uyuyamıyan kızlar hadi buraya

Başlatan sirin, 15 Şubat , 2010, 23:46:15

« önceki - sonraki »

EMEL 26

inşallah sorunsuz bir şekilde alırsın bebişini  kucagına sibelcim  :amin: :nazar:

parislim  sibel o ugur böcegi sanada ugur getirsin  canım  :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

sabina

Alıntı yapılan: sirin - 16 Şubat , 2010, 00:22:46
korkuyorum sabinacım elimde deyil inan test yapamaya bile korkuyorum
anlıyorum..bebek kaçıncı ayda düştü peki??bende düşük yapmaktan korkuyorum doğrusu

Uploaded with ImageShack.us

__nil__

merhaba arkadaşlar iyi geceler, uyuyamayan yazısını görünce hemen geldim  :flowers:

sirin

3 buçuk aylıkken düştü canım ama dokrr kntrolü altındaysan korkma allahın izniyle bişey olmaz bol bol dua et bide ben o zaman çalışıyodum  işimde çok ağardı onlara veriyorum canım için rahat olsun
ARTIK ANNE OLMAK İSTİYORUM

EMEL 26

Alıntı yapılan: alp_nil - 16 Şubat , 2010, 00:24:46
merhaba arkadaşlar iyi geceler, uyuyamayan yazısını görünce hemen geldim  :flowers:
hoşgeldinnnn  

sabina

Alıntı yapılan: alp_nil - 16 Şubat , 2010, 00:24:46
merhaba arkadaşlar iyi geceler, uyuyamayan yazısını görünce hemen geldim  :flowers:
hoş geldin

sirin

iyi yaptın nilcim hoşgeldin canım

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

aminn emelcimm rabbim en kısa zamanda olmayan herkese versinn  :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

sabina

Alıntı yapılan: sirin - 16 Şubat , 2010, 00:25:19
3 buçuk aylıkken düştü canım ama dokrr kntrolü altındaysan korkma allahın izniyle bişey olmaz bol bol dua et bide ben o zaman çalışıyodum  işimde çok ağardı onlara veriyorum canım için rahat olsun
inşallah ya..becere bildiğim kadar yormamaya çalışıyorum kendimi..doktor da düşük diye bişey demedi daha..mart ayında gidicem tekrar artık 3 aylık olucak..bakalım o zaman nasıl olucak

__nil__

hoşbulduk hoşbulduk :)  ya bu siteye girdim gireli kendimi hiçbir konuda yalnız hissetmiyorum çok güzel bi durum.birde herkes o kadar pozitif ki,insan moral buluyor.

EMEL 26

sirin

korkma canım allahın izniyle bişey olmaz kıyamam ben ona ya ya açıkcası ben hep şey düşündüm nasibi vardsa durur kendimi hiç esirgemedim birazda ondan

sabina

Alıntı yapılan: alp_nil - 16 Şubat , 2010, 00:27:58
hoşbulduk hoşbulduk :)  ya bu siteye girdim gireli kendimi hiçbir konuda yalnız hissetmiyorum çok güzel bi durum.birde herkes o kadar pozitif ki,insan moral buluyor.
olsun artık o kadar bu kadar bayan içinde moral bulmamak mümkün değil zaten  :toothy10:

βαlκιz

slm uyumayanlar genelde melekler mekanında oluyo orayada beklerizz iyi sohbetler  :flowers:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

EMEL 26

Alıntı yapılan: alp_nil - 16 Şubat , 2010, 00:27:58
birbirmizi anlıyoruz canımda ondan    sonlarımızı paylaşıyoruz  rahatlıyoruz canım