29 Nisan , 2024, 00:16:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Benim canım kızlarım bizde burdayız :)

Başlatan helalim, 09 Ocak , 2008, 15:40:27

« önceki - sonraki »

-Butterfly-

Almazmiyim guzelim almazmiyim canin sagolsun.Bu arada ben ekmekleri  napiyorum onu soylim,seninde isine yarar belki bu fikir.Tazecik akmekleri hemen  buzluga atiyorum.Yemekten 30 dakika once cikartinca   buzu cozuldugnde   tazeceik  bir ekmek oluyor.Bazende  mikro dalgada  isitiyorum inan firindan cikmis gibi denemeni tavsiye ederim. Bu arada oksuruk   tekrarlamadi dimi.Insallah bebegim bir daha hic hasta olmaz,dicem ama illaki olacak.Fakat  en hafif sekilde atlatsin insallah her hastaligini  :amin: cok optum guzel kizlarimi  :opucuk: :opucuk:

-Butterfly-

Fatoscum bir geliyorsun bir kayboluyorusnnn . :dontknow: iyisniz dimiii  ???

sevda

Evet fatoşumm yaaa bak sana arkadaşımsın diyee ballaaarrr peteklerr gönderdim ama alan yok sanırsam....

helalim

uzun zamandır ugruyamadım kusura bakmayın canlarım biraz kafa dinlemek istedimde :) ama geldim ama cumartesi günü anneme gitcem dayım ameliyat olcak cocuklara bakcam o yüzden şimdi bi girim dedim sayfaları gezemicem kusura bakmayın.

busecim , sevdacım cok saolun canlarım benim saol sevdacım ballar icin en güzeli sizin olsun bitanem

busecim senin sayfanı göremedim :S
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

-Butterfly-

Fatoscum, canim ben sayfami kapattirdim. Artik ben sizi ziyarete gelicemm  :hello2: :hello2: 

Gezin hayatimmm, size bol temiz havalive bol eglenceli gezmelerrrr  :opucuk:

sevda

helalim

saolun canlarım yiyelim sevdacım ama hafif şeyler olsun diyetteyimde :)
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

bizde geldik bakalim dedik bu minik melekler neler yapiyormus ama bos ciktik annesi bisey goremedik :k06:

neler yapiyo bakalim bizim minik melekler nasillar sen nasilsin fatoscugum :opucuk: :opucuk:

helalim

İyiler minikler ne olsun koşturmaca bende iyiyim saol sen nasılsın tuanam nasıl öptüm ikinizide :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

Alıntı yapılan: rumeysamsumeyram - 25 Nisan , 2008, 23:41:26
İyiler minikler ne olsun koşturmaca bende iyiyim saol sen nasılsın tuanam nasıl öptüm ikinizide :opucuk:

melkerin iyi olduguna sevindim canim  :hello2:

bizlerde ayni iyi sayiliriz tabii birde su dis evrelerini gecirirsek simdi azi disler geliyo ve bizi cok zorluyo ondan kizimda bende biraz dertliyiz ama cok sukur hersey bundan ibaret :-[ :-[

helalim

canım bizimde dişler cıkıyo arada bi mızmızlıyo ama olcak okadar dimi acısız sısısız cıkarmaları ümidiyle ;)