acillllll öksürüğü ne keser

Başlatan βαlκιz, 19 Şubat , 2010, 02:05:29

« önceki - sonraki »

βαlκιz

Alıntı yapılan: Emine - 18 Ocak , 2011, 20:19:44
Yetişkin için 1 su bardağı süt kaynayınca içine 2 yemek kaşığı hatmi çiçeği konup demlendirilip süzülüp içilirse çocuk için 1 yemek kaşığı hatmi çiçeği 1 su bardağı kaynar süte konup demlendirilip içirilirse öksürüğü hemen kesiyor. Ben kızıma öksürmeye başlayınca bundan yapıyorum bir de ayağının altına vicks sürülüp kalın çorap giydirilecek tüm gece öksürmeden uyuyor sabaha birşeyi kalmıyor.
teşekkür ederim hatmi çiçegi alıp bulundurmalıyım evde
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

**yeliz**

EWT YA KIŞ GELİNCE BAŞLIYO ÖKSÜRÜKLER SOĞUK ALGINLKLARI NESE HERKESE GEÇMİŞ OLSUN

HASRET!M S@N@

VALLA EN İYİ BİR PEKMEZİN İÇİNE KARABİBER KARISTIRIRSAN KESİYOR BİRDE BALIN İÇİNE ZENCEFİL KARISTITIP BİR YEMEK KASIGI ALINCADA KESİYOR

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: Emine - 18 Ocak , 2011, 20:19:44
Yetişkin için 1 su bardağı süt kaynayınca içine 2 yemek kaşığı hatmi çiçeği konup demlendirilip süzülüp içilirse çocuk için 1 yemek kaşığı hatmi çiçeği 1 su bardağı kaynar süte konup demlendirilip içirilirse öksürüğü hemen kesiyor. Ben kızıma öksürmeye başlayınca bundan yapıyorum bir de ayağının altına vicks sürülüp kalın çorap giydirilecek tüm gece öksürmeden uyuyor sabaha birşeyi kalmıyor.
herkese tavsiye ediyorum
eşim annem ve anneanneme yaptım
öksürükleri bir iki içime geçti

Uploaded with ImageShack.us

Emine

Sizde de işe yaramasına sevindim geçmiş olsun