29 Nisan , 2024, 18:59:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebek bezi ?

Başlatan Emine, 13 Ocak , 2007, 18:19:57

« önceki - sonraki »

jbdun

;)ceylin azra hanım güle güle kirletsin yeni bezlerini :D

Emine

Teşekkür ederiz jbdun teyzesi  :suclu:

puysal

böyle bir şey yapacaklarını tahmin etmiştim.. Bu pazarda yerniler ve büyük bir alan kaplıyorlar.. diğer bezlerinde fiyatlarını aşağı çektiler:)

Huggies i seviyorum:)P

gülyağmuru

selam kıslar...benim oğlusum  en son 8,5 kilo geldı ve ben su an prımanın 4+sını kullanıyorum ama buyuk tualetını yaptıgında her defasında belımızden sızdıryoruz ... hem de fecı sekılde :cussing:...ama yazılanları okudum da huggıes e gecmeyı dusunuyorum...henuz dusnuyorum cunku hazır da 2 paket pampersımz daha var ve bı de sızlere bı soru sormak ıstıyorum hiç içiniz de canbebe kullanan oldu mu??? ???

ÖZLEM

MERHABA BEN CANBEBE KULLANDIM.AMA KIZIMA PİŞİK YAPTI MOLFİXTE AYNI ŞEKİLDE..
PRİMA VE HUGGİES TEN MEMNUNUM.CEYLİN AZRA'YA YENİ Bİ PAKET GÖNDERDİKLERİNEDE ÇOK SEVİNDİM.HERKESE HUGGİES İ TAVSİYE EDERİM.TABİKİ BEBEĞİNİZİN TENİNEDE UYGUNSA

[eklenti yönetici tarafından silindi]

İYİ Kİ VARSIN BİRİCİK KIZIM

puysal

gülyağmuru  bebeğinin boyu kaç peki?
Maşallah kilosu biraz fazla sanki ayına göre:)

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: gülyağmuru - 28 Ocak , 2007, 23:07:37
...bı de sızlere bı soru sormak ıstıyorum hiç içiniz de canbebe kullanan oldu mu??? ???
evet bende kullandım ,kızımda pişik yaptı.ama fenede değildi.zaten primaya alışınca çocuklar -yada anneler  ;)-  diğer bezler pişik yapıyor

Lily Wonka

Benim civcivim de Prima-2 kullanıyor, hi hi..:D

gülyağmuru, biz ilk haftalarda zırt pırt bez değiştiriyoruz diye Canbebe kullanmıştık.. Valla Hiç fena değil..

desree (Özlem)

ama yazılanları okudum da huggıes e gecmeyı dusunuyorum...henuz dusnuyorum cunku hazır da 2 paket pampersımz daha var ve bı de sızlere bı soru sormak ıstıyorum hiç içiniz de canbebe kullanan oldu mu??? ???

Ben ilk doğduğunda canbebe kullanıyordum ama bir kaç kere yanlardan çiş sızdırdı bıraktım şimdi prima ve huggies dönüşümlü kullanıyorum gece huggies bağlıyorum şu kaka meselesi benim oğlumunda beline kadar çıkıyor bazen her iki bezde de oldu genelde yanlardan taşırıyor azıcık nasıl beceriyor anlamadım

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver

gülyağmuru

haklısın puysal benım bebısım bırazcık toplu :D ;)ama doktorumuz bı sorun yok dedı...boyunu suan hatırlamıyorum ama 61cm olması gerekıyor...ayrıca bısey söylemek istiyorum erkek çocuklar kız çocuklarına göre daha gelıskın oluyor bu aylarda..bebişimin kilosunu arastırdım da ıstatıstıkler bunu gosterıyor  :-[
ayrıca arkadaslar saolun valla çok yardımcı oldunuz bana da....galıba genel olarak huggıes iyi dıyoruz..neyse test edıcez artık :icon_thumright:

Almiş'inAnniş'i

EMİNE VALLA SÜPERSİNNN! :D

Alıntı yapılan: Emine - 28 Ocak , 2007, 12:54:46
O kadar para vermişim paketi yollarmıyım hiç 2 adet yollamıştım örnek olarak. :laughing7:
İçindeki süper emici tanecikler kızımın poposuna yapışıyordu çiş yaptıkça.Aradılar yapıştırılan yerde bir açıklık olmuş üretim hatası bulunmuş yeni paket yolluyoruz dediler.Birkaç gün içinde de geldi  :aferin:

Almiş'inAnniş'i

BEBEĞİN 3 AYLIK GÖRÜNÜYOR, SENCE DE 4+ BİRAZ BÜYÜK DEĞİL Mİ? BELKİ DE BU YÜZDEN TAŞIRIYORDUR. ELTİMİN KIZI OLDUKÇA İRİ BİR BEBEK VE 2.5 YAŞINDA DAHA YENİ 5 NUMARAYA GEÇTİ!

selam kıslar...benim oğlusum  en son 8,5 kilo geldı ve ben su an prımanın 4+sını kullanıyorum ama buyuk tualetını yaptıgında her defasında belımızden sızdıryoruz ... hem de fecı sekılde :cussing:...ama yazılanları okudum da huggıes e gecmeyı dusunuyorum...henuz dusnuyorum cunku hazır da 2 paket pampersımz daha var ve bı de sızlere bı soru sormak ıstıyorum hiç içiniz de canbebe kullanan oldu mu??? ???

gülyağmuru

haklısın safakrazı ama 4 numaranın da esnek bantları oğlusumun bacaklarnı sıkıyordu hatta nerdeyse yara yapacaktı işte bende o yuzden 4+sına gectım.. ;)

zalev

merhabalar emrecik 13 ekimde 4 aylık olacak bizimde sorunumuz prima ile her sefer yanlardan çişini kaçırıyor.Sizlerin arasında böyle problem yaşayanlar var mı sevgiler

gülyağmuru

zalev
janem bizim pirimadan o tur sikayetlerımız yok gayet memnunuz artık :icon_thumright: ...buyuk tualetlerımız de sorun olmuyo öncekı gıbı...
ama senınn kı neden kaynaklanıyor anlamadım... ???