28 Nisan , 2024, 15:52:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

SLM BEN SEDA YENİ GELDİM ARANIZA

Başlatan ****seda****, 14 Şubat , 2010, 23:28:03

« önceki - sonraki »

serra_emine

evet sedacım bende hoşgeldın dıyeyım hoşgeldın bakalım aramıza..bı kişi daha tanı ıstersen.. ben emıne 25yaşındayım.3 yıllık evlıyım bu martta 3 bıtıyor. 12 aylık 26gunluk bı kızım var adı serra..izmir deyım.benımde çanakkale tarafından görümcem var edremıt te oturuyor.
g.üzere ıyı sohbetler ıyı vakıtler dılerım
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ****seda**** - 16 Şubat , 2010, 00:24:09
slm herkese teşekkür ederim msj cev vermeye calışıyom sürekli başında olamıyorum ama cok sevdim sizleri sistemide tam bilmiyorum msj inş geliyordur hadi bana yardımcı olun arkadaşlarda doğacak kızıma isim bulalaım :hello:
sen ılk once dusundugun ısımlerı yaz bızde sana yardımcı olalım ısım konusunda ... :k06: :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sedacım hoşgeldin ben ayşegül.20 aylık evliyim.11 aydır bebiş istiyoruz ama hala yok.konyalıyım diyarbakırda otryrm.24 yaşındayım

e-bebek ve masalmina sizde hoşgeldiniz anlatın biraz kendinizi

nazalpin

MRB BEN NAZMİYE BUGN BULDM BU SİTEYİ  HEMEN ÜYE OLMALIYIM DEDM SİZİNLE TANIŞMAL İSTERİM ADIM NAZMİYE EWLİYİM 6 AYLIK KIZM WR EWHANIMIYIM İZMRDR OTURUORM
:hello2:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tatlım hoş geldin.umarım güzel vakit geçirirsin
:love9:  :flowers:

βαlκιz

hoşgeldinizz hanımlar
ben gülşah
güzel paylaşımlar dilerim  :flowers: :flowers: :flowers:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

hoşgeldın arkadaş
bende serra nın annesı emine :hello2:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

ponçik

Alıntı yapılan: nazalpin - 28 Şubat , 2010, 16:25:38
MRB BEN NAZMİYE BUGN BULDM BU SİTEYİ  HEMEN ÜYE OLMALIYIM DEDM SİZİNLE TANIŞMAL İSTERİM ADIM NAZMİYE EWLİYİM 6 AYLIK KIZM WR EWHANIMIYIM İZMRDR OTURUORM
:hello2:

hoşgeldin aramıza umarım güzel paylaşımlarımız olur , bebeğini allah size bağışlasın

özgülll

hos geldin arkadasım bende senın gıbı yenıyım bu sıtede... :icon_thumright:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tatlım hoşgeldin.ben ayşegül.anlat bakalım kendini  :k06: :k06: :k06:

****seda****

kızımın ismine karar vaerdim  alaah nasip ederse doğa koyucam

can yine cannnn

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz güzel paylaşımlar dilerim  :flowers: :flowers:
can dediklerim....

****seda****

hoşgeldin nazmiye iyi paylaşımlar dilerimm :hello:

durucan

KIZLAR SELAM BENDE DURUNUN ANNESİ EMİNE :)

amma çok emine var  ve bende izmirden :)

6 yıllık evliyim 3 aylık bir kızım var

dolunayyyyy

MERHABA ARKADASLAR.BENDE ANKARADAN YEŞİM.YENI KATILDIM BENDE.34 YASINDAYIM BIR TANE 11 YASINDA OGLUM VAR.BEN PANIK ATAK HASTASI OLDUGUM ICIN SENELERDIR BEBEK HASRETIYLE YASIYORDUM.BIR RISKE GIRDIM VE BIR HAFTA ONCE PANIK ATAK ILACLARIMI BIRAKTIM.BUNDAN DOKTORUMUN HABERI YOK.AMA RABBIME SIGINDIM.INSALLAH BANA BIRDAHA BEBEK KUCAGIMA ALMAYI NASIP EDER.YUCE RABBIM BUTUN BEBEK ISTEYENLERE HAYIRLISIYLA NASIP ETSIN.INSALLAH HEPIMIZIN HAMILELIK HABERLERINI ALIRIZ YAKINDA.