Yuppii...NiLda Hamileee..12.sayfadan devam bebek göründü :)

Başlatan Balböceği, 13 Şubat , 2010, 12:13:20

« önceki - sonraki »

.:.Zamansız.:.

burdanda tebrik ediyim tatlım  :k06:

allahım sağlıklı , mutlu şekilde kucağında görmeyi nasip etsin  :opucuk:  :love9: :love9:  :amin: :nazar:

çok dikkat et bu zamanlar çok kritik canım...bol bol dinlen ..ben rahat durmadım zor geçti 3 aya kadar

prenses_love

:hello2: :hello2: :hello2: nilda  tebrikler canım allah hayırlı uğurlu etsin tamamına erdirsin darsı tüm bekleyenlerin başına diyorum çok seviniyorum görünce böyle haberleri

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 13 Şubat , 2010, 12:18:22
ayyyyy inanmıyorun sizee yaaa çok saolun  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

:y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
canım benim tebrikler......bu ayy nooluyoo hamiş doldu ortalık  :occasion5: :occasion5:..allah kucagında görmeyii nasipetsin canım :amin:

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: zamansiz - 16 Şubat , 2010, 14:13:19
burdanda tebrik ediyim tatlım  :k06:

allahım sağlıklı , mutlu şekilde kucağında görmeyi nasip etsin  :opucuk:  :love9: :love9:  :amin: :nazar:

çok dikkat et bu zamanlar çok kritik canım...bol bol dinlen ..ben rahat durmadım zor geçti 3 aya kadar

:amin: :amin: :amin: :amin:saol canım benim  :opucuk: :opucuk:
.   

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: prenses_love - 16 Şubat , 2010, 14:21:15
:hello2: :hello2: :hello2: nilda  tebrikler canım allah hayırlı uğurlu etsin tamamına erdirsin darsı tüm bekleyenlerin başına diyorum çok seviniyorum görünce böyle haberleri

:amin: :amin: :amin:çok saolun arkadaşlar evet inş.darıısı bütün bekleyenlere  :amin: :amin: :amin:
.   

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 16 Şubat , 2010, 14:58:21
ayyyyy inanmıyorun sizee yaaa çok saolun  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

canım benim tebrikler......bu ayy nooluyoo hamiş doldu ortalık  :occasion5: :occasion5:..allah kucagında görmeyii nasipetsin canım :amin:

:amin: :amin: :opucuk: nisancım allah sana ve bütün dileyenlerede nasıp eder inş. en kısa zamanda  :amin: :amin: :amin: :amin:saolun :D :D :D :D
.   

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: havuç - 13 Şubat , 2010, 16:17:54
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo nilda canım çooooooooooooooooooookkkk sevindi,m veee   çoooooooooookkkk şaşırdımmmmm.yaaaa ne güzel peşpeşe hamile haberlerii alıozzzz.Allah tamamına erdirsin canımmm.ayyy ne güzelll yaaaa.benimde nette sorun var giremiomm.bak edayla sizi idol seçmiştim.bu ay ne dersiniz bende hamiş kalırmıyımmmm  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:amin: :amin:saol canım evet öğrenci sıra sendeeee :opucuk: :k06: :k06: :k06:
.   

Aşkım Aşkım

Nilda gözün aydın olsun canım. Allah nazarlardan korusun

ertl

nilda hayırlı olsun canım
rabbim hayırlısıyla kucağın almayı da nasip etsin inş
:binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

gökkusağı

hemşoooom çoooooooooooooooook sevindim hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün şimdiden cnm benim  :) :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: kadriyee - 17 Şubat , 2010, 11:59:20
hemşoooom çoooooooooooooooook sevindim hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün şimdiden cnm benim  :) :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

darısı sana canııımmmm :amin: :amin: :amin: :amin:
.   

betüs26

hanne

hayırlı olsun canım darısı başımızaa :)

****SeRaP-27****

nilda napıyon kısss nasıl gidiyo hamilelik :)
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 16 Şubat , 2010, 14:58:21

çok saol canım darısı sana inş. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:
.