastalandim mesela
annem olsa gelirdi bana coba yapardi dedimm  :y25: :y25:

ama suda varrr kocam iyi olmaz bana bakmaz etmez o daha kotuye bu gurbetlik adama fena koyuyorrr  :sad1:
sukur esim bakti etti ama anne baskaaa

βαlκιz

ayrı memlekette olmakta zorr ben çok özlüyorum evimi odamı mahalleyi arkadaslarımı  :-\
aynı yerde olsak nasıl olurdu bilmem ::)

Balböceği

Alıntı yapılan: balkızZz - 27 Şubat , 2010, 17:33:49
ayrı memlekette olmakta zorr ben çok özlüyorum evimi odamı mahalleyi arkadaslarımı  :-\
aynı yerde olsak nasıl olurdu bilmem ::)
sormaaa bazenn ruyamda arkadslari gorsemm diyorumkiii niye boyleee neden yaniii
ama sonraa tekrar ayni seylerrr

tuana ve sudem

evet canım bende pişman degilim işte gurbet varya o adamı bitiriyo işte  :crybaby2:akşama kadar çocuk la ugraş ev temizligi balçiçegimin de dedigi gibi hasta oluyorum dinlene miyorum bile herşey bana bakıyo annemlerle aynı yerde oturuyo olsay dım annem bakardı bana :y25: :y25: ne yapalım 8 sene olacak evleneli alıştık artık ya bide eşin le yaş farkı olunca yani eşimi çokkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum ama yaş farkı olunca düşün celerimiz aynı olmuyo yani o herşeyi gördügü için sen onun daha gerisinde kalıyosun o yönden anlaşmazlık lar oluyo o kadar ö teki yönden çok iyi anlaşıyoruz sizinde böyle sorunlarınız oluyomu.. yani fikir ayrılıgı mesela filim seçekren o nun sevdini ben begen miyorum benim sevdigimi o sevmiyo bunun gibi :-ooo :-ooo :-ooo

Balböceği

anladim cnm bende derdimkii biraz benden yazca buyuk olcak derdimmm kac yas varkiii

tuana ve sudem

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgi✿εїз - 27 Şubat , 2010, 17:46:13
anladim cnm bende derdimkii biraz benden yazca buyuk olcak derdimmm kac yas varkiii
14 yaş var canım aramızda :)

Balböceği

masallah bya bi varrr sen kac yasindasin esin kac yasinda simdiii