17 Mayıs , 2024, 20:07:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Dua Kutusu .... :))

Başlatan Balböceği, 23 Şubat , 2010, 21:28:29

« önceki - sonraki »

miray

AMİN AMİN
RABBİM SİYONIST İSRAİL İ ISLAH ET

✿گสЯเ_ќĮż✿

AMİİİNNNNNNN AMİİİİNNNNNNNNNN RABBİM ORTALIĞA DİRLİK DÜZEN HUZUR BARIŞ VERSİN

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Balböceği

Ya rabbi Hatalarımı görüp beni doğru yola ilet İçimdeki şeytani duygularımı yok etKalbimdeki İMANI VOLKANLARA DÖNÜŞTÜR YA RABBİMYüreğime öyle sevgini koy ki kimselere yer kalmasınBAĞIŞLA KUSURLARIMIAffına geldim MERHAMET dergahından boş cevirme beni, bu duaya amin diyenleri ve tüm mümin kardeşlerimi YA MÜTEKKEBBİRAMİN
bu duaya hepimiz amin diyelim

hadi arkadaşlar hepimiz bu duaya amin diyelim   :amin: :amin:

EMEL 26

Alıntı yapılan: BaLboceqim - 18 Haziran , 2010, 00:36:09
Ya rabbi Hatalarımı görüp beni doğru yola ilet İçimdeki şeytani duygularımı yok etKalbimdeki İMANI VOLKANLARA DÖNÜŞTÜR YA RABBİMYüreğime öyle sevgini koy ki kimselere yer kalmasınBAĞIŞLA KUSURLARIMIAffına geldim MERHAMET dergahından boş cevirme beni, bu duaya amin diyenleri ve tüm mümin kardeşlerimi YA MÜTEKKEBBİRAMİN

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

fıstık

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 18 Haziran , 2010, 00:38:03

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

cemresu

Angel

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

AŞKIMCIM SCS

°o.O євяυ O.o°

bu mübarek günde rabbim bütün dualarımızı kabul etsin bzi istediği kullardan eylesn

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Balböceği

Ebû Hüreyre radıyallahu anh'den rivâyet olunduğuna göre, Nebiyy-i Ekrem -sallallahu aleyhi ve sellem- şöyle dua etmişlerdir:

"Yâ Rabb! Ben hangi bir mü'mine onu üzecek ve gönlüne ağır gelecek bir söz söylemişsem kıyamet gününde o sözü onun için sana kurbiyyet eyle; yani o sözden müteessir olduğu kadar onu sana yaklaştır. " (18)

Balböceği

Uzun zamandir guncellenmemis  :)

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

YARABBIM beni annemi babami kocami evladimi kardeslerimi ve tum sevdiklerimi koru ve bagisla  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
gonlumuzdeki dilekleri en iyi sen bilirsin kabul eyle yarabbim  :amin: :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Aminn  :amin: :amin:

ALLAH'im dun gece hic aklimdan cikmayan Sibelim,

insALLAH haftaya guzel haberler verir  :amin:

onuda meleginide koru  :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: CatWoman - 14 Ocak , 2011, 23:53:50
Aminn  :amin: :amin:

ALLAH'im dun gece hic aklimdan cikmayan Sibelim,

insALLAH haftaya guzel haberler verir  :amin:

onuda meleginide koru  :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

hayırlısıyla bebeğimi ikimizde sağlıklı olacak bir şekilde dünyaya getirrim inş.allah (cc) beni ve bütün hamileleri hayırlısıyla bi avazda kurtarsın inş.