HAFTANIN KONUĞU .....................

Başlatan βαlκιz, 06 Şubat , 2010, 18:47:01

« önceki - sonraki »

tuana ve sudem

iyi akşamlar hanımlar gülşahcım bende bi soru sorim bari ikizlerin den başka çocugun varmı yaşın kaç kaç yıllık evlisiniz bide ofline den on konuma nasıl geçilir nolurr yardım edermisiniz :k06: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :muzz: :muzz: :muzz:

tuana ve sudem

herkes nerey gitti acaba kaçırdımmı sohbeti?? :BangHead:

βαlκιz

Alıntı yapılan: gülru - 08 Şubat , 2010, 18:30:33
bende bir soru sormak istiyorum.hayatta seni en mutlu eden şey nedir? çocukların dışında..
eşimin çocukları deli gibi sevmesi ilgilenmesi  :love9: :love9: :love9:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 08 Şubat , 2010, 21:26:50
gulsahcım bı dene de ben sorım barı esınden once sevdıgın gezıp dolastıgın bırılrı oldu mu
ohooooooo çoook  :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

Alıntı yapılan: sude_tuana - 08 Şubat , 2010, 22:07:40
iyi akşamlar hanımlar gülşahcım bende bi soru sorim bari ikizlerin den başka çocugun varmı yaşın kaç kaç yıllık evlisiniz bide ofline den on konuma nasıl geçilir nolurr yardım edermisiniz :k06: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :muzz: :muzz: :muzz:
haftaya cuma yaşım 20 olucak..
haziranda evleneli 3 sene olucak..
ikizlerimden başka çocuk yok  :k06:
oflineden on konuma nasıl geçilir  :-\ ::) ::) üyelik ayarlarından yapıcan galbaa  :k06: :k06: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

EN ÇOK GITMEK ISTEDIGIN ULKE TATİL AMAÇLI NERESI YA DA NERELER ?

βαlκιz

Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 09 Şubat , 2010, 03:04:51
valla hiçbiyer hiç biyere gitmek istemedim şimdiye kadar yurtdışı falan.. ::) :-\ :-\ :-\

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 09 Şubat , 2010, 03:07:04
Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 09 Şubat , 2010, 03:04:51
valla hiçbiyer hiç biyere gitmek istemedim şimdiye kadar yurtdışı falan.. ::) :-\ :-\ :-\
DUSUNECEK VAKTIN MI OLDU CANIM EREKN YASTA HAYATA ATILDIN  HAKLISIN  ::)

βαlκιz

Balböceği

soyle uzaklara daldigin oldumuuuuu  ::)

βαlκιz

SiRiNe

βαlκιz

SiRiNe

βαlκιz