27 Nisan , 2024, 15:50:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

3 ŞUBAT'DA BAKIRKÖY'DE

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 13 Ocak , 2008, 13:48:20

« önceki - sonraki »

estim

buluşmadan görüntüler

[eklenti yönetici tarafından silindi]

estim

DEVAMI

estim

DEVAMI :occasion5:

estim

OĞLUŞUM UYANDI
KALANLARI OĞLUM UYUYUNCA YADA RAHAT BIRAKINCA EKLEYECEĞİM  :k06:

Almiş'inAnniş'i

muhteşem bir gündü
sanki yıllardır tanışmuşuz gibi
inanılmaz samimi ve sıcak  :love7:
kızlar sizinle reelde de tanıştığım için çok mutluyum
hepinizi seviyordum zaten
ama şimdi daha çoooooookkkk seviyorum
ilk idi ama umarım son olmaz  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
resimler gece gelecek  :icon_thumright:  ;D

jbdun

esincim çok hızlısın canım  :flowers: resimler de harika, bendekileri anca aydına dönünce ekleyebilirim, çünkü bağlantı kablosunu getirmeyi unutmuşum :suclu:
gonca ve esincim sizleri tekrar görmek çok güzeldi :love9:
ve razicim seninle de yüzyüze tanışmak çok güzeldi  :love9:

hepinizi ve kuzuları çok çok öpüyoruz, ben, ecrin ve nayat :opucuk:

-Butterfly-

Gercekten guzel bir gun gecirmissiniz  :love7: resinker cok guzel bebeklerin hepsi cok guzel :hungry:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  anneler ayri guzelll :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: hepinize en kocamanindan masallahhhhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Resimlerin devaminida sabirsizlikla bekliyorum  :muzz: :muzz:

Almiş'inAnniş'i

03 Şubat , 2008, 22:55:52 #67 Son düzenlenme: 03 Şubat , 2008, 23:03:23 Almiş'inAnniş'i
sırasıyla...
esin-timur enes paşası (lafta değil, gerçekten paşa  :icon_thumright: ama masada 3 kız varken başka masalarda oturan kızlara gitti kur yaptı  :toothy10: )
remziye- almira (bu gün kızım kendisi ile hiç bir sosyal oratama girilemeyeceğini bir kez daha ispatladı  :cildir: )
jbdun-ecrin ( cimcimem o kadar tatlı ve masum ki, almira elinden çubuk krakerleri alırken sadece "ııhhh" diyebildi  :ehi: )

Aslı & Eren

Çok güzel bir gün geçirmişsiniz, kıskanmamak elde değil... Orada olmak ve sizlerle tanışmak isterdim
Resimlerde harika, siz tanıştınız ama kim kimdir yazarsanız daha iyi olur, bizde sizi resimlerden tanıyalım

Almiş'inAnniş'i

Almiş'inAnniş'i

03 Şubat , 2008, 23:13:41 #70 Son düzenlenme: 03 Şubat , 2008, 23:18:36 Almiş'inAnniş'i
cimcime ve almiş jbdun u bi ara böyle kıskaca aldılar  :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

03 Şubat , 2008, 23:26:57 #71 Son düzenlenme: 03 Şubat , 2008, 23:35:46 Almiş'inAnniş'i
veeee paşa timur enes de bu iki cadıya uydu  ;D

malesef benim makinanın pili bittiği için bizden bu kadar  :sad1:

Almiş'inAnniş'i

04 Şubat , 2008, 00:00:13 #72 Son düzenlenme: 04 Şubat , 2008, 00:26:47 Almiş'inAnniş'i
bunlar da esin ve timur paşa ile cuma gnü buluşmamızdan  :muzz:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

04 Şubat , 2008, 01:07:00 #73 Son düzenlenme: 04 Şubat , 2008, 01:12:07 Tuana'NIN ANNESI TUBIS
fotograflar harıka guzel bır gun gecırdıgınız bellı hepsı bır bırınden guzel meleklerımızde oyle cok sırınler bayıldımkeske bende gelebılseydım ama musayıt olamadım ınsallah baska bır zaman gorusme sansım olur sızlerle :amin: :muzz: :hello2: :muzz:

ponçik

04 Şubat , 2008, 10:18:35 #74 Son düzenlenme: 04 Şubat , 2008, 10:39:54 g10c@
ooooh ne derleeeer
kıskaaaanaaaaanlaaaaar çatlaaaaasın  :occasion14:
kıskaaaananlaaaar çatlasın  :toothy10:  :ehi:

geç gelip erken kaçmama rağmen yeniden buluşmamız süper oldu
Esin,Jbdun ve Nayat hepiniz çok tatlısınız yeniden görüşmemize çok sevindim , Nayat belki bu yaz Aydın civarında tekrar görüşürüz belli mi olur  :k06:
Raziii ve Almiş  :opucuk: sizleri göremiyeceğim diye ödüm koptu heee  :laughing7:  inşallah bu buluşmaların devamı da gelir

ayyy gece boyunca uyumayıp sonra bembeyaz ve ölü bir suratla gelince böyle hortlak gibi çıkarım tabi resimlerde  :cildir:
kız Esiiiiiin  :caca: insan bi fotomontaj filan şeyettirir dimi ama  :ehi:

Jbdun bari sen eccük renklendirip koy resimleri anacım  :toothy10:

Timur ve Ecrin görmeyeli kocaman olmuşlar maaşallah  :nazar:  :nazar:

Almiş de çubuk kreker canavarı olarak tontiş ve kırmızı yanaklarla cin cin bakıp durdu bittim ona ben  :nazar: maaşallah
ama razicim bu böyle bitmez ben gelip onu mıncık mıncık sevmeden bi şey anlamam yani baştan söyliyim  :ehi:

HEPİNİZİ ÇOK ÖPÜYORUZ  :opucuk: TABİKİ EYLÜŞÜM VE BEN  :k06: