SLM BEN SEDA YENİ GELDİM ARANIZA

Başlatan ****seda****, 14 Şubat , 2010, 23:28:03

« önceki - sonraki »

hexxe

Merhaba arkadaşlar bende sevinç eşimden ayrıldım 5 yaşında harika bir kızım var 34 yaşındayım :) aranıza yeni katıldım bende herkese iyi geceler

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

hoşgeldin,umarım aramızda sıkıntılarından bir nebzede olsa kurtulursun canım.

hexxe

can yine cannnn

Alıntı yapılan: hexxe - 14 Mart , 2010, 23:58:22
Merhaba arkadaşlar bende sevinç eşimden ayrıldım 5 yaşında harika bir kızım var 34 yaşındayım :) aranıza yeni katıldım bende herkese iyi geceler
hoşgeldin aramıza canım güzel paylaşımlar dilerim  :flowers: :flowers:
nermin ben :opucuk:
kızınıda allah bağışlasın adı ne bakim kuzunun
can dediklerim....

can yine cannnn

Alıntı yapılan: dolunayyyyy - 13 Mart , 2010, 16:36:11
MERHABA ARKADASLAR.BENDE ANKARADAN YEŞİM.YENI KATILDIM BENDE.34 YASINDAYIM BIR TANE 11 YASINDA OGLUM VAR.BEN PANIK ATAK HASTASI OLDUGUM ICIN SENELERDIR BEBEK HASRETIYLE YASIYORDUM.BIR RISKE GIRDIM VE BIR HAFTA ONCE PANIK ATAK ILACLARIMI BIRAKTIM.BUNDAN DOKTORUMUN HABERI YOK.AMA RABBIME SIGINDIM.INSALLAH BANA BIRDAHA BEBEK KUCAGIMA ALMAYI NASIP EDER.YUCE RABBIM BUTUN BEBEK ISTEYENLERE HAYIRLISIYLA NASIP ETSIN.INSALLAH HEPIMIZIN HAMILELIK HABERLERINI ALIRIZ YAKINDA.
sende hoşgeldin canım  :flowers: :flowers:
bende panik atak hastasıyım
ama dr habersiz ilaçları bırakman çok riskli tüm sinir sistemin ilacı bir anda bırakınca çöküyo dr tavsiyesiyle yarım yarım içerek bırakman gerekiyo benim bildiğim bende o yanlışı yaptım bütün vücudum ağrıdı yataklara düştüm mide bulantısı baş dönmesi felaketti birde yüzümdeki etler oynamaya başladı yani bence dr danış canım böylesi daha iyi
can dediklerim....

****seda****

SLM KIZLAR CUMA GÜNÜ KIZIM DOĞUYOR ALLAH NASİP EDERSE :hello2:

****seda****

DUALARINIZI BEKLİYORUM DOĞUM OLSUN HEMEN İYLEŞEYİM EVİME GELEYİM SAĞ SAĞLİM KIZIMLA :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

rabbim kolaylık versin canım.güzel haberlerle gel

Wunsch

Merhaba canım,
Hoşgeldin aramıza...
Güzel paylaşımlar diliyorum... ;)

asuman1981

slm ben asuman 28 yaşındayım 21 aylık hiperaktif bir kızım var