Babalar bebeğe tek başına bakabilir mi?

Başlatan tolga, 13 Ocak , 2007, 20:07:08

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

ya ne kadar calısıyor yoruluyor olsadad babanın gorevı cok aslında bu cumlede yanlıs gorev deıl o onun evladı bakıcak..tabıkıde tek basınada bakabılır...

ben bır evladın babdan yoksul olmasına karsıyım calıısmak bahane

:love9: :love7: :love9:

Ahirena

zaten evladına bakmayı bir yük olarak görüyorsa bir baba.Haketmediği bir çocuğa sahip demektir.Ama ben sanmıyorum böyle bir baba olduğunu.Varsada istisnadır bunlar.

Eğer gelirin eşinin iki katı ise bu eş için daha da zor olur.Hiç kabullenemez.Ben şahsen kabullenmezdim.Zoruma gider :)

tuanam

Alıntı yapılan: civilim - 26 Eylül , 2009, 11:51:32
zaten evladına bakmayı bir yük olarak görüyorsa bir baba.Haketmediği bir çocuğa sahip demektir.Ama ben sanmıyorum böyle bir baba olduğunu.Varsada istisnadır bunlar.

Eğer gelirin eşinin iki katı ise bu eş için daha da zor olur.Hiç kabullenemez.Ben şahsen kabullenmezdim.Zoruma gider :)
senin zoruna gitcek diye neden ben geçim sıkıntısı çekeyim? saçma bir erkeklik gururu bana göre.hem zora gidecek ne varki kadınlar neden erkeklerden üstün olduklarında erkekler bunu hazmedemez?

мiŁenα.

erkeklık hormaoonları cok farklı onalr hep zorluklarla kendılerının ugrastıklarını dusunurler....

esler ew ısı cocuk gelen gıden yemek herseye bakar ....

ama herzamn erke daha yorgundur..ıkı cocugu oper sonra yok ortada kadın zorunlu ama erkek deıll gıbı gorulur..

ama kadınalr erkekelrden daha yoruluyor....ve bence kadınlar daha ustun :k06:

Ahirena

ben bu erkeklik gururunun doğru yada yanlışlığını tartışmıyorum.Ama erkeğin fıtratında var bu.Kadın veya erkeğin üstünlüğündeki ölçüt herkese göre değişir.Ama islama göre üstünlük takvadadır.Yoksa cinsiyet,para,güzellik,şöhret,makam vs. üstünlük sayılamaz.

Ama erkeğin sahiplik ve liderlik vasıflarının ön plana çıkması gibi kadınlarında bir arada tutma ve merhamet duyguları ön plandadır.

kadınların çok çalıştığı ve daha çok yoruldukları doğru olabilir.Ama En azından iş yapmadıklarında evden atılma gibi bir durumu yok.Sadece eşinden laf işitir.Ama erkek ustasından tut patronuna kadar birçok kişiyle tartıştığında susmak zorunda kalabiliyor

мiŁenα.

oda dogru sımdı dogruya dgru yanlısa yanlıs ama cocuk konusunda sadece dıyorum annenın hakkı odenmez baba anne gıbı deıl ::)

Ahirena

elbette annenin hakkı ödenmez.Dün gece 3 de çocuğun sesine uyandık.Ben geri yattım.Ama eşim çocuk uyuyuna kadar bekledi. :)

мiŁenα.

βαlκιz

eşimin benden iyi baktıgı kesinn sanki anne o baba ben :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

es.ma

мiŁenα.

benım esım cok ıyı bakar temız tıtız bakar kocama guvenım sonsuz o konuda

..BahaR●●

benim kocişimde bakarrr
çok beceriklidir maşallahh....  :nazar:

βαlκιz

valla eşime anne dicekler dye korkuyom bennn  :k06: :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.