29 Nisan , 2024, 14:36:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Benim canım kızlarım bizde burdayız :)

Başlatan helalim, 09 Ocak , 2008, 15:40:27

« önceki - sonraki »

helalim

Sagolun arkadaşlar dualarınız icin hepinize tek tek teşekkür ederim fazla vaktim olmadıgı icin alıntı yapamadım kusura bakmayın hepinizin Rabbim gönlünüze göre versin agızlarınıza saglık Rabbim dermansız dert vermesin hepinizi ve meleklerinizi tek tek öpüyorum busecim hüseyinmerti sormuşsun onuda yanıtlım o benim kardeşim canım herşeyim evlatlarımdan ayrılmadıgım bi parcam şuan 2 yaşında bi ara onuda atlatırım size artık biz arkadaşız dostuz yanim ;) neyse haydin ben kactım kendinize ve bebişlerinize iyi bakın bu arada sumoşun daha iyi öksürmüyo ve hırıldısı gecti cumartesi kontrol var eger iyiyse aşımızda var hadi iyi geceler  :wave: :wave:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

-Butterfly-

fatmacim cok sevindim durumunun iyiye gitmesine insallah en kisa surede  tamamiyla atlatir  yavrum sagligina kavusur  :amin: demek huseyin mert kardesin  :D ne guzel buyuk kizin demekki dayisina ablalik yapiyor  :laughing7: canim benim ne guzel kardesinide cocuklarinla bir arada buyutme sansin olmus oda senin evladin  benimde erkek kardeism var ama benim annemden fazla emegim gecmistir kardesime ( annem calisan bir hanimdi) o yuzden ben ona hep oglum diye hitap ederim  cocugum gibi cunku .. ne mutlu sana  cok hosuma gitti  3 melegide ayri ayri op benim yerime  :opucuk: :opucuk: :opucuk: buda sana canim  :opucuk:

cute_00

canım yaa  çok  geçmiş  olsun.... :flowers:  umarım  en kısa  zamanda  iyii  olur  meleğin...ama merak etme  iyii olucaktıır  sen  sakın kendini  üzme...benimde  1.5  yaşında bir  yiğenim var  onunda  astım bronşiti var  ilk zamanlarda  oda buhar  tedavisi gördüü...şimdii  eskisi  gibii  değil  aama  arada  sırada  hava  kullanıyoo..düseldiii yanii...sende  merak etme  sabret  dua  at  allahın izniyle  düseliir... :amin: sen  iyii  olucaksıın sabırlı olucaksın kii  küçük meleğine  destek olasıın....öpüyoruzz  senide  meleğinide... :opucuk:  :opucuk:

sevda

Canım iyi olmasına çok sevindim allah birdaha göstermesin... :amin:

helalim

01 Şubat , 2008, 01:52:27 #49 Son düzenlenme: 01 Şubat , 2008, 01:54:00 rumeysamsumeyram
Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 30 Ocak , 2008, 07:38:17
fatmacim cok sevindim durumunun iyiye gitmesine insallah en kisa surede  tamamiyla atlatir  yavrum sagligina kavusur  :amin: demek huseyin mert kardesin  :D ne guzel buyuk kizin demekki dayisina ablalik yapiyor  :laughing7: canim benim ne guzel kardesinide cocuklarinla bir arada buyutme sansin olmus oda senin evladin  benimde erkek kardeism var ama benim annemden fazla emegim gecmistir kardesime ( annem calisan bir hanimdi) o yuzden ben ona hep oglum diye hitap ederim  cocugum gibi cunku .. ne mutlu sana  cok hosuma gitti  3 melegide ayri ayri op benim yerime  :opucuk: :opucuk: :opucuk: buda sana canim  :opucuk:

saol canım benim İnşAllah bi daha tekrarlamaz diyoruz hep ama alıştıkta desem yeridir cünki bi buharı hep veriyoruz cocuk bile artık buhar makinesini gördümü amann amann diyo :( öyle üzülüyorumki icim parcalansada mecburum vermeye. evet hüseyinmertim benim kardeşim o bizim süpriz yumurtamız :) öyle diyoruz ailecek annem kaldırmaya kalktı bu yaştan sonra doguramam elalem neder falan gibi konuştu ama kaldırmaya giderken stres oluştu ve tansiyonu 20 oldu annemin dr. seni bu durumda alamam hem bebeginde kalp atışları başlamış alamem dedi ve sen ve o masada kalırsınız 9 ay boyunca anneme bu laf söyledi o kadar dr. gezdi hepside aynı şeyi söyledi ve hamile kadını bide istenmiyen bebegi siz düşünün artık sancıları başladı annemin dr. gittik kabul etmediler bizde burda yenidogan bakırköy hastanesine gittik devlet hastanesi büyük yani araştırma hastahanesi annem bir bucuk gün sancı cekti normal olması icin sezeryana almadılar demişler anneme 3 cocugu nasıl normal dogurduysan bunuda dogurursun ve sabahları baş hekim yazıyo hastaneyi ve anneme bakmış demiş hemen sezeryana ic kanama geciyor kadın siz bunu daha ne tutuyorsunuz diye yani dr. dedikleri dogru cıkacaktı ama bu dr. ların sorumsuzlugundan olacaktı rabbim şükürki annemi ve kardeşimi bize bagışladı  :amin: işte buda böyle oldu :) benim iki kardeşim bi abim var öbür kardeşimdede emegim coktur bundada rabbim hepsine saglık versin  :amin:
cenem düştü :) öptüm canım seni ve melegimi  :opucuk: :opucuk:

Alıntı yapılan: cute_00 - 30 Ocak , 2008, 12:52:09
canım yaa  çok  geçmiş  olsun.... :flowers:  umarım  en kısa  zamanda  iyii  olur  meleğin...ama merak etme  iyii olucaktıır  sen  sakın kendini  üzme...benimde  1.5  yaşında bir  yiğenim var  onunda  astım bronşiti var  ilk zamanlarda  oda buhar  tedavisi gördüü...şimdii  eskisi  gibii  değil  aama  arada  sırada  hava  kullanıyoo..düseldiii yanii...sende  merak etme  sabret  dua  at  allahın izniyle  düseliir... :amin: sen  iyii  olucaksıın sabırlı olucaksın kii  küçük meleğine  destek olasıın....öpüyoruzz  senide  meleğinide... :opucuk:  :opucuk:

saol canım amin inşallah iyi olur tek temennimiz bu saol bizde sizi öptük  :opucuk:  :opucuk:

Alıntı yapılan: sevda - 30 Ocak , 2008, 13:42:26
Canım iyi olmasına çok sevindim allah birdaha göstermesin... :amin:

amin canım saolasın sizide öptük  :opucuk: :opucuk:

bu cicekler destekleriniz ve sayfamıza geldiginiz icin  :flowers: :flowers: :flowers:

haa bu arada sümeyram yarın bir yaşına giriyo ama dogum günü yapamıcaz aile arasında sadece dr. kalabalık ortama sokmayın demişti bizde kücüklükten beri koruyoz bide daha yeni iyileşti bi daha olmasın diyoz o yüzden aile arasında ama pastamızdan sizede veriririz  :love3: :love3: :love9:
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

-Butterfly-

sevda

01 Şubat , 2008, 03:11:21 #51 Son düzenlenme: 01 Şubat , 2008, 03:38:15 sevda

pelinim

SÜMEYRA'NIN DOĞUMGÜNÜ KUTLU OLSUN.NİCE MUTLU YILLARA ... :opucuk:

Aslı & Eren

Hoşgeldin canım, ben bu sayfayı yeni gördüm

İyiki doğmuş sümeyra, maşallah kızların çok tatlılar

helalim

Cok teşekkür ederiz teyzeleri ellerinizden öptük  :love9: :flowers: İyiki dogurmuşum bee ben bu cadıları  ;D aile arasında kutlama yaptık bi iki foto atarız zaten ancak o kadr cekildi babamız video kaydettide :)

-Butterfly-

Bnecede iyiki dogurmussun canim dunyaya 2 tane dunya guzeli melek getirmisin..  :love3:  cok op meleklerini  ve  resimleride en kisa zamanda bekliyorumm  ;)

helalim

öperim canım sabah bol bol senin yerinede resimler birazdan burda olacak bizi bekleyin anacum :)

-Butterfly-

helalim

pastayı üflerken falan babamız video cekmiş sadece bu resmi var cadının şu masayı bana verselerde dagıksan diye bakınıyo agzı acık :)

burdada kızlarımla ben sumoşun uyku gözünden yakıyo gözlere bakın hehe :) benimde kilolarabakmayın lütfen  ;D

-Butterfly-

fatmacim resimler cok guzel  .. biraksaydinizda yavrucak kendi pastasinin tadina baksaydi barii  :k06:   :nazar: :nazar: :nazar:  bu arada  masadakilerde gozumden kacmadii  nefisler  ellerine saglik eminim guzel bir kutlama olmustur ilk dogum gunu  biraz ozel geliyor bana .. diger resimdede 3 nuzede masallah  :nazar: :nazar:  canim kilolarini dert etme yasin henuz cok genc insallah en kisa surede verirsin forumda bir cok annenin buyuk  problemi  kalicilik yapmadigi mudetce ,oda senin sagligin acisindan  problem yok demektir  insallah en kisa surede sende kurtulursun kilolarindan..  uykusu gelmis belli yavrumunn yazik  ona yaaa  :sleepy1:  canimm benim dogum gunumu eziyetmi demistir kendincee  :ehi: