28 Mart , 2024, 19:27:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yaşlara göre baba kız diyalogları

Başlatan yeşil, 10 Ocak , 2008, 21:47:32

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

aminnnnnnn 1 kızınmı var armağancım benim 5,5 yaşında kara gözlü bir prensim var.oğlum doğduktan sonra acım birazda olsa hafifledi o benim hem anam hem babam kısacası herşeyim oldu cnm oğlum.
can dediklerim....

ARMAĞAN

ALLAH BAĞIŞLASIN CANIM. BENİMDE 4 YAŞINDA BİR KIZIM VAR.
ADI ZEYNEP. ALLAH BİZİ ONLARA, ONLARIDA BİZE BAĞIŞLASIN İNŞALLAH. O BENİM BÜTÜN DÜNYAM ÇÜNKÜ. ALLAHIM ONLARIN ACILARINI YAŞATMASIN BİZLERE. :amin: :amin: :amin:                                           

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ARMAĞAN - 02 Nisan , 2009, 12:53:29
ALLAH BAĞIŞLASIN CANIM. BENİMDE 4 YAŞINDA BİR KIZIM VAR.
ADI ZEYNEP. ALLAH BİZİ ONLARA, ONLARIDA BİZE BAĞIŞLASIN İNŞALLAH. O BENİM BÜTÜN DÜNYAM ÇÜNKÜ. ALLAHIM ONLARIN ACILARINI YAŞATMASIN BİZLERE. :amin: :amin: :amin:                                           
seninkinide allah bağışlasın çok tatlı maşallah :nazar: :nazar:acılarını görmekmi allahım düşüncesi bile çok acı veriyo.ama şuda bir gerçekki onlar bize güzel rabbimin emanetleri.sen 2.çocuk düşünüyomusun ben 2.kere anne olmaya çalışanlardanım.
can dediklerim....

ARMAĞAN

EVET CANIM DÜŞÜNÜYORUM. İNŞALLAH BU YIL ORTALARI VEYA SONUNA DOĞRU. ZEYNEP HAZİRAN DOĞUMLU VE YAZIN DOĞUM YAPTIĞIM İÇİN ÇOK MEMNUNUM. İNŞALLAH İKİNCİ OLURSA DA YİNE YAZIN OLUR. 2.KEZ ANNE OLMAYA ÇALIŞANLARDANIM DEMİŞSİN BİR PROBLEM YOKTUR UMARIM.

can yine cannnn

DAHA KORUNMAYI BIRAKALI 3AY OLDU BANA GÖRE SORUN YOK GÖRÜNÜYO SENİNDE BİLDİĞİN GİBİ SORUN VARSA BİLE 1YILDAN ÖNCE DR MÜDAHALE ETMİYO.
can dediklerim....

ARMAĞAN

BENDE HENÜZ ADINI KOYANLARDANIM AMA HENÜZ KORUNMAYI BIRAKMADIM TABİ. BEN SPİRELLE KORUNUYORUM. İNŞALLAH O ZAMAN GELİNCEDE BİR PROBLEM ÇIKMAZ.  :amin:

can yine cannnn

BENDE 4,5 YIL SPİRALLE KORUNDUM DUYUMLARIMA GÖRE BU KORUNMA YOLLUYLA KORUNANLARDA EN AZ 8 AY BEBİŞ OLMUYOMUŞ
can dediklerim....

ARMAĞAN

HADİ YA, BAK BEN BUNU HİÇ DUYMAMIŞTIM.  :icon_scratch:

Ada-beste-banu

kızlaar merhaba, ben hiç spiral taktırmadım. bu ikinci hamişliğim (35 haftalık) ama doğumdan sonra taktırmayı düşünüyorum. Açıkçası biraz korkuyorum, acıtıyor mu ?

oozge

Ada-beste-banu

doğumda mı? oluyor mu öyle canım. Valla oluyorsa çok süper olur. Benim doğumum spinal anstesi ile olacak uyuşmuşken taksınlar o zamanlar inan çok sevinirim.  :k06: :k06:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: uğurböceğim:)bestem - 03 Nisan , 2009, 17:20:25
kızlaar merhaba, ben hiç spiral taktırmadım. bu ikinci hamişliğim (35 haftalık) ama doğumdan sonra taktırmayı düşünüyorum. Açıkçası biraz korkuyorum, acıtıyor mu ?
ben spral taktırmıştım acı yok denecek kadar az sinek ısırığı kadar ama kimisinde okadar bile acı olmuyomuş kişiden kişiye değişiyor olabilir.doğumda taktırmaya gelince ben sezeryanlıydım onun için 6 aydan önce takmadılar ama sanada dikişin eğer olursaki bu mümkün takacaklarını zannetmiyorum ama sana tavsiyem cnm varsa dikişlerinin iyleşmesini beklemen çünkü doğumda zaten kanama yeterince oluyor spralin eğer takılan kişiye yaramıyorsa kanamayı dahada fazlalaştırmaya neden oluyo bence acele etme tabiki doktorunlada bunu paylaş tıp her geçen gün gelişiyo.
can dediklerim....

Ada-beste-banu

slm canım. benim doğumununda sezeryanla olacak. acaba o zaman takarlarmı  :icon_scratch:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: uğurböceğim:)bestem - 03 Nisan , 2009, 20:06:17
slm canım. benim doğumununda sezeryanla olacak. acaba o zaman takarlarmı  :icon_scratch:
[/quot  bana sezeryandan 6 ay sonra taktılar cnm iç dikişler iyi olduktan sonra
can dediklerim....

Ada-beste-banu

hııım anladım canım, doktoruma sorayım bakalım ne diyecek. Yoksa ben kendim gidip taktıramam gibi geliyor. Çok ödleğim bu konularda, alttan muayene bile ettiremiyorum