25 Nisan , 2024, 02:45:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Miray Su'yum Hoşgeldin

Başlatan Emine, 05 Şubat , 2010, 18:51:47

« önceki - sonraki »

ertl

miraysu hoşgeldin canım
emine cok güzel resimler allah analı babalı büyütsün inş
rabbim aileni nazardan korusun
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ღ♥ Nilda♥ღ

macerasını çok güzel dile getirmiş minik miray allah analı babalı huzur içinde büyütmek nasıp eder inş. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
.   

✿گสЯเ_ќĮż✿

emine hanım öncelikle sana geçmiş olsun diyorum.bebişini allah sana ve diğer aile üyelerine bağışlasın.inan çok duygulandım.yüreğim kıpır kıpır oldu.aynı zamnada buruklukta beraberinde tabiki.allahım bizlerede nasip etsin.çok güzel.maşallah bebişinede çok şirin :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

gülfer

hoşgeldin miray bebek  :hello2: :hello2: fotolar çok güzel

allah huzurunuzu bozmasın  :nazar: :amin:

Emine

Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim.  :flowers: Allah isteyen herkese nasip etsin  :amin:

н∂vv∂ ツ

maşallah ne tatlı ya.Allah uzun ömür versin.emine sende çok güzel bi anne olmuşsun.hamilelik hiç mi değiştirmez insanı yahu.maşallahh  ikinize de :flowers:

Uploaded with ImageShack.us

Emine

Teşekkür ederim havuç 12 kg aldım değişmemiş sayılmam ama  :) çok incesin  ;)

aynur

Emine çok güzel bir bebek . Allah nazardan saklasın her ikinizide. Sağlıkla hayırlısıyla büyütmek nasip olur inşallah. ben hep kızlarıma sizinde anne olduğunuzu görmek istiyorum diyorum. Allah sanada onların anne olduğunu görmeyi nasip etsin.

can yine cannnn

MAŞALLAH SUBANALLAH  :nazar: :nazar: :nazar:
RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN  :amin: :amin:
EMİNECİM GÖZÜN AYDIN OLSUN YAVRULARINI HAYIRLISIYLA SAĞLIKLI SIHATLİ BÜYÜTMEN DİLEĞİYLE MELEKLERİNİN HER İKİSİDE ÇOK TATLI RABBİM MUTLULUĞUNU HİÇ BOZMASIN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
can dediklerim....

Emine

Aynurcum Nermincim güzel dilekleriniz için çok teşekkürler , aminnn  :amin:  :opucuk:

gülru

ne kadar güzel bir aile tablosu ,mutluluğunuz bir ömür boyu devam eder inşallah  :nazar:  :nazar:

Emine

Teşekkür ederim canım, amin

betüs26

DUYGULANMAMAK ELDE DEĞİL İNSANIN O ANI HEMEN YAŞAYASI GELİYO BU GÜZELLİKLERİ GÖRÜNCEFOTOLAR ÇOK AMA ÇOK GÜZEL GÜLE GÜLE BÜYÜT ALLAH MUTLULUĞUNUZU HİÇ BİR ZAMAN BOZMASIN EMİNECİM :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Shadowqueen

Canım çok güzelsiniz bakarken gözlerim doldu. Allah analı babalı ve sağlıkla büyütmek nasip etsin. :amin:

--elif--

:nazar:  :nazar:  :nazar: maşallah miray suya pekte şirinmişş.RABBİM analı babalı büyütsün  :amin: