Pembe Dizimiz Basliyorrrr = )))

Başlatan Balböceği, 26 Şubat , 2010, 23:17:16

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 27 Şubat , 2010, 00:57:51
Alıntı yapılan: gültanesii - 27 Şubat , 2010, 00:56:06
anam ne bu ezo gelin gibi.birazda mafya dizisi falan yazın  :ehi:

du kısss onada başliicaz bunu bitirelimm vallaha polat bilem oynamamıştır yazacaımız senaryoyuuuu :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
anammm once filmin adini koyakkk durun ben ismi bulum siz oynayinnnn  :ehi: :ehi:

ღ♥ Nilda♥ღ

duuuuuruuuuuuunnnn ben buldum filmin adı ebbek olsunnn :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

nasıl ilginç dimi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
.   

Balböceği

hadiii ask ve ihtiras olsunnnn fantazi olcakkk gor bakkk hadi gel yazakkk  :toothy10: :toothy10:

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

Balböceği

ღ♥ Nilda♥ღ

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

hep köyden gidion hayırdır inş. :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
.   

Balböceği

e ne olsun rosalinda yapak o zmann  :toothy10: :toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

kıslar köy dizisi olasın yaw.entrika dizilerinden olsun.ezel gibi tutar dönersiniz köşeyi

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

yok benim planimm zarife koyden kacacaktiii kotu yola duscektiii biri kurtaracaktiii ama seneryomu kaldii

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

edacım bence yeni senaryo yerine mevcut dizilerin devamını yazalım.daha ilginç olur.mesala yaprak dökümü  :ehi:

βαlκιz

Alıntı yapılan: gültanesii - 27 Şubat , 2010, 19:17:08
edacım bence yeni senaryo yerine mevcut dizilerin devamını yazalım.daha ilginç olur.mesala yaprak dökümü  :ehi:
evet süper olurr  :D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

mesela şöyle,şevketten intikam almaya kararlı olan ferhundenin yapacak şeyi kalmayınca Alirızaya kanca atmaya karar verir

___kıymık___

allah ıyılıgınızı versın emiiiii :-ooo
pembe dızıye karalar baglatmışsınız  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ferhundeyi gören alirıza önce  yııııııııııııılaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan diye bağırır  :ehi: