14 Mayıs , 2024, 08:21:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hanımlar...!!Böyle Koca İstermisiniz ?

Başlatan Balböceği, 04 Şubat , 2010, 21:03:10

« önceki - sonraki »

Balböceği

Hanımım ne söylerse çıkmam onun sözünden
Ne arzu ettiğini keşfederim gözünden

Saygı gösterip ona sabah erken kalkarım
Ortalığı süpürür sobamızı yakarım

Çayımızı hazırlar soframızı kurarım
Bu arada uyanır sultanlar gibi hanım

İbriği tası alıp eline su dökerim
Hizmetimi beğenir takdir eder şekerim

Evi badana eder duvarları sıvarım
Elimden her iş gelir tahtaları ovarım

Sinirliyim titizim terstir biraz damarım

Yırtık sökük gördümmü hemen alır yamarım

Sporu çok severim salıncağı sallarım
Çocuk doğdu doğalı idmanlıdır kollarım

Biraz müşkülpesendim her yemeği yiyemem
Gururluyum hanıma şunu pişir diyemem

Ev işine karışmam herkes gibi aşırı
Haftada bir yıkarım biriken çamaşırı

Kimseye boyun eğmem temizlerin ocağı
Misafir günümüzde toplarım dört bucağı

Hanıma fincan cezve getirdim kahire den
Kahve pişirmem için çağırır daireden

Dalar karıştırırsam şekerliyle sadeyi
Oklavanın altında veririm ifadeyi...

Balböceği

olsa hic iyi olmazdi  :laughing7: :laughing7:

cok emrak ettim bu kocayi yada kocalaari  :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

Çayımızı hazırlar soframızı kurarım
Bu arada uyanır sultanlar gibi hanım

Evi badana eder duvarları sıvarım
Elimden her iş gelir tahtaları ovarım
Sporu çok severim salıncağı sallarım
Çocuk doğdu doğalı idmanlıdır kollarım

Biraz müşkülpesendim her yemeği yiyemem
Gururluyum hanıma şunu pişir diyemem
Kimseye boyun eğmem temizlerin ocağı
Misafir günümüzde toplarım dört bucağı

valla benim eşim bunları yapıyoo abartmıyorum diyerleri uymadı eşime burdakilerin aynısı eşimm valla canım benim insanın aklınla layt bi koca imajı gelsede eşim sadece titizliği sever laytlıkla alakası yok.ne yapsam eşimin hakkını ödiyemem valla ölürüm onun için kurban olim ona  :love9: :love7: :love3: :love8: :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

benım eşimde çok tıtızdır o laf etmeden herseyım duzenlı olur  ancak haftasonları yardımcı oluyor bana dıger herseyı ben yapıyorum kıyamam ben ona zaten çok çaslışıyor yorgun ve geç gelıyor bırde evde de çalıştıramam..ama ılerde bebek olursa yardımcı olursa fena olmaz yanı  :love9: :love9: :love8: :nazar:

βαlκιz

benim eşimde kendi yapar valla ...hiç tahmin etmezdim evlenmeden önce ev işi yapacagını ...
ama kendide der bekar evinde kalmış bikaç arkadaş isttanbula çalışmaya gelince falan ...
sonra yalovada düzcede amcalarıyla amca çocuklarıyla yine ev tutup oralarda çalışmışlar alışmış iş yapmaya ögrenmiş e kadın olmayınca ögenmiş yapa yapa
iyide olmuşşş  :D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 05 Şubat , 2010, 02:31:47
benim eşimde kendi yapar valla ...hiç tahmin etmezdim evlenmeden önce ev işi yapacagını ...
ama kendide der bekar evinde kalmış bikaç arkadaş isttanbula çalışmaya gelince falan ...
sonra yalovada düzcede amcalarıyla amca çocuklarıyla yine ev tutup oralarda çalışmışlar alışmış iş yapmaya ögrenmiş e kadın olmayınca ögenmiş yapa yapa
iyide olmuşşş  :D
canım senın ışin gercekten çok zor ıyıkıde esın boyleymiş yoksa ne yapardın bravo  enışteye  :aferin: :aferin: :aferin:

βαlκιz

evet bazen diyorum yapmasaydı yardım etmeseydi nolurdu acaba  ::) ::) ::)
tabi eşime habire iyiki varsın iyiki şöyle yapıyosun bunu yapıyosun diyorum biraz şımarıyo ama olsun  :k06:

gamzela

keşke benimki de öyle olsa.hiç  bişeye yardım etmez herşeyi ben yaparım.çocuk bi taraftan ağlar adam gelir yemek ister temizlik çamaşır...ben dağılmışım zaten.bir gün de osun sen yoruldun otur şunu da ben yapayım demez.eve temizlik için kadın da almaz çok para diye.allah bana yardım etsin.
gmz

✿گสЯเ_ќĮż✿

Sinirliyim titizim terstir biraz damarım

bu cümlecikler kocişimi anlatıyo.arada sırada temizliğede yemeğede yardım eder. :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

ยรlคภ๓คz göภlüm

eşim de birçok işi yapar ama böyle bir eş var mı acaba :toothy10:

bebeğimmm

bu kadar olmasada benim eşimde her işte yardımcı heryerde de yanımda olmaya çalışır.çok sakin sabırlı  anlayışlı mantıklı sevimli neşelidir.Allah mutluluğumuzu daim eder inş

derbeder

benim esim yapmaya calisir dediklerimi :k06:
ama ben bir cok konuda cok titizim, belkide gereksiz yere. camasirlar katlanacaksa kirisiksiz katlanilacak, yemek yapilacaksa cok titiz yaparim. gorunume onem veririm cogu zaman. esim yapmaya calisir sagolsun ama ben pek begenmem yaa  :k06: fazlaca mükemmelciyim ne yapayim  :)
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

BU KADARIDA FAZLA ISTEMEM BOYLE KOCAYI ALLAHTAN EŞİM HERSEYIN DOZUNU IYI AYARLIYOR  :love9: :love9: :love9: YERINE GORE DAVRANMASINI BILIR  :opucuk: :love9: :love9: :love8:

fıstık

İSTEMEM EŞİMDEN MEMNUNUM ÇOK ŞÜKÜR :nazar:

çağınım

bu kadar özellik zaten bi erkekte bulunmaz illaki bi yerden fire verir gerek yok yani mükemmel insan yoktur zaten