04 Mayıs , 2024, 22:44:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Evinize Gelen Misafirlerin,Hangi Hareketlerine Sinir Olursunuz??

Başlatan βαlκιz, 04 Şubat , 2010, 01:41:02

« önceki - sonraki »

--elif--

gültanesi korkma cnm ya benmde dayım yeni oldu varikosel ameliyatı çok basit bişe ama mutlaka duyulur çünkü 10 gün kadar yattı dinlendi bide 3 ay ağır kaldırma demiş dru.geçmiş olsun şimdiden cnm  :flowers:

nisan rüzgar

bende ayran budalası gibi agzını açıptv izlerken çocugunu neler yaptıgını grmeyen...çocuk evi talan ettikten sonra dövmeye çalışan kadınlara sinir oluumm....daha yeni oldu cumartesi günü yasadım  :k06: :k06:

ertl

mutfağa gelip yardım edecek birşey varmı deyipte yardım etmeyenlere 

ben 2 çocukla birşeyler hazırlamaya çalışıyoam mutlaka yardımada ihtiyacım vardır  :'(

βαlκιz

Alıntı yapılan: tuğba rana - 12 Nisan , 2010, 23:18:07
mutfağa gelip yardım edecek birşey varmı deyipte yardım etmeyenlere 

ben 2 çocukla birşeyler hazırlamaya çalışıyoam mutlaka yardımada ihtiyacım vardır  :'(
:violent1: :violent1: :violent1: :violent1: dövelim onlarııııııı
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

___kıymık___

yeni keşfettım
herkes salonda otururken
içlerınden bırının sureklı balkonda durup sıgara içmesınden :cildir:
ayy tam gıcık yaa
sankı ölür sigara içmese :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 12 Nisan , 2010, 14:22:57
bende ayran budalası gibi agzını açıptv izlerken çocugunu neler yaptıgını grmeyen...çocuk evi talan ettikten sonra dövmeye çalışan kadınlara sinir oluumm....daha yeni oldu cumartesi günü yasadım  :k06: :k06:

ben yazacaktım aynı şeyleri canım  :ehi: çocuğuna sahip çıkmaz ama durur durur alakasız bi yerde patlatır  :toothy10:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: ღ♥ lavii ♥ღ - 14 Nisan , 2010, 23:59:52
Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 12 Nisan , 2010, 14:22:57

ben yazacaktım aynı şeyleri canım  :ehi: çocuğuna sahip çıkmaz ama durur durur alakasız bi yerde patlatır  :toothy10:
ama sorr kendilerinee çok iyi annedir...süper ilgilenir .....havadan gecilmezz.... :k06: :k06: :k06:bide halıya çay dökenlere sinir olurum ben  :toothy10:

°•.ℓανιηуα.•°

sanki tek çay mı döküyolar. her taraf kırıntı.. ha bi de bilgisayarıma dokunmalarında hoşnut değilim. anaları da hiç ses etmezler yaaa...  :violent1:

°•.ℓανιηуα.•°

ben bi de evime gelip de evimin köşe bucağını didikleyip temiz mi diye kontrol edenlere uyus oluyorummmmm  :-\

Balböceği

Ya misafir gelsin guzeldir ama en sinir oldugum sey kendileri oturpta cocuklarina

sahip cikmayan insanlardan uyuz oluyommm hele hele esyalarimi kurcaliyorsa sipasiii cehennemin dibine gesin oo  :cildir:

Pınar86

En cok taktığım gelenlerin eşimle haşır neşir ve cıvık olması  :laughing7: hemen eşime bir işaretimle anlatırım oda anlar :D ve cocuklu ailelerin cocuklarına sahip çıkmaması valla ben takmam direk söylerim ve kızarım :)
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

Balböceği

valla cok cok sinir olursam ben cocuga kziiyom zaten anasida anliyor ne gereksiz insalar bunlar

ya uyuz ediyorlar adamii  :cildir: :cildir:

мiŁenα.

gelen misafirin ;

AKIL ÖĞRETİR KENDİNİ BİLMİŞ ŞEKİLDE KONUŞMALARI...

CIVIK HARAKETELRDE BULUNMALARI

ÇOLUK ÇOCUKLARINA SAHİP ÇIKMAMALARI

BİRDE EHR ODAYA GİRİP ÇIKMALARI HER TARAFI MINCIKLAMARINDAN NEFRET EDERİM

:igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

:love9: :love7: :love9:

asalet05

Alıntı yapılan: **gültanesii** - 04 Mart , 2010, 19:06:30
eşim bugün doktora giitti test yaptırmıştı.testten önce varikosel var demişte,tes yaptır eğer etkiliyorsa ameliyat demişti.bugün testin sonucunu alıp gitmiş doktora hareket yüzdesi düşük çıkmış spermlerin.doktor ameliyat demiş.çok üzüldüm ya aylardır ben uğraşıyordum hamile kalmaya o çabalarımada üzüldüm.eşimde çok korkar iğne bile vurununca bayılan biri,nasıl ameliyat olacak.bide kimseye söylemeyiz dedi.nasıl atlatacaz bilmiyorum tek başımıza  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

canım benim eşimde oldu 5 günde kalktı şimdi iyi hamile kaldım bebeğim 8 haftalıkken gelişimi durdu ama variksel kaynaklı değil. dikkatsizlikten yani korkma
Allah herkesin gönlüne göre versin...

βαlκιz

gelenlerin bana mama yemek tarifleri vermesine sinir oluyorum
şunu şöyle yap bunuda kat bunu diyende benden 2 ay önce dogum yapanlar falan
bende hiç dinlemem onları kusura bakma ben iki çocuk aynı anda büyütüyorum herşeyi biliyorum derim keser sesini oturur  :caca:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: