17 Mayıs , 2024, 13:37:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAFTANIN KONUĞU .....................

Başlatan βαlκιz, 06 Şubat , 2010, 18:47:01

« önceki - sonraki »

βαlκιz

:-\ ::) ::) ::) ::) ::) ya çekindiğim bi kusurum yok bencee nasıl bişey biraz daha açıkla bakim tam anlamadım örnek verr  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

gamzela

kaçarak evlenen arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla kaçtıkları gece pişman olurlarmış neden yaptım diye doğru mu bu sende de oldu mu
gmz

βαlκιz

yok neden kaçtım demedim de eşime hadi geri dönek sonra kaçarız dedim  :k06: :k06: oda oyun oynamıyoruz dedii  :ehi: :ehi: üzülmüştüm tabi insan bi garip oluyoo evdekileri düşününcee  :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

___kıymık___

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 07 Şubat , 2010, 20:28:41
:-\ ::) ::) ::) ::) ::) ya çekindiğim bi kusurum yok bencee nasıl bişey biraz daha açıkla bakim tam anlamadım örnek verr  :k06:

ne bıleyım arkadaşım yaa 
işte
bacagın çarpıktır
bı memen bıraz daha buyuktür
burnun egrıdır
böle bişey işte :k06: :k06: :k06:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

βαlκιz

boyum kısaa  AMA BUNU HERKEZ FARKEDEBİLİRR  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:e

tuana ve sudem

kızlar bende varım bende misafir kabul edermisinizz :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

βαlκιz

gamzela

kabul ettik de iki satır yazıp offline oluyor arkadaşımız
gmz

βαlκιz

offline göstermiş kendini anlamaya çalışıyo heralde bilmiyo tam

___kıymık___

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 07 Şubat , 2010, 20:40:26
boyum kısaa  AMA BUNU HERKEZ FARKEDEBİLİRR  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:e

benımde kısa ama ben farkettirmıyorum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

SiRiNe

en cok kimden nefret edersin veya ettin hayatin boyunca?

gamzela

onu ben de biliyorum canım kaynanasından :D
gmz

tuana ve sudem

bende kaçarak evlendim balkızz ne tesadüf 7 buçuk sene geçti beheee bizede benim için küçük dedi annem olmaz dedi bende kaçtım :ehi: :hello2:

masalım

eşin senin için çok önemlimi?ve onu ilk gördüğünde gerçekten aşık oldun mu......
ve aynı sevgin hala devam diyor mu?

SiRiNe

sudee profil resmindeki kedi cok sirinn ;D