28 Mart , 2024, 13:29:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Miray Su'yum Hoşgeldin

Başlatan Emine, 05 Şubat , 2010, 18:51:47

« önceki - sonraki »

Emine

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Allahım isteyen herkese nasip etsinn

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

41 kere maşallah, tutututu....
çok güzel ya imrendim valla, gözlerim sulandı.bende o günleri görebilecek miyim diye.sanki hiç olmayacak gibi geliyo. [allah (cc) korusun yaaa.]
mutluluğunuz daim olsun inş.analı babalı büyüsün...

tweety0555

emıne hanım ben bayıldım fotolara yanlız bırsey soracagım hastahanede sag yanınızda bebegınızın fotoları cercevelı nasıl yaptınız yukarda fotolar vardı onları sız mı goturdunuz...ayrıca fotoları galıba profesyonel bırı cektı..su aynalı fotona ıse ayrıca bayıldım...kızın ıse super ablası gıbı allahım bahtlarını acık yapsın

gülbanu

eminecim canım allah hayırlı ugurlu etsin
hayırlı evlat olurlar inşlh
kırkbir kere maşallah evlatlarına
ne güzel bir duygu kız annesi olmak

MİRAYSUYUM HOŞ GELDİN CANIM DÜNYAYA SAFALAR GETİRDİN

RABBİM SENİ ANANA BANANA HAYIRLI EVLAT EYLESİN

BAHTINI KADERİNİ GÜZEL EYLESİN........<<<<<<<<<HOŞ GELDİN CANIM ,HOŞGELDİN.

AککORTįє

anacım daha yeni gördüm konuyu eminecimm, face de görmüştüm ama  ;D

tekrardan hayırlı uğurlu olsunn, sağlıkla huzurla büyüsün.. :love9: :flowers:

Rabbim yavrularımızın acılarını göstermesin inşş  :amin: :amin: :amin:

bebişim06

miray su hoşgeldin eminecim gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah  :amin:
hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4

Emine

07 Mart , 2010, 21:45:44 #36 Son düzenlenme: 07 Mart , 2010, 21:48:52 Emine
Çoook teşekkür ederim arkadaşlar öpüyorum hepinizi..  :opucuk:

tweety0555  buraya koyduğum fotoğrafların çoğunu doğum fotoğrafçısı çekti ayrıca doğum dahil öncesi ve sonrasını kameraya aldılar. Görüntüler bir film şeklinde ayrıca ara ara bizimle ropörtajlar yaparak duygularımızı vs aldılar. Çok hoş bir fon müziği eşliğinde DVD hazırlamışlar biri fotoğraflar biri doğum filmi olarak. Ayrıca seçtikleri fotoğraflardan oluşan bir albüm hazırladılar. O yanımdaki Miray Su' nun fotoğrafını doğumda ve sonrasında çekip hemen bastırıp çerçeveletip afiş şeklinde getirdiler yanıma koydular. Benim bu çalışmadan haberim olduğu için diğer kızım kıskanmasın diye onun fotoğrafını da yanımda getirdim. Odaya benim üzerime onu da yerleştirdik.

http://www.dogumhatirasi.com

Buraya yaptırdık çok memnun kaldım çok hoş bir anı oldu , herkese tavsiye ederim  :icon_thumright:

βαlκιz

gerçekten harika olmuş ben de çok istiyordum dogum fotoğrafçısı
ama kısmet olmadı
ama birdahakinde kesin olcakk çok güzel bi anı hatıraa  :D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Emine

Teşekkürler canım , inşallah bi dahakine olur

buket_berru

40 bin kere maşallah canım yaaa Allahım sağlıktan mutluluktan huzurdan ayırmaSINN  :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin:
***berru***

Emine

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ya bu ne kadar tatlı bişey ya yerim ben onu,minik kelebek,şimdiki fotoğraflarını merak ediyorum,nasıl büyüdümü
Allahım inşalllah bir ömür,güzel günler yaşatsın sana ve ailene eminecim

çağınım

ben faha yeni gördüm fotoları eminecim çok güzel çıkmış miray su çok tatlı profosyonel çekim olduğu belli çok hoş çok güzel bi anı inş.. bi ömür boyu sağlıklı sıhhatli büyütürsün  yavrularını :amin:

Emine

Teşekkür ederim aminn. Kızım 5 aylık oldu bile  :love9:

yildiz168

emineciğim mükemmel bir bebek  ve sende çok güzel bir anne olmuşsun, fotolar müthişşş :D