28 Nisan , 2024, 12:07:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

CAN ÖZÜM ILGIN'IMIN SAYFASI..

Başlatan gul_ılgın06, 13 Ocak , 2007, 17:58:00

« önceki - sonraki »

yelizaim

Gül'cüğüm,valla sırf sizi görebilmek için üye bilem olduk,maşallah 41 kere sana da kızına da,kız nerde kilolar?onca zaman şikayet ettin ben hiç göremedim,yoksa kilo göstermeyen fotoğraf makineleri mi çıktı da haberimiz yok :tongue3:Ama kız tamamen sen valla,babaya zerre kadar benzemiyor,tek başına mı yaptın yoksa ::).Neyse sayende üye olduk artık uğrarız biz de,öpüyorum tatlı kuzunu ve seni

gul_ılgın06

Bugün günlerden Perşembe...ve 18 i ayın..

Yani 6 ayım bitti duyuyuluy cümle aleme...nasılda büyümüş diyolay benim için..sanıyım olduğum halden daha miniktim ben..bende hatıylamıyoyum ama sanıyım büyüdüm..

Ahhh anneciğim ahh durmadan bişeyler alıp tıkıyosun ağzıma..sankii oburum ben..bi mama  almışsın ığğğğk o ne koku ne berbat bi tad anneciğim sen bi ye ben arkasından yerim...neyse babannem yedirdi ama açtım ona göre bi hada getirme bana sakın...şu bisküvinin tadına bakamadım yaww...beceriksizler bi türlü vermediniz bana...ama canım annem çok titizleniyoo...ondan da bundan da şundan da diyor hep...canım annem o kadar miğde nerdeee bende..yokkki..akşam bi zahmetle bana yoğurt yapıyosun..sabah kahvaltım için o güzel değerli sütünden sağıyosun....ben daha ne isterim anneciğim..dediğin gibi sık sık tekrarlasanda sen ,bunu bulamayanlarda var dimi..vardır doğru..kıymetini bilip ziyan etmiyorum anneciğimsütünü..

Babam komik adam yafu..kıkırdamaktan öldürüyo beni..işim gücüm oyunmuş öyle diyo..boynumu arkaya doğru atmasını öğrendim açıyorum ki babam öpsün diye..oda boş bırakmıyoo..şaaapppp diye öpüveriyo...nerde olursa olsun gelir öper..bal mı varmış gıdıkta diyerek..:))).annemde kızar öyle öpme diye...geçen b aba ddim annem züldü babam sevindi...kendi kendime konuşuyorum ama kimse yokken..dikkatimi dağıtıyorlar yoksa...
Benim babam güzel adam,akşam anneciğim yorgun olursa..kendisi alır kucağına uyutur anneciğimin yanına yatırır...fedakar babacığım benim..şefkatle bakar hep bana..üzerime çok titriyor..sanırım ben aralarına girdim onların....babacımında anneciğiminde bütün ilgisi alakası ben..kendilerine vakit ayıramıyorlar sanırım...şikayet ettiklerini duyuyorum daa...ben napıyım canım sizin koca yüreğiniz kaldıramayacaksa neden leyleklere ılgın ı getir dediniz...!.babacım anneme daha çok ilgi gösteyy yoksa o kıskanynç biliyosun üzülür...şımayık annem benim bilmiyonmu baba?..ikinizide seviyoyum meyak etmeyin oluymu?

Dün akşam tv de reklam çıktı..turkcell reklamı çok güsel..onun müziğini duyar duymaz baktım hemen ..annem izletmemek için karşıma geçti ..ben çaktırmadan kafamı eğip baktım..orayıda kapadı bu sefer üstten bakmaya çalıştım..eğildim büküldüm ama izledim))...annem babam katıla katıla güldüler bana..be ciddiyim ama hiç gülmedim yüz vermedim onlara..hemen cıvıyolar canım mıncık mıncık ederler gülersem....offf bu tv yi izlemenin yolunu bulmam gerek..hafta sonu annem yanımızda olmayınca babam beni oturtuyo yanlarıma yastık koyarak baby tv yi açıyo izliyorum...oda uyuklamış oluyo..annem bi geldi kızdı ikimizede..ne olmuş anneciğim yaa çok asabisin şen..babam da ne olcak baby tv dedi..ama annem yoook asla dedi..izleyemedim..bi yolu olmalı.....

O güzel ellerinle mayaladığın yoğurt süper oluyooo...benim annem özel annem  güzel annem benim...işte sütünden sonra en sevdiğim budur)..kaşığı çekince çıldırıyoyum inan bana...sen kızıyosun sağı solu batırdım diye ama bunu yiyince ayrı keyif oluyoyum...hııımmmgımmm diye güzel sesler çıkartıp mutlu olduğumu kanıtlıyorum sana...kocaman kaseyi bitiriyorum...anneciğim, benim yufka yürekli anneciğim "yazık yawruma aç galiba" diyerek  dayıyosun ağzıma)..tabi bitirmek zorunda kalırım...

Geçen akşamdan beri bana yatmadan önce verdiğin bi besin var...aman ne tatlı bişiy öyle..sanırım sen iyi geceler diyosun o mamaya..koca kaseyi bitiriyorum annem şükür de kızım diyoo..bende höööönn hıııı diye bön bön suratına bakıyorum...sanırım annem anlıyo ne demek istediğimi...anladım kızıım seni diyo..benim annem zeki kadın...babamda arkadan çok verdin annesi yeter diyo...ne anlayacaksa babam da bi alem yafu..karşı kanepeden bana "kıjımmmm babammm prensessss "deyip duruyooo..bende saf saf gülüyorum ona..annemde kızıyor gelde yakından sev diye...annem kalktığı an babam yanıma geliyor..şu altımı açıp bacaklarımı gıdıklamaktan ne anlıyorsaaa bi türlü anlamadım...sanırım beni sevme yöntemi bu...olsun sonuçta benim babam..şanslıymışım annem öyle diyo..bu sevgiyi göremeyenlerde varmış...bu annemde herşeyi bilir oldu...zaten babamlada bu bilmişliği yüzünden tartışıyoo...

Hehehe annem sandıki o mama beni sabah akadar uyutacak..heheheuu uymadım kiii..sabaha kadar emdim göğsünü..oooh sımsıcacık..sabaha kadar anneciğim bi göğsünü bi diğer göğsünü verip durdu..kolu başının altında uyuyakalmış...üzüldüm sonra ama bende acıkıyorum napıyım..sabah yine aynı saatte kalkıyoo hiç üşenmeden..çayı hazırlıyo babamı çağırıyo..babaannemler gliyo...onlar yemek yiyo annem benim fedekar annem başımda duruyo..ben uyuyouş numarası yapıyorum...saçlarımı okşuyoo,öpüyo kokluyo...birde terlemişsen nazikçe terimi siliyo..annem süt aldınızmı dedi babanneme bu sabah yok kızım bakkal açık değilmiş dedi..illa günlük süt olcakmış..annem titiz dedim ya..babam da,aman boşver ne sütü dedi..annemin sinirledi tabi..kızım için benim için değil dedi...

Ahhh anneciğim ahhhh..sabaha kadar uyutmadığım halde yine hiç şikayet etmedin beni kimseye...birde ben uyuduğum halde benimle ilgileniyorsun terlemişmiyim diye...hergün yeni bişiyler öğrenip yapmaya çalışıyrosun...her şeyin benim için sanırım dediğin gibi..
ANNECİĞİM BENİM,FEDAKAR,ŞEVKATLİ,SICACIK ANENCİĞİM...SENİN HAKKINI ÖDEYEMEM HERALDE...SEN GERÇEKTEN Bİ MELEKMİŞSİN...BANA YOLCULUĞUMDA SÖYLEMİŞLERDİ...DOĞRUYMUŞ MEĞER GERÇEKTEN MELEKMİŞ...HEMDE KARŞILIK BEKLEMEDEN SEVGİSİNİ VEREN BİR MELEK...İŞTE O BENİM ANNEM..

gul_ılgın06

Alıntı yapılan: yelizaim - 18 Ocak , 2007, 13:59:52
Gül'cüğüm,valla sırf sizi görebilmek için üye bilem olduk,maşallah 41 kere sana da kızına da,kız nerde kilolar?onca zaman şikayet ettin ben hiç göremedim,yoksa kilo göstermeyen fotoğraf makineleri mi çıktı da haberimiz yok :tongue3:Ama kız tamamen sen valla,babaya zerre kadar benzemiyor,tek başına mı yaptın yoksa ::).Neyse sayende üye olduk artık uğrarız biz de,öpüyorum tatlı kuzunu ve seni
[/b]

:laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:yelizciğim canımm beni mest ettin burda..
sağol varol canımcım :muzz: :hello2:..hoşgelmişsin efendim ne ikram etsem ki acep :icon_scratch:..ben çaycıyım anacım çay versem :suclu:..
dimek kilom yok hıııı :muzz: süpper :icon_thumright: yaww bu ikonlar başımı döndürdü benim..
kilolarımı saklıyorum şekerim..bi gün ce eeee diyerek çıkacakalr :dontknow:
canımcım bana benziyo değilmii :icon_flower: :wav:süppersin canım.. :muzz:
tek başıma yapabilme şansım yoktu şekerim :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
bizde yeliz teyzemizi ve memoşumuzu koccaman öpüyozz şlap diye ılgın öper muucuks diye ben öperim şekerim :icon_sunny: :-*
hadi görüşürüz yine uğra  ;) :binkybaby:

Zuhal

Gülcüm maşallah Ilgın'a. Çok şeker yaaa Allah nazarlardan saklasın. Ben sana benzettim birascık. Buarada kafasıda çok güzel Bizim oralarda böyle kafa yapısı güzel çocuklara İstanbul başlı derler. Ilgın yaşadığı yer olan Ankara başlı bu durumda :laughing7: :toothy10: Öperiz sizi kızışımla. :-*

Ceren Su 28/11/2006
Zuhal&Kerem 11/08/2001

zümrüd-ü anka

Ben de geldiiiiiim. Bensiz olur mu?? Bu arada ben kimim? Efenim ben bebek.com dan hilal. Yani firefly. Güzel yeğenimin sayfasına koştum hemen resimlere doya doya bakmak için. Maşallah 40 bin kere :love7: :love7:Öptüm :-*

efeemre

:love7: :love7: :love7:selam....herkesler burda....bizde giremeyince diğer foruma birileri fısıldadı kulağımıza bu siteyi...baktıkki hiç de yabancı değiliz katılımcılara.....canım arkadaşım Hilal bile varmış........güllll..sayfan hayırlı olsun....döktürmüşsün bakıyorum.....öpüyorum Ilgın ı ve seni..... :-* :-* :-*

filiz doğu

ÇİTLENBİK

22 Ocak , 2007, 20:37:36 #51 Son düzenlenme: 22 Ocak , 2007, 20:39:52 ÇİTLENBİK
maaşallah ılgınıma nasılda kadir kıymet bilir,
annesini nasıl düşünür..
ay demek altı ayıda bitirdiniz.
eee artık ablada oldu büyüdük yani..
şimi altı ay kınasıda ister.
yaptınızmı yoksa..
hee bu arada ılgıncım hani demişsinya
Alıntı....ben daha ne isterim anneciğim..dediğin gibi sık sık tekrarlasanda sen ,bunu bulamayanlarda var dimi..vardır doğru..kıymetini bilip ziyan etmiyorum anneciğimsütünü
haklısın güzel kızım bak biz bulamayanlardanız mesela..
kıymetni bil.bulamayanlarda var,gerçi söylemeye ne hacet sen bunun bilincindesin zaten.. :hello:
öpüyorum teyzem seni..
abinde öpüyomuş öööle diyo.
he bide baybay yapıyo..
ee annenie öpelim barim :icon_scratch: :suclu:

gul_ılgın06

ZUHALCİĞİM,HİLALCİĞİM,FİLİZCİĞİM VE YASEMİNCİĞİM HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM TEYSELERİ :hello2:..NASIL MUTLU ETTİNİZ BİZİ YANLIZ BIRAKMAMIŞSINIZ..

YASEMİN TEYSE ILGIN AKILLI KIS :aferin:..İSRAF ETMEZZ ANNECİĞİNİN SÜTLERİNİ :icon_thumright:

YAA BU İKONLAR GÜSELDEE..HANGİSİNİ SEÇSEM DİYE DÜŞÜNÜYORUM :icon_scratch:

gul_ılgın06

Alıntı yapılan: ÇİTLENBİK - 22 Ocak , 2007, 20:37:36
şimi altı ay kınasıda ister.
yaptınızmı yoksa..

KISSS 6.AY KINASI NE Kİİİİİ??????BEN BİLMİYORUM Kİ:))

eda

6. ay kınasını bende ilk kez duydum ne acep :binkybaby:

buranın ikonları ilk başta keyifli gibi geliyo ama anacım ben alışamadım ne böyle yahu :director: herşey karman çorman görünüyo gözüme :'(

siyah-beyaz

hayırlı olsun sayfanız nice sevinçli ilklerle dolup taşsın inşallah ılgını öpüyoruz hoşcakalın:)

mumkule

6. ay kınası? yahu ben daha sünnet kınasını da yeni öğrendim. Şimdi oğlumun eline kına yapacakmış halam bir de 6. ay için koyalım bari  ;D
Bu arada Ilgıncım kızma anneciğine bakiim. Biraz büyü bak ne güzel çizgi filmler seyredebileceksin o zaman. Öperim seni o mis kokulu gıgından :-*

siyah-beyaz

merhaba nehabersin ılgıncık umarım iyisinizdir öpüyoruz sizleri allaha emanet olun hoşcakalın

pammuk_larasıla

ılgınım, balımmmm , bu sayfadan da günlük tahsilatımı alıcam senden.. şööle uzat bi nanak öpelimmmmm....  :notworthy: :notworthy:

jbdun

sayfanız hayırlı olsun canım ;)
ben ve cadım ecrinim sizi öpüyoruz ve 6.ayınızı kutluyorz :wav: