Bebek bezi ?

Başlatan Emine, 13 Ocak , 2007, 18:19:57

« önceki - sonraki »

bilge kurt

2 aylık bebegım var.huggıs kullandım ılk dogdugunda sonra primanın anne oluyorum paketını bundan pek memlun kalmadım.yapısıyordu cıs yapınca pıpısıne kaka yapınca poposuna.ıslak mendılı guzeldı sımdı molfık kullanıyorum bırde prımanın uyu ve oyna.ben begenıyorum.erkek cocuklarının altını kapatırken pıpısını duzeltmek gerekıyor yoksa yana tasma yapıyor bence bezden olmuyor.dıkkat edınce tasmıyor ben denedım.

sevda

Bende doğduğundan beri prima bez ve cıhıcco ıslak mendil kullanıyorum ve çok memnunum ikisindende bir ara hagisi denedim ama sonra tekrardan primaya dndüm çünkü diğeri daha kalın geldi bana şimdi 15 aylık bebeğime 5 numara kullanıyorum.

nagihan

biz artık 4 numaraya başladık aslıhan teyzoşuuuu

office

kızlar ben geçen hafta huggies jeans aldım. deneme boyuymuş sınırlı sayıda çıkmış. acayip güzel bir bez hem ince hemde kesinlikle sızdırmıyor. görüntüsü de çok şık üstelik. inşallah devamını çıkarırlar ben çok memnun kaldım.
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: nagihan - 20 Ağustos , 2007, 21:19:25
bizde nagihan teyzoşu :k06:

adalet

Alıntı yapılan: cerenay - 22 Ağustos , 2007, 01:39:33
Alıntı yapılan: nagihan - 20 Ağustos , 2007, 21:19:25
bizde nagihan teyzoşu :k06:

teyzoslar bizde basladik  :k06: birazcik buyuk ama daha rahat  :laughing7:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: office - 21 Ağustos , 2007, 16:47:49
kızlar ben geçen hafta huggies jeans aldım. deneme boyuymuş sınırlı sayıda çıkmış. acayip güzel bir bez hem ince hemde kesinlikle sızdırmıyor. görüntüsü de çok şık üstelik. inşallah devamını çıkarırlar ben çok memnun kaldım.
aslında diğerinden tek farkı dış görünüşü.
ben zaten normalde huggies kullanıyodum ve çok memnundum.
şimdiyese çoooooooooooooooooookkkk memnunum.
bayıldım ben bu jeans görünüm lü olana.

office

Alıntıaslında diğerinden tek farkı dış görünüşü.

aslında ben oğlum 3 aylık olduğundan beri huggies kullanıyorum ta ki yaz başına kadar. huggies biraz kalın geldi kenarları pişik yaptı sonra primaya geçtim ama jeans cidden güzelmiş bez yok gibi duruyor. bulursam yine alıcam :)
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

nagihan

bende jeans görünümlülerini önce markette gördüm ama ne olduğuna anlam veremedim. daha sonra tvde reklamını gördüm ve çok şaşırdım. yaratıcılık doğrusu. bende bir ara alıp nazda deneyeceğim.  ;D

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: office - 23 Ağustos , 2007, 11:38:11
Alıntıaslında diğerinden tek farkı dış görünüşü.

aslında ben oğlum 3 aylık olduğundan beri huggies kullanıyorum ta ki yaz başına kadar. huggies biraz kalın geldi kenarları pişik yaptı sonra primaya geçtim ama jeans cidden güzelmiş bez yok gibi duruyor. bulursam yine alıcam :)

ben kızımdayken prima kullanıyordum , yoktu ozamanlar huggies,
ama şimdi huggiesi primadan daha çok sevdim.
geçekten biraz kalın ama beğendim ben , daha iyi poposunun üzerine düşünce minder görevi görür :k06:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: nagihan - 23 Ağustos , 2007, 14:33:58
bende jeans görünümlülerini önce markette gördüm ama ne olduğuna anlam veremedim. daha sonra tvde reklamını gördüm ve çok şaşırdım. yaratıcılık doğrusu. bende bir ara alıp nazda deneyeceğim.  ;D

nagiş ben zaten bezin üstüne kilot veya başka bişey giydirmeyi sevmem.
hem sıcak oluyor hemde bezi aşağı çekiyor,
bu bezler süper olmuş.
ohhh beeeeee iyiki bezi bırakmadan çıktı jeans bezler, yoksa içimde kalırdı :k06:

nagihan

bende naza cumartsi günü ışıl teyzesinin nikahına giderken elbise giydirdim ve altına kilot giydirmedim. elbisesi sürekli açıldı ve hiç hoşuma gitmedi. ama güzel elbisesinin altında jean görünümlü bezde herhalde komik olurdu.  ;D

Almiş'inAnniş'i

ah bide her kıyafete uygun giydirebileceğimiz rengarenk olanlarını çıkartsalar biz kokoş kızların anneleri olarak hemncecik alıveririz valla  :k06:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: nagihan - 27 Ağustos , 2007, 22:19:42
bende naza cumartsi günü ışıl teyzesinin nikahına giderken elbise giydirdim ve altına kilot giydirmedim. elbisesi sürekli açıldı ve hiç hoşuma gitmedi. ama güzel elbisesinin altında jean görünümlü bezde herhalde komik olurdu.  ;D
yok elbisenin altına iyi gitmez tabi... :D
onun içinde şöyle dantel görünümlüler yada fiyonklular falan olsa iyi olurdu :k06:

yalnız kot görünümlülerin yan bantlarını çok kalın yapmışlar.
çocuğun karnına geliyor...
normalde zaten kalındı ben rahatsız oluyordum kalınlığından...
bunu dakada kalın yapmışlar olmaz ki ama ... :dontknow:

nagihan

bu şikayetini huggiesin internet sitesinde dile getirebilirsin. bence böyle eleştirilere açıklardır. malum hergün defalarca bez değiştirip duruyoruz.  ;D
bu arada şu tantel görünümlü bebek bezleri fena fikir değil. bizmi acaba icat etsekte para kazansak. malum anne olacağımı öğrendiğim günden beri işsizim. ann olacağımı öğrendim. patrona itifayı bastım.  :laughing7: