Dua Kutusu .... :))

Başlatan Balböceği, 23 Şubat , 2010, 21:28:29

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Allahımm hakkımda hayırlısını verr agır ımtıhanlara tabı tutma yarabbım yolundan ayırıp yanlısa yonetlme yatabbımm senden ayırma benı Allahımmm özellikle şu sıralarr nefsıme uydurma allahımm  :'(

_inci_tanem_

ALLAHIMMM bana tez vakitte sağlıklı sıhhatli,eli ayağı düzgün hayırlı,uzun ömürlü evlatlar nasip et sağlıkla kucağıma aldığım günleri göster KURBAN olduğum RABBİM  :crybaby2: :crybaby2:
Başkalarına imrendirendirerek baktırma boynumuzu büktürme YÜCE ALLAHIM  :amin: :amin: :amin:
Aİleme ve tüm sevdiklerime hayırlı sağlıklı uzun ömürler ver  :amin: :amin: :amin:
Yuvamdan huzuru,mutluluğu,sağlığı,eksik etme RABBİM  :amin: :amin: :amin: (ecmain)

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

muhribe

Allahım beni gıybet çukuruna düşürme, en çok dilimi tutamamaktan korkuyorum, okudum ki ahirette kadınların ekserisi dillerinden dolayı cezalandıracakmış. beni ve tüm inananları gıybetten, kötü sözden koru  :amin:

oğluma, eşime ve tüm aileme iman kuvveti ver. ruhlarımızı imanımızla al, mahşer gününde bizlere Peygamber Efendimizin sancağı altında gölgelenmeyi ve Kevser havuzunun suyundan içmeyi nasip eyle..

:amin: :amin: :amin: :amin:

DENİZGÖZLÜM81

allahım bana ve tüm isteyen arkadaşlarıma hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et  abim iyileşsin ayağa kalksın ve eşimle mutlu huzurlu bir ömür nasip et rabbim  :amin: :amin:

iklima

allahım tüm bebiş isteyen ve bekleyen arkadaşlarımı sevindir. :amin:
karar verdiğimizde bizi de bu sevinçten mahrum bırakma :amin:
anneme sağlık sıhhat ve uzun ömür ver,hep yanımda olsun beni hiç ama hiç bırakmasın,her anımda yanımda olsun,evime bol bereket ver,beni kimselere muhtaç bırakma,eşimle muhabbetimi azaltma çoğalt,kazanamayacağım imtahanlara tabi tutma,insanların şerlisinden beni ve ailemi muhafaza et,
kardeşimin kaderine sıkıntı,keder yazma ona mutlu huzurlu bir hayat nasip eyle,güzel insanlarla karşılaştır,
bana dua emenet edenlerin de dualarını kabul et allahım
:amin: :amin: :amin:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ayy

KUZUMA
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

"Allahümme Rabbenâ Ezhibi'l-be'se, işfi, ente'ş-şâfi Lâ şifâen illâ şifâüke, şifâen lâ yuğâdiru sekamen"

"Allah'ım, sen bütün insanların Rabbisin Bu hastanın ızdırabını gider Şifa ver Şifayı veren sensin Senden başka şifa yaratan yoktur Ancak senin şifan vardır Bu kuluna da hastalıktan eser bırakmayacak şekilde şifalar ihsan eyle"

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: