HAMİŞLERE COK GUZEL TABLO

Başlatan vadi= muge & melis, 25 Şubat , 2010, 08:05:57

« önceki - sonraki »

tuana16

kızlar bence bu tabloda bi yanlışlık var ben en son adet tarihime göre hesaplıyorum  4 ay bitmiş oluyo  :nazar: bu listeye göre 4 ay tam bitmiş deil  :dontknow: en son 10 aralıkta adet olmuştum nisanın 10unda 4 ayın bitmesi gerek listeye göre daha 1 haftam var  :honk: adete göre hesaplamak daha doğru bence  :dontknow:
ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

Balböceği

Kız sen hamile misin ??  :hello2: ne güzel niye haber vermedin bakalm  :opucuk: hayırlı uğurlu olsun canımm :opucuk:

tuana16

Alıntı yapılan: Balböceği - 14 Nisan , 2013, 22:59:33
Kız sen hamile misin ??  :hello2: ne güzel niye haber vermedin bakalm  :opucuk: hayırlı uğurlu olsun canımm :opucuk:
saol tatlım allah razı olsun  :flowers: evet edoşum hamdolsun hamileyim  :nazar: ya bundan önce yine hamile kalmıştım malesef olumsuzlukla sonuçlandı o yüzden söylemedim akrabaların bile 3. ayda haberi oldu  ;D

Balböceği

Valla çok sevindim Rabbim tamamıma erdirsin  :amin: :muzz: hayırlı evlat olur inşallah  :amin:

tuana16

Alıntı yapılan: Balböceği - 15 Nisan , 2013, 12:05:09
Valla çok sevindim Rabbim tamamıma erdirsin  :amin: :muzz: hayırlı evlat olur inşallah  :amin:
aminn canım inşallah  :amin: rabbim tüm hamilelere evlatlarını sağlıklı bir şekilde kucaklarına almayı nasip etsin  :amin: :amin: sizlerin evlatlarınızada sağlıklı uzun ömürler nasip etsin  :amin:

ORNA

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

huzur

bencede yanlış tablo yada ben hala bilmiyorum

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: M A S A L - 24 Nisan , 2013, 15:34:47
bencede yanlış tablo yada ben hala bilmiyorum
neresi yanlis  :icon_scratch: bence dogru

Aşkk

23-26 = 6. Ay  :-ooo  :love9: :love9: :love9:

ayda 4 hafta var ya burda da 3 hafta diye gösteriyo sanırım ona diyolar  :dontknow:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 25 Nisan , 2013, 15:00:32
23-26 = 6. Ay  :-ooo  :love9: :love9: :love9:

ayda 4 hafta var ya burda da 3 hafta diye gösteriyo sanırım ona diyolar  :dontknow:
evet bende simdi farkettim ama bence icinde bulundugumuz haftayida sayicaz ozaman 4hafta oluo  :dontknow:

ORNA

Lă_Tăhzen!

Aşkk

27-31 = 7. Ay  :-ooo

Allahım çok az kaldı  :muzz: :muzz: :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°