Dualarınıza İhtiyacım Var

Başlatan ponçik, 08 Ocak , 2008, 16:15:02

« önceki - sonraki »

ponçik

Arkadaşlar aslında bu başlığı hangi konu altında açacağıma karar veremedim

2 yaşında çok şeker kızları olan arkadaşımın  eşi gözünü kaybetmek üzereymiş az önce öğrendim   :(  :(

haftasonu ava gitmişler ve başka bir arkadaşının tüfeğinden çıkan saçma onun gözüne isabet etmiş  :y25:
kornea nakli yapılacakmış ama doktorlar herzaman yaptıkları gibi pek olumlu şeyler söylememişler
sizden ricam
Arkadaşım için yürekten dua etmeniz  :love9:  :amin:  :love9:
insan böyle durumlarda beterin beteri var diyip yine de şükrediyor ama sesi o kadar üzgün geliyordu ki buradan tarif etmem imkansız
burası çok içten bir forum olduğu için dualarınızı esirgemeyeceğinize inanıyorum arkadaşlar , Sağolun ...

sevda

Of yaaa çok üzüldüm goncacım allah beterinden saklasın her iki gözüdemi bu riski taşıyorr ah canım yaa allah sabırlar versin o aileye ve dualarımız onlarla ben hemen okuyorum onlar ve onlar gibi ihtiyacı olan herkese dualarımızı esirgemeyelim derim güzelim ... :amin: :amin: :amin:

ღ°cerenay.♥.

çok üzüldüm goncacım ,tabiki dua ederiz , inşallah iyiolur ,gözünü kaybetmez,
allah şifa versin canım

ponçik

ÇOK SAĞOLUN YÜREĞİ GÜZEL ARKADAŞLAR
ALLAH KİMSEYE DERMANSIZ DERT VERMESİN
TESELLİMİZ TEK GÖZÜNÜN YARALANMIŞ OLMASI AMA DİLERİM HER İKİ GÖZÜ DE GÖREREK HASTANEDEN ÇIKAR   :love9:  :amin:  :love9:
ALLAH KIZINA VE EŞİNE BAĞIŞLASIN AMİN  :amin:

Tebessüm :)

goncamm Allah şifa versin arkadaşının eşine, işleri rast gitsin inşaAllah. nerde varsa, tüm şifa bekleyenlere Allah acil şifalar versin.. dediğin gibi beterin beteri var, babamın bir arkadaşı av tüfeğini temizlerken hata sonucu hayatını kaybetti, namazından abdestinde hacıydı..  Allah korumuş arkadaşını eşini, inşaAllah hayırlısıyla nakli yapılsın da...

duru boncuk

goncacım allah acil şifalar versin inşallah her zaman dualarımız onunla olacak allahım onu evladına ailesine bağışlasın inşallah :amin: :amin: :amin:

adalet

goncacim Allah sifa versin  :amin:  :amin: yazik olmus beterin beteri var herseyden bir hayir vardin allah yardimcisi olsun dualarim onunla

-Butterfly-

Goncacim bu duyguyu okadar iyi bilirimki  arkadasinin su anda neler hisetigini burada hic kimse benim kadar iyi anlayamaz  umarim  goz sinirlerinde zedelenme olmamistir  :sad1: allahim saglik versin sifa versin insallah karisina cocuguna bagislasin arkadasinizi  :amin: :amin: :amin:

Almiş'inAnniş'i

sevda

ponçik

:amin: dualarınız için çok sağolun arkadaşlar
şuan tek gözü görmüyormuş  :y25: yarın kontrol varmış
bakalım duruma göre kornea nakli yapılacakmış
inşallah umutları kursaklarında kalmaz
Allahım kimseye dermansız dert vermesin  :amin:

helalim

Rabbim şifa versin İnşAllah  :amin:
Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

ponçik

arkadaşımla konuştum kornea nakli yapılmış tam olarak netice 1 ay da belli olur demiş doktoru
dualarını esirgemeyn tüm arkadaşlarıma eşekkür ederm
Rabbim kimseye yaşatmasın
:love9:  :amin:  :love9:

Tebessüm :)

çok sevindim goncacım, inşaAllah eskisi gibi görür nakil yapılan gözü..

efe & berke

goncacım ben yeşim,efeberkenin annesi yeni katıldım aranıza.Konuyu çok iyi bilmiyorum ama çok çok geçmiş olsun .Allah acil şifalar versin inşallah.