Babalar bebeğe tek başına bakabilir mi?

Başlatan tolga, 13 Ocak , 2007, 20:07:08

« önceki - sonraki »

cemre58

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

valla benim eşim kızımla oyun oynar karnını doyurur sadece altını değiştiremez o zaman beni çağırır onun haricinde herşeyi yapar sağolsun

βαlκιz

tek de bakarlar canım beraber yaptık beraberde bakılır  :k06:
ama tek bakmayıda ögrensinler  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°o.O євяυ O.o°

bncede becermzler yaa bi sevrler yani bnm eşim öle korkar bişe olur die :D

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

--elif--

benim kocam benden iyi bakar yanlızda bakar birlikteykende hatta benden çok kendi ilgilenir yani istedikten sonra bakarlar ama genelde sevince alma taraftarı olanlar çokk..ama benm kociş bitane ya benden güzel bakıyor.  :love3:

βαlκιz

ESİNCİK

vallahi sütümü gündüz sağcakmışız geceleri o içircekmiş bebek onun kokusuna alışsın diye.  :k06: :k06: O kadar meraklı yani kocam, görcez doğunca :dontknow:

--elif--

şimdi belli olmaz doğduktan sonra dicekmi bakalım ozaman işin rengi değişiyor sustur şunu be kadın olmasında  :k06:

ESİNCİK

--elif--

kesinlikle cnm o işin şakası  :icon_thumright: ama gerçekten babalar çok üstüne düşüyor bebişlerin hani bazen kızımı kıskandığım zamanlar oluyor  :honk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

bakalım eşim neler yapacak bebek dogdugunda

ponçik

benim eşimde sürekli omuzunda uyuturdu, ben de kızardım bırak artık çocuk senin kokuna alışacak seni annesi sanacak derdim  :laughing7:
ama inanın kime alışırsa alışsın anneyi biliyor çocuk  :love3:

benim eşim bi çocuğumuz daha olsa tek başına bakar  :icon_thumright: bir tek alt değiştirirken midesi kalkıyor o kadar  :ehi:

karapnr

elinde olsa şimdi alıp kendi taşıcak  :ehi:

elif35

benim eşimde çok ilgilidir allah razı olsun bir kere bana sustur şu çocuğu dediğini bilmem ağladığı zamanlar çok koynuna alıp susturmuştur  :y25: hele kışın montunun içine sokardı kanguru gibi giderdik anneme,gezmeye falan ben kızardım boğulcak çocuk diye o da cadı babasının koynuna girdimi susar hemen uyurdu  :k06: :k06: