avon ve oriflame tecrübelerinizi burada paylaşalım

Başlatan sünbü, 14 Şubat , 2010, 00:58:52

« önceki - sonraki »

özgee

bende avonun butun urunlerını tanıyorumm tamamen bır facıa aynı zamanda 2 yıl sureyle satıs yaptımm ugrasamadım ve bıraktım gorumcem 6 yıldır satıs yapıyorr en son aldıgım rimel sabrımı tasırmada son noktaydı sıyah dolgunlastırıcı beklerken seffaf fırcasının kılları dokulenn bı maskara geldıı  :cildir: ama son 3 aydır oriflame  kullanmaya basladımm suana kadar aldıgım makyaj malzemelerı kesınlıkle katalogtakı bekledıgım renklerle bırebır geldı ve cok memnunum uye olmayı dusunuyorumm az once dedıgım gıbı gorumcemm 6 yıl kazanc yapmak amaçlaa avon yaptıı hiç bişey olamadı 4 aydır oriflame yapıyor yarın toplantısı var lider oluyor bıde buyrun burdan yakalım uzellıkle kazanc ve ek gelır elde etmek isteyenler için soyluyorum gercekten cok guzel muhtesem fırsatlar sunuyorlar dırektörleri de cok buyukk ilgi gösteriyor hayran kaldımm :icon_thumright:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

ORİFLAME NİN Bİ TARAFI KISA Bİ TARAFI UZUN FIRÇALI Bİ RİMELİ WAR Kİ TEK KELİMEYLE HAAARİKA..
BİDE AMBER DİE Bİ PARFÜMÜ WAR ODA SÜPER..

**yeliz**

Alıntı yapılan: özgee - 21 Ekim , 2010, 03:48:21
bende avonun butun urunlerını tanıyorumm tamamen bır facıa aynı zamanda 2 yıl sureyle satıs yaptımm ugrasamadım ve bıraktım gorumcem 6 yıldır satıs yapıyorr en son aldıgım rimel sabrımı tasırmada son noktaydı sıyah dolgunlastırıcı beklerken seffaf fırcasının kılları dokulenn bı maskara geldıı  :cildir: ama son 3 aydır oriflame  kullanmaya basladımm suana kadar aldıgım makyaj malzemelerı kesınlıkle katalogtakı bekledıgım renklerle bırebır geldı ve cok memnunum uye olmayı dusunuyorumm az once dedıgım gıbı gorumcemm 6 yıl kazanc yapmak amaçlaa avon yaptıı hiç bişey olamadı 4 aydır oriflame yapıyor yarın toplantısı var lider oluyor bıde buyrun burdan yakalım uzellıkle kazanc ve ek gelır elde etmek isteyenler için soyluyorum gercekten cok guzel muhtesem fırsatlar sunuyorlar dırektörleri de cok buyukk ilgi gösteriyor hayran kaldımm :icon_thumright:
avon  ürünleri satış temsilciliği önerisi aldım ama başlamadan bitirdim oriflame markası bu kadar avantajlıysa gerçekten bu konuyu düşünebilirim yazın aklımda bi fikir oluşmasını sağladı tşk

hüzünden_gelme

bende orıflame uye oldum kataloglarım geldı  :hello2: satısa başlaıdm bugun  :occasion14:

birgül87

Alıntı yapılan: Oº°'¨SeLiN¨'°ºO - 20 Ekim , 2010, 11:49:20
avonu kullandım en güzel ürünü gliserinli el kremii. başkası bi halta yaramaz. kadınlar sırf önüne  hazır katalog gelince  havaya girip alıyo bişeyler. sonra da kullanmıyolar. üstelik avon ürünleri dediğim krem hariç ciddi manada pahalı. bide bişey var ki o da ilginç. bu ürün almanya da sepet ürünü olarak satılıyoooomuşşş :-ooo
katılıyorum 2 sene bu işle ugraştım parfumu bile burda sur 3 metre sonra kalmıyor daha istemiyorum daha kaliteli ürünler her zaman iyi üstelik çok pahalı avon ama oriflame hiç kullanmadım

Uploaded with ImageShack.us

derbeder

03 Şubat , 2011, 12:19:28 #35 Son düzenlenme: 03 Şubat , 2011, 12:25:15 TuRQuaZ
avon'dan gorumcem bi tane vucut sampuani alip hediye etmisti. 1 senedir kullaniyorum hala bitmedi  :ehi:
gerci arada baska seylerde kullaniyorum, onuda ayda yilda bir iste aklima geldiginde.

buarada ben markaya onem vermem aslinda yaa, lakin bir sure once sacma sapan bir markanin sampuanini aldim. kutusu ve rengi cok guzeldi napiim  :ehi: aman senmisin onu alan 2 defa kullandim gerisini camasir makinasi icin kullaniyorum, cunku saclarimin canini cikardi 2 yikamada. yani bazi seylerin markasi iyi olacak mecburen. ya da sampuan degilde yesil sabun kullanacaksin. en guzeli..
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

karapnr

Alıntı yapılan: oriflametr - 03 Şubat , 2011, 12:05:48
Alıntı yapılan: karapnr - 22 Mayıs , 2010, 16:11:12
kızlar doreyi duydunuz mu ya da alışveriş yapan var mı?

Dore Markası'nı Piyasaya Ülker Çıkarmıştır.

Ürünleri Çok Pahalı!... Sadece Güzellik Ürünleri Satmıyorlar... Mutfak Eşyaları da Satıyorlar.....

kozmetiğini bilmiyorum nasıldır ama mutfak ürünleri çok güzeller yaa ben çok beğendim ama evet pahalılar  :caca: bir ara avonculuk yapıodum ama burada hiç çevrem olmadığından bıraktım mecburen   :suclu:

banu_fth

annem avoncu..
heryer duş jeli, parfüm , o de tuvalet , far , takı , krem  :cildir: :cildir:

beteray

Balböceği

oriflame'de cok iyi para kazanildigini biliyorum  :k06:

Arkadaslarim vardi onlar satarlardi ve ilk defa tv de oriflame'nin katolugunu gordum

hüzünden_gelme

orıflame evet çok para kazansırıyor su an bende satıyorum daha doğrusu satamıyorum kımse bırseyler almıyorr yaa :ehi:

_deniz_

Arkadaşlar bence bırakın bu markaları. Kozmetikte ucuza kaçılmaması gerekiyor. Ondan kar edeyim derken cildimizi bozuyoruz ve toparlamak için daha çok para harcıyoruz.. Ben bu yüzden tamamen bitkisel içerikli ürünler alıyorum. Fiyatları tabiki yüksek fakat dediğim gibi az olsun öz olsun.

°º•✿gülümse01✿•º°

BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...