18 Mayıs , 2024, 00:53:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yeşil kaka

Başlatan güldane, 14 Şubat , 2010, 03:03:51

« önceki - sonraki »

güldane

merhaba 7 aylık bi kızım  var ek mamaya geçtiğinden beri hep kabızlık.ve kakası koyu yeşil neden oluyor acaba?:((
asyamm bebeğim

βαlκιz

canım ek gıdaya geçince genelde kabız oluyolarr...
kakasıda ek gıdadan dolayıdır e yedi şey deyiştii ondandır yanii bünyesi alışcak yavaş yavaşş ek gıdaya yenimi geçtinn  ::)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

14 Şubat , 2010, 14:22:55 #2 Son düzenlenme: 14 Şubat , 2010, 19:09:25 ●●єŦlเภเ๓●●
ferrum kan damalsı verıyosan ondan olabılır benım kızımında oyle bı gun vermesem rengı duzelıyo :k06: :k06: :k06:

miray

evet kan damlasından olabiliyo  :-\

βαlκιz

aa evet ondan olabilir gerçi benimkilerde olmadıı bilmem 2 .eşit ferrum var biri yeşil yapıyo galba kkayı  ::)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

gamzela

bizdede öyle hem renk yeşil hemde kabız.ferrum ve ek besinden kaynaklanıyor.
gmz

güldane

ek mamaya geçeli bir ay oldu evet ferrum sanol veriyorum ama bu kabızlık bir türlü geçmiyo doktora götürdüm fitil verdi ama oda bağırsakları temmelleştiriyor diye sık veremiyorum lütfen yardım edin kızım çok huzursuz:(
asyamm bebeğim

βαlκιz

zeytin yagı ver canımm..tatlı kaşıgıyla ..yada mamalarına kat devamlıı..

güldane

kızlar çok şükür kızım rahata erdi başka bir doktora götürdüm ve şurup verdi daha ilk kullanmada etkisini gösterdi :icon_thumright:
asyamm bebeğim

Demet_dk

arkadaslarında dediği gibi ferrumdan olabilir
kabızlık + yeşil kaka + pis koku  :ehi:

çağınım

:ehi: :ehi: alemsin demet hakketen öyle ama yedikleri şeyler çok etkiliyo renginide kokusunuda çağınınki bazen çöp gibi kokuyo  :ehi:

Demet_dk

valla hemde buram buram kokuyo  :ehi: :ehi:

Angel

:k06:  benimki sari kaka -pis koku esim atom bombasi diyor  :toothy10: 

çağınım

:ehi: :ehi: :ehi: çok doğru bi tespit

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: Demet_dk - 24 Şubat , 2010, 00:02:52
arkadaslarında dediği gibi ferrumdan olabilir
kabızlık + yeşil kaka + pis koku  :ehi:
aynen  demetcım ya altını alırken burnumu baglıyorum koku almıyayım dıye  :ehi: :ehi: