29 Nisan , 2024, 08:28:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İYİKİ DOĞDUN SEVDAMMMMMMMMM

Başlatan duru boncuk, 04 Ocak , 2008, 16:42:28

« önceki - sonraki »

duru boncuk

doğum günün yarın ama kutlamalar için sayfan hazır bulunsun dimi ama :laughing7:ve bunuda ben yapmak istedim canım benim :opucuk:

anladın sen onuuuu :k06: :k06:

iyiki doğdun iyiki varsın ve iyiki seni tanımışım canım benim seni çok seviyorum  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

semra

bende sayfa acilmisken kutlayim dimi ama  :wav:DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN SEVDAM IYIKI DOGMUSSUN :occasion16: :opucuk:

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

iyiki dogdun canim iyiki varsin iyki bizim arkadasimizsin  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

seni cok seviyoruz :flowers: :flowers: :flowers: :love9: :love9: :love9:

bengü

iyiki dogdun sevdacim mutlu yillar
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

ponçik

:-[  Arhanın annesi Sevdanın doğumgünü dimi
hani yanlışlık olmasın dediiiim  :-[

Mutlu
sağlıklı
huzurlu
bol paralı
yavruşunla bol eğlenceli
eşinle ağız tadınızın bozulmadığı
bir yeni yaşın daha hayırlı olsun 

sevda

yaaaaaaa..... :-[ :-[ :-[ :-[ ben acayip duygulandımmmm...... :-[ :-[ :-[ :-[

SİZLERE NASIL TEŞEKKÜR EDEBİLİRİMM. ......

GONCACIMMM....BENGÜCÜM....TUBİŞİM....SEMRACIM....VE SEN CİMCİME ÖZGÜLÜM....

çok teşekkür ederimmm yaaaaa..... :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

adalet

pelinim

SEVDACIM DOĞUMGÜNÜ KUTLU OLSUN.NİCE MUTLU SENELERE SEVDİKLERİNLE...[/glow]

-Butterfly-

-Butterfly-

Sevdam,

Can dostum iyiki bu sitede  senin gibi bir insani tanima serefine nail oldum.Senin o icten samimi ve temiz kalbini gormek icin bana sans tanidin. Ama beni boyle msn baslarinla chat yapmak  kesmiyor artik. Tamam uzagim ama  emin ol sana gonlumle,kalbimle,sevgimle Km. lerce uzak olsamda uzak oldugum kadar yakinim. Yeni yasin sana mutluluk getirsin.Ailenle uzun saglikli bir omur getirsin birtanem ..

Seni cok seviyoruz  :love9: :love9:

Buse

burcu-emir

sevda

Gözlerim doldu inanırmısınız hayatımda ilk defa hiç bilmediğim dokunmadığım güzel yürekli insanlar benim için birşeyler söyleyip benim için bir nebzede olsa zamanlarını ayırıp birşeyler yazma ve verme çabasındalarrr hepinize nekadar teşekkür etsem nasıl sevgilerimi göndersem bilemiyorum çok sağolun yaa iyki varsınız iyki benimle berabersiniz ....

SEVGİLİ BUSEMM CANIMIN İÇİ .....SEVGİLİ BURCUMMMM.....SEVGİLİ ADALETCİM....SEVGİLİ PELİNİMM.... :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ღ°cerenay.♥.

doğum günün kutlu olsun sevdacım , sevdiklerinle birlikte nice güzel yaşlarını kutla işallah :flowers:

seda_pehlivan

YAŞAM BİR MASAL GİBİDİR.NE KADAR UZUN YAŞADIGIN DEGİL,NE KADAR GÜZEL YAŞADIGIN ÖNEMLİDİR.UMARIM SEVDİKLERİNLE HEP GÜZEL YAŞARSINNİCE MUTLU YILLARA :opucuk:

cute_00

nice  senelere  sevdacım..ailenle  sevdiklreinle...huzurlu mutlu  sağlıklı  ve  koca  koca  bir  ömüür  diliyorum  sana... :opucuk:
:occasion16:
:wav: