bebegimonline.net 'te bebeğimiz için site oluşturma

Başlatan jbdun, 11 Ocak , 2008, 13:52:33

« önceki - sonraki »

jbdun

eminecim, bebegimonline.netten ecrinin sayfasına girmek isteyen arkadaşlar var ama nerden gireceklerini bulaıyoruz :dontknow: yardımcı olabilir misin? :opucuk:

Emine

emosum

canım sen bu sayfayı nasıl actın ecrinin sayfasını yani  ben ziyaret etmiştim ve cok hosuma gitti nasıl yaptıgını anlatırmısın

Emine

emosum

ya ordan baktım anlamadıgım için sormusutum yani yapıyorum olmuyo :suclu:

mavili

bende deniyorum olmuyorrrrr    emoş başarırsan haberim olsun 2 kez denedim olmadı acaba benmi bir hata yapıyorum diye düşünürken emoş sen yetiştin imdadıma senin de yapamadıgını ögrendimmm :ehi: :ehi: :ehi:

emosum

evet bende yapamadım ya bizde şimdiden bebişlerimize bir sayfa hazırlayalım arkadaslar yardımcı olursa seviniriz teskk  şimdiden :flowers:

mavili

ögrendinmi emoşum nasıl yapılacagını bende sayfa hazırlamak istiyorum ama bilemedim birtürlü :dontknow:

emosum

ya hayır ben o sayfayı okudum bişey anlamadım canım

mavili

neyse canım bakarız sonra belki birileri yardım eder de sayfamızı oluştururuz

emosum

evet emine gelseydi yazardı zaten bence ;)

susi

haydar ege tiniz

[eklenti yönetici tarafından silindi]
YAŞAMA SEBEBİM HAYDAR EGE

susi

29 Nisan , 2008, 01:46:57 #12 Son düzenlenme: 29 Nisan , 2008, 01:48:45 susi
elem restaurant

[eklenti yönetici tarafından silindi]
YAŞAMA SEBEBİM HAYDAR EGE

Emine

29 Nisan , 2008, 17:52:41 #13 Son düzenlenme: 29 Nisan , 2008, 17:54:47 Emine
www.bebegimonline.net sitesine girip Mini Paket kutucuğundaki devam yazısına tıklıyorsunuz hangi ismi satın almak istiyorsanız o ismi yazıp sonra satın al butonuna tıklıyorsunuz forum dışında bebegimonline.net sitesine üye değilseniz üye olup karşınıza gelen yönlendirmeleri yaptığınızda http://www.bebegimonline.net/default.asp?L=TR&mid=153&cat_id=1 bu linkteki detayları içeren bebeğinizin sitesine kavuşuyorunuz arkadaşlar

emosum

YANİ ORAYA KENDİMİZ İSİM VERİCEZ DEİLMİ HANİ YUKARIDA YAZIYO YA 100 SINAMALI FELAN BİLMEM NE ONLARLA BİR İLGİSİ YOK DİMİ EMİNECİM OYUZDEN KARISTIRDIM...TESKKKK