Senden sonra kim gelecek ?

Başlatan Aslı & Eren, 07 Ocak , 2008, 15:37:12

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

huuuuuuuuu geldim ayol :icon_thumright:
sen gele
can dediklerim....

мiŁenα.

кคг๔єlєภ ♥ ♥

can yine cannnn

can dediklerim....

**yeliz**

:toothy10: :toothy10:  :toothy10: :toothy10: :toothy10: emine hanım siz gelin boşlukları dolduralım

кคг๔єlєภ ♥ ♥

nermısımmmm geldım bebegımmmmmm hemen arkandayımmmmm
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:   .................. var ama olsun  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: **yeliz** - 14 Mayıs , 2009, 23:47:07
:toothy10: :toothy10:  :toothy10: :toothy10: :toothy10: emine hanım siz gelin boşlukları dolduralım

bence de gelse iyi olur ama o gelemedi ben geldim kuşum...
hadi beni yalnız bırakma sen gell
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

**yeliz**

tabii sen iste karadenizin  danası değil alası gelsin

cnm yaa bu sayfaya bakıyolar bakıyolar gelemiyolar onun için ben geldim :ehi: :ehi: :ehi:

şimdi yelizim gelsin yiinee

**yeliz**

trabzondan sevgilerle evet maçın son dakikaları şeker pasını verdi yelizden bir çalım veeeeee kaleciye bacak arası goooooooooooool  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Alıntı yapılan: **yeliz** - 15 Mayıs , 2009, 01:11:36
trabzondan sevgilerle evet maçın son dakikaları şeker pasını verdi yelizden bir çalım veeeeee kaleciye bacak arası goooooooooooool  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

н∂vv∂ ツ

dağılın uleyyyyynnnn ben geldim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Uploaded with ImageShack.us

мiŁenα.

geldımmmmmmmmmmmmmmm ve canımmmmmm boıtanem gelsınnnn :ehi: :ehi:

rızenın gulu gelsınnnnn :toothy10: :toothy10: :toothy10: