Bebeğimin Uykusu Konusunda Çaresızım Yardım ve Bılgılerınıze İhtıyacım var..

Başlatan serra_emine, 27 Şubat , 2010, 09:25:26

« önceki - sonraki »

ferda

akşam kaçta yatıp kaçta kalkıyor benimkisi çook kötüydü 10 ayylıkken 2 de kalkar 4 te yatardı şimdide pek değişmedi akşam 10 da yatarsa 6 saat sonra kalkıyor beni de uyutmuyor gece4 ten sabah9 akadar uyumadığı oluyor şunlar bir büyüseydi  :honk: :'(

βαlκιz

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

doktora uyku için birşey verin dedim oda atarax verdii
ben bebeklere verilcegini bilmiyorrdum bilseydim verirdim
çünkü ben bekarken kullandım acayip uyku yapıyo ben hapını kullanıyodum
doktor çocuklara şurubunu verdi
yatmadan 1 saat yarım saat önce falan ver dediii
bugun vercem işe yarıycana eminim ben içerdim 5 dk sonra uyurdum
sakinleştirci etkisi var  :muzz: :muzz: :muzz:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ferda

Alıntı yapılan: ☆☆BaLkIzZ☆☆ - 11 Mart , 2010, 19:28:39
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

doktora uyku için birşey verin dedim oda atarax verdii
ben bebeklere verilcegini bilmiyorrdum bilseydim verirdim
çünkü ben bekarken kullandım acayip uyku yapıyo ben hapını kullanıyodum
doktor çocuklara şurubunu verdi
yatmadan 1 saat yarım saat önce falan ver dediii
bugun vercem işe yarıycana eminim ben içerdim 5 dk sonra uyurdum
sakinleştirci etkisi var  :muzz: :muzz: :muzz:
canım atarax bizim kıza nörollojide veriyorlardı eeg çekilirken uyuması gerekiyor uykulu eeg de ataraks veriliyor ama ben hiç verme taraftarı degilim ne bileyim beynini etkiler diye çok korkuyorumordaki elilepsi olan çocuklara uyusun diye eeg çekilirken veriyorlar bana kalırsa verme derim

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

< ESLAL >

βαlκιz

Alıntı yapılan: ezoo - 12 Mart , 2010, 21:10:11
peki işe yaradımı gülşhcım
ya iki gündür işe yaramıştı
ama bugun 11 gibi verdim saat 3 oldu hala uyumadılarr  :cildir: :cildir: :cildir:
yok anam yok bunlara atarax da fayda etmediyse yuh yanii daha bişey fayda etmezz  :cildir: :cildir: :cildir:

yarın ddoktoru arayıp söylicem başka bişey versinnn atarax beni uyutuyo bunları neden uyutmuyo yaaa  :cildir: :cildir:
çok umutluydum sevincim kursagımda kaldıı bi parça uyku yokk yaramadı  :cildir: :cildir: :cildir: