annesinin yaramaz tontonu

Başlatan hüseyin can, 12 Ocak , 2008, 20:12:44

« önceki - sonraki »

hüseyin can

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 13 Ocak , 2008, 08:11:31
Hosgeldiniz huseyin can ve annecigi   :flowers:

huseyin cana masallahh  :nazar: yaksiikli bir delikanli  ama ben ozelikle  ayicikli resmine bayildim ama darilmasin huseyincim hepsi bir birinden guzel ama  o cok sirinnnnnn  :nazar: :nazar: :nazar:

Anneciginede bir nazarlik takalimda nazar degmesin dimi  ;) :nazar:

çok teşekkür ederim canım benim çok sağol

-Butterfly-

rica ederim annesi ama  sende sagol benim sevdigim resim var avatarda  :nazar: :nazar:

hüseyin can

28 aralık günü mutfakta bulaşık yıkarken çaydanlığın içine kireç çözücü koymuştum kireçi çözülsün diye ve hüseyincan ulaşamasın diye de bangoya ileriye kaktırdım çaydanlığı.en sona bırakmıştım çaydanlığı yıkamayı.tam arkamı döndüm çaydanlığı almak için oğlumun çaydanlıktaki kreç çözücüyü içerken yakaladım.  ve hemen hastaneye götürdük oradan erzurum a sevk ettiler bizi apar topar erzuruma yola çıktık.2 saat sonra erzurumdaydık.hemen önce muane ettiler kan tahlili ve röntgen istediler.sonuçlar çıktığında drların ağzından iyi haberler çıksın diye dua ediyodum.çok şükür bir şeyi olmamıştı sadece ağzını tahriş etmiş.bir de bundan 1 kaç gün önce öksürüğü ve ateşi vardı ona bağlı karaciğerinde iltihap oluşmuş.iğne ilaç falan verdi bir gece erzurumda kaldıktan sonra bu sabah evimize döndük allaha binlerce şükürler olsun.oğlum ölümden döndü.sinir krizleri geçirdim hastanede. 

hüseyin can

bir türlü kurtulamadık şu hastalıklardan bu sabaha karşı oğlum ateşler içinde uyandı bekledik düşer diye düşmedi dr a götürdük orta kulak iltihabı vede boğaz ağrısı varmış,ama allahtan hafifmiş iltihabı ateş hala devam ediyo 3 gün sonra geçmezse tekrar dra götürcez offf offff  :( :(

pelinim

Ebru hoşgeldiniz tonton oğlunla..maşallah çok şeker bir çocuk. :nazar:Allah bağışlasın.ayrıca geçmiş olsun.inşallah çabucak iyileşir. :amin:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

cok gecmis olsun canim acil sifalar diliyorum dualarimiz sizinle olsun :amin: :amin:

-Butterfly-

canim benim cok gecmis olsun dehset icinde okudum!!  :-ooo

Allah korusun bir anlik  dalginlik nelere maglolacakmis az kalsin allah korumus yavrunu bende senin yerinde olsam aynen senin gibi sinir krizleri gecirirdim heralde  diger hastalilari hafif onlar her cocukta olgan seyler  insallah en kisa surede iyilesir  :amin:  minigimi opuyorummm  :opucuk:

hüseyin can

Alıntı yapılan: pelinim - 15 Ocak , 2008, 01:23:51
Ebru hoşgeldiniz tonton oğlunla..maşallah çok şeker bir çocuk. :nazar:Allah bağışlasın.ayrıca geçmiş olsun.inşallah çabucak iyileşir. :amin:

SAĞOL CANIM HOŞBULDUK.RABBİM CMLEMİZİN EVLADINI BAĞIŞLASIN İNŞ :amin:

hüseyin can

Alıntı yapılan: Tuana'NIN ANNESI TUBIS - 15 Ocak , 2008, 03:27:01
cok gecmis olsun canim acil sifalar diliyorum dualarimiz sizinle olsun :amin: :amin:

SAĞOL TUĞBACIM ALLAH RAZI OLSUN CANIM BENİM :opucuk:

hüseyin can

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 15 Ocak , 2008, 07:56:14
canim benim cok gecmis olsun dehset icinde okudum!!  :-ooo

Allah korusun bir anlik  dalginlik nelere maglolacakmis az kalsin allah korumus yavrunu bende senin yerinde olsam aynen senin gibi sinir krizleri gecirirdim heralde  diger hastalilari hafif onlar her cocukta olgan seyler  insallah en kisa surede iyilesir  :amin:  minigimi opuyorummm  :opucuk:

ÇOK SAĞOL CANIM BENİM.ALLAHA BİN ŞÜKÜR Kİ YAVRUMU BİZE  BAĞIŞLADI.YOKSA BENDE YAŞAYAMAZDIM ONA BİŞEY OLMUŞ OLSAYDI

aslio

Aramıza hoş geldiniz, sayfanız hayırlı olsun...

Hüseyin Can'a çok büyük geçmiş olsun.. Allah korumuş minik yavruyu..

hüseyin can

Alıntı yapılan: aslio - 15 Ocak , 2008, 11:59:16
Aramıza hoş geldiniz, sayfanız hayırlı olsun...

Hüseyin Can'a çok büyük geçmiş olsun.. Allah korumuş minik yavruyu..

sağolasın canım.rabbime şükürler olsun ki ucuz atlattık

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

simdi nasil tonton pasamiz annesi daha iyidir insallah :opucuk:

helalim

cok cok gecmiş olsun verilmiş sadakanız varmış rabbim korumuş minigini  :amin: :opucuk:
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

hüseyin can

Alıntı yapılan: Tuana'NIN ANNESI TUBIS - 16 Ocak , 2008, 02:03:03
simdi nasil tonton pasamiz annesi daha iyidir insallah :opucuk:

sağol tuğbacım iyiyiz çok şükür şu an tv karşısında kurtlarını döküyor :ehi: :opucuk:siz nasılsınız tuana nasıl