Ufff..Mantar olmuşum..Çok acıtıo..

Başlatan hüseb (ebuşş), 07 Şubat , 2010, 15:50:42

« önceki - sonraki »

hüseb (ebuşş)

07 Şubat , 2010, 15:50:42 Son düzenlenme: 08 Şubat , 2010, 11:22:39 g10ca
ayy kızlar mantar oluştu çok acıyo yürürken ve kaşınıo yarın dr gitcem yaa
aşkitomm.....
bebeğimmm...

masalım

geçmiş olsun canım benim bendede kaşıntı çok vardı devamlı ılık suyla yıka

ecee

benim tavsiyemde ılık su ve dar olmayan pamuklu çamaşır tercih et.geçmiş olsun.

hüseb (ebuşş)

saolun kızlar sizde nası oluodu anlatsanıza korkuorum annem bişe olmaz o herkeste oluo dio ama böle kabarıo dmi acıo ve kaşınıo bide bugün çalışma yapcz dr acır biraz ama bişe olmaz dedi dua edin kızlar ;)
aşkitomm.....
bebeğimmm...

βαlκιz

annen doğru demiş .geçmiş olsun..çalışma yapmasan daha iyi olur
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüseb (ebuşş)

ama önemli gün ve dr yap biişe olmaz sadece acır dedi bebişim için dayanırım :)
aşkitomm.....
bebeğimmm...

ecee

ah canım yaaaa.inşallah hemencecik olur.

hüseb (ebuşş)

inş cnm yaa çok saol senn bebişler napıo çift yumurtamı tek mi
aşkitomm.....
bebeğimmm...

ecee

tek yumurtalar.fakat biraz benimde canım sıkkın dün ayakta çok kaldım birz arkadaşlarla gezdik.akşama hemen lekenmem gelmiş inş bişi olmaz.kendimi hemen dinlenme moduna aldım.

hüseb (ebuşş)

aman cnm dinlen tabi yaa ayyy yerim ben onları yaa varmıydı ailenzde ikiz bnde çok istiorum ve dedem ikiz inş olur :amin:
aşkitomm.....
bebeğimmm...

gülfer

Alıntı yapılan: ecee - 07 Şubat , 2010, 16:18:50
tek yumurtalar.fakat biraz benimde canım sıkkın dün ayakta çok kaldım birz arkadaşlarla gezdik.akşama hemen lekenmem gelmiş inş bişi olmaz.kendimi hemen dinlenme moduna aldım.

aman ece dikkat et bende kendimi yordum ve kanamam olmuştu nolur dikkatli ol dinlen

yat  :flowers:

masalım

gülferrrrrrrr naber kızzzz nrlerdesin bakalım kaç gündr gene yoksun.....
bebek asıl bakalım :k06:

Balböceği

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: hüseb - 07 Şubat , 2010, 15:50:42
ayy kızlar mantar oluştu çok acıyo yürürken ve kaşınıo yarın dr gitcem yaa
mutlaka dr gıt huseb...ıslak bırakma kuru olması lazım o bolgenın..bırde ozel şampuanı var ondan alsan iyı gelır.genelde sabun tarzı seylele yıkamak  mantar yapıyor..halbukı şampuanını almak daha ıyı gelıyormuş

pisicik

husebcim bende sana denemiş olduğum bi metodu önericem.tuvalette hep hazır bi şekilde bildiğin üzüm sirkesi olsun.onunla taharetlen.biraz bekle.yakacaktır ama sabret.sonra temiz bi kağıt havluyla kurulan.gerçekten faydasını göreceksin.ben hiç ilaç dahi kullanmadım böyle çözdüm.