Bebeğimin Uykusu Konusunda Çaresızım Yardım ve Bılgılerınıze İhtıyacım var..

Başlatan serra_emine, 27 Şubat , 2010, 09:25:26

« önceki - sonraki »

serra_emine

O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

ponçik

2 yaşına kadar düzelmezse işte o zaman yandın , üstüne bir de 2 yaş sendromu eklenince bir felaket oluyor bu cimcimeler
benimkinin bi duvara tırmanmadığı kalmıştı  :laughing7:

ღ♥ Nilda♥ღ

allah yardımcın olcun canım bende oğlumda bunları yaşadım ama bişi vermedim ona zamanla düzeliyooo  :icon_thumright: :icon_thumright:
.   

βαlκιz

ahh ahh bende neler çekiyorum ..gece 6 da yattım yataga...
bende birçok damla duydum ama doktor küçükler falan dedi...vermedi
o damlayı bende bi araştırim bakim mümessil tanıdık var ona sorim ev sahibimiz eczacı bakim biliyomu o damlayı
gündüz oynuyorum yoruyorum ikisi beraberde çok oynuyo gecede ice karınlarını doyuruyorum..ama uyumak istemiyolarr ..2 yasına gelmeden düzelirler inş.  :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

sor bakalım gulşah..
ya bende vermek taraftarı degıldım guzelımde ınsan çaresız kaldıgı an napıcagını bılemıyor..
inşallah ıkı yaşa kadar surmez çabuk uuslanırlar
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

Demet_dk

bi yazı okudum az önce uyutmak için ilaç vermeyin diyo paylaştım hatta burda
doruk uykusu kaçınca uyumayınca daha hareketli oluyo çıldırıyo adeta oynamak istiyo
seninkilerde galiba öyle gülşah

βαlκιz

evet genelde heryerde yazıyo ilaç vermeyin tabiki uyusun diye ilaç vermek iyi degil
ama insanın psikolojisi bozuluyo valla..
ben bi ara kafayı yicektim uykusuzluktan..şimdi kendi hallerine bıraktım sallamıyorum uykuları gelene kadar bekliyorum kendileri uyuya kalıyoo napim daha dayancak gücüm yok ...
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

Alıntı yapılan: balkızZz - 27 Şubat , 2010, 15:29:04
evet genelde heryerde yazıyo ilaç vermeyin tabiki uyusun diye ilaç vermek iyi degil
ama insanın psikolojisi bozuluyo valla..
ben bi ara kafayı yicektim uykusuzluktan..şimdi kendi hallerine bıraktım sallamıyorum uykuları gelene kadar bekliyorum kendileri uyuya kalıyoo napim daha dayancak gücüm yok ...

dün gündüz devamlı mız mızlandı ağladı gecede ağladı sabahta ağladı sonra ben başladım ağlamaya durdu beni izliyo
ya uyumasın ama ağlamasın ağladığı zaman deli oluyorum neden böyle huzursuz çok üzülüyorum  :crybaby2: :crybaby2:

βαlκιz

eminecim bu damlayı doktor ne olarak verdi
yani uykusu için dedimi
uyuturmu rahatlatırmı
zinco damlanın bi degişiymiş bitkiselmiş galba nette bakıyorumdaa

serra_emine

evet eczanede onu soyledı melıla yok ama bu var dedı
almadım sadece sordum oyle..
evet dr a uykusu için dedım.huzursuzlugu için dedım..oda dedı yapıcak bişey yok dıyede benı çaresız gorunce oyle dedı artık

βαlκιz

bende araştırıyorum akşam belki doktorumuzu arayıp sorarım..
nedir alıp verimmi diyee  :-\

serra_emine

sor bakalımgulşah cevabını beklıcem ya budan ya da msn den ben şuan çıkıyom serra uyudu o uyumuşken bıraz ya uyucam yada mutfaga gırcem bılemıyoum... :'(
g.üzere ıyı sohbetler

βαlκιz

tamam canım yazarım ben sana da buraya da
sen uyu valla biraz bende çocuklar uyudukçka uyumaya çalışıyorum az da olsaa

GAMZELİM

uykusuz bebeklerin annesine allah sabır versin...arkadaşlar bende çok uyudugundan şikayetçiyim.bilmiyorum aşırımı uyuyor ama nasıl anlayabilirim ki.şimdi sabah 8de kalkıyor bizimle kahvaltı ediyor.biraz oynuyor sonra 9.30gibi uyuyor .2saat uyuyor.bu şekilde yiyor oynuyor 2saat kesintisiz uyuyor.normal mi acaba.bebegim 10.ayında.

βαlκιz

canım bırak uyusun
hiç uyandırma yemek yedirmek için falan
uyku düzeni bozulmasın
ben artık hasta oldum uykusuzluktan
yarın doktora gitcezz
kesin bişey isticemm uyumaları içinnn