BEBEĞİMDE REFLÜ VARMIŞ :(

Başlatan < ESLAL >, 13 Şubat , 2010, 17:03:25

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

inş. gülşahcım inş. o kötü anı birdaha yaşamam pskolojim bozuldu resmen ağlamadık günüm geçmiyordu tıkandıktan sonra oda çok korkuyodu yavrum bidaha ne mamayı istiyodu nede beni emmek aç aç duruyordu  :crybaby2:

geçmiş olsun efsuncum kıyamam yavrum oda korkuyodur ya benim kızım hiç kusmuyor reflü olmasa bile bebekler fazla yediğini çıkarır ama nisa hiç kusmuyor bizim sorunumuz geniz akıntısı ve malesef aşırı gaz çok ıkınıyor kaka yapacak gibi kakasını yapıyo yine ıkınmaya devam ediyor doktor bunun çok normal olduğunu söyledi  :dontknow: Allahım başka dert göstermesin ben ıkınmasına üzülüyordum ama tıkanmasında ona razıyım

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

reflunun belırtılerınden bırı de gaz zaten allah yardımccımız olsun :amin: :amin:

< ESLAL >

:amin: :amin: :amin: canım sağol bu akşam ilacını verdim rahatladı sanki hala ıkınıyor ama güzel uyudu ufff kafam karma karışık oldu ilaç kullanmak istemiyorum onun minnacık midesine kıyamıyorum ama bi müddet vericem bu şekilde anlıyabilicem rahatlayıp rahatlamadığını  :dontknow:

ya kızlar çok fazla ıkınıyor nisa sürekli bide ya koca insan gibi uff o öyle ıkındıkça içim kötü oluyo gaz olurda bukadar olurmu yaa  :honk:

DER!N

biraz sabret annesi, ıkınmalar geçiyor üzme kendini

zelis

selam kizlar

benim kizda 11 gunluk oldu bizim de gaz problelerimiz var , birde emerken sutu surekli genizine kaciriyor , simdi iki gundur  kusmaya basladi , yazdiklarinizi okuyunca
icim biraz rahatladi , cunku bende korkuyordum acaba bi sey mi var diye ...geeleri uyumuyoruz , gazi oluyor , demek ilik haftalarda normalmis....

ezocum , senin bebsininde artik daha iyi olmasina cok sevindim canim ...

insallah bundan sonra daha iyi beslenir ve kilosu a normale doner..

benim kiz 3 gunde 170 gr almis , sagolsun benim kaynanam az dedi benim icime kurt dusurmustu , ama bi kac siteye baktik internette gayet iyiymis , simdi icim rahatladi  :icon_thumright:   o yuzden kimsenin dediklerine aldirmayin , doktorlarin dedikleri onemli olan ,...