yaşlara göre baba kız diyalogları

Başlatan yeşil, 10 Ocak , 2008, 21:47:32

« önceki - sonraki »

ertl

bazı yerleri çok saçma geldi bana
babası 40 yaşına gelince ilacını düşünmeye başladı
daha 40 45 50 55 yaşlılık yaşı değil ki
bence babanın bu yaşları tam çocuklarını gözetlicek onları koricak yaşıdır
benim babam 45 yaşında rabbim daha uzun zaman başımızdan eksik etmesin
ve hepimizin babasına sağlıklı uzun ömür versin inş

βαlκιz

benim babam 78 yasında allahım uzun ömürler versin babacımaa  :amin: :amin: :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ZyNp

benim babam 49 yasında ama ben 13yasından berı onu en fazla 3yada 4 kere gördüm ayrıyız o yurt dısında yasıyo hıç bı alakamız yok anlayacagınız tlf nunu yada yaşadıgı yerı bile bilmem aramaz sormaz onun ıcın bızde onun hakkında hıc bişey bılmıyoruz bazılarınız belkı bana kızacak ama ölse ağlarmıyım yada üzülürmüyüm bilmiyorum çünkü ona karşı hiç bişey hissetmiyorum

✿گสЯเ_ќĮż✿

benim canım  babamda 53 yaşında.allahım başımızda eksik etmesin. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Balböceği

Alıntı yapılan: ZYNP - 20 Ocak , 2010, 16:05:05
benim babam 49 yasında ama ben 13yasından berı onu en fazla 3yada 4 kere gördüm ayrıyız o yurt dısında yasıyo hıç bı alakamız yok anlayacagınız tlf nunu yada yaşadıgı yerı bile bilmem aramaz sormaz onun ıcın bızde onun hakkında hıc bişey bılmıyoruz bazılarınız belkı bana kızacak ama ölse ağlarmıyım yada üzülürmüyüm bilmiyorum çünkü ona karşı hiç bişey hissetmiyorum
zynpcim senle ayni seyleri paylasiyoruz cnm benim babamda yurtdisindaa 49 yasinda

arar sorar ama aileyle pek bi alakasi yokturr suan evliyim 7 ay oldu 1 kere bile babam aklima gelmemistir ama sole bisey
izine gelir gider ama huysuz ve kahri cekilmezzz rabbim ama anneme babama uzun omurler versinnnnn

o bilmez ama onu cok seviyorummm  :love9: :love9: :love9:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

cok guzel bı yazı gercekten gozlerım doldu babacım aklıma geldı sagken kıymetlerını bılmeyız  :crybaby2: